Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan férfit találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan férfit találni, akinek van pénze, egzisztenciája? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Nem aranyásó vagyok és már nem is fiatal.

Nekem is van már elég pénzem, felépített élet, nem akarok többet elérni, nem kell nagyobb ingatlan, nagyobb autó, drágább nyaralás. A cél az, hogy olyan férfit találjak, akinek minimum ennyi van. Nem szeretnék olyannal ismerkedni, akinek ugyanannyi ideje volt felépíteni az egzisztenciáját, mint nekem, ennek ellenére semmije nincs. Ahogy végzettségben, műveltségben is a hasonlót keresem, anyagiakban is. Nem szeretnék neten ismerkedni, azt hiszem. A valóságban (sem) ragaszthatok ki magamra egy táblát, hogy csak pénzesek jöhetnek, nagyon direkt lenne és nem is ez a fő kitétel. De fontos.

Hogy lehetne célirányosabban keresni? Arra gondoltam, ha igazán dúsgazdaggal szeretnék ismerkedni, akkor biztos puccos bálokba kellene járni (de nem ez a cél, ahogy írtam korábban is), vagy ha hírességgel, színésszel, művésszel akarnék megismerkedni, akkor az ő köreikbe. Így értem a célirányosságot.

Még egy konkrétum, vagy valami, ami segíthet, hogy jobban érthető legyen, mire a kérdés: van több lakásom, Bp nem jó, nem rossz kerületeiben. Szívesen megismerkednék olyan férfival, aki annyival több nálam anyagilag, hogy egy drágább kerületben él. (Nyilván úgy, hogy van rá fedezet, nem úgy, hogy bérel egy lakást a Rózsadombon, de közben nincs rá pénze, hanem koldul.)


2022. máj. 20. 09:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen lennél akkor ilyen körökben mozognál. De így gondolom csak egy felkapaszkodni akaró nő vagy.
2022. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
97%

#8


Azért fontos, mert egy korodbeli pénzes férfi egy fiatal lánnyal fog leállni. Adj az életkorodhoz legalább +20 évet és olyan életkorú férfiak között keresgélj akkor, azok között talán van esélyed pénzes faszit találni.

2022. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
97%

Tehát 35-nél is több vagy, 40 körüli nő keres pénzes pasit? És állítólag neked is van pénzed viszont nem tudod hol keress ilyet?


Hát mucikám van egy rossz hírem, ha ismeretsségi körödben nincs ilyen férfi akkor nem találsz ilyet. A 40+ férfiaknak akik szóba jöhetnének nálad azoknak vagy van feleségük vagy a fiatal puncust keresik nem a 40-est mint te.


Add lejjebb az igényeidet..

2022. máj. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
15%
Szia kérdező. Értlek, tudom, mit( kit) keresel és miért ilyet. Én szeretőt keresetem, de pont így, mint Te: kulturális szintben, kötöttségben, anyagiakban azonost vagy picit felettem lévőt, pont azért, mert lejjebb nem akartam süllyedni, nagyot nem kívántam 'ugrani', de a pici 'inspiráció' szuper volt. Neten kerestem és találtam.
2022. máj. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Továbbra is köszi mindenkinek a választ. A stílust nem értem egyeseknél, a gúnyt, hogy mucikámat írnak meg tyű, micsoda igények stb. Én nem írtam ilyen stílusban senkinek.
2022. máj. 20. 10:43
 16/32 anonim ***** válasza:
75%

#15


Azért, mert egyébként a kérdésed nem életszerű. Igazuk van. Ha pénzes vagy olyan körökben is mozogsz nőként, nem itt kérdeznél.

2022. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés kb ez: idősödő aranyásó vagyok, hogy szerezzek magamnak egy gazdag párt?


Mit gondoltál mennyi rokonszenvet fogsz bevonzani ezzel a kérdéssel?

2022. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
91%

40+ évesen szerintem is elég fura szempont már, hogy gazdag legyen a pasi.

Még a fiatal aranyásóknál megértem, mert nekik nincs semmilyük és nem is akarnak érte tenni, azon kívül, hogy a testüket árulják.

Pont ezért, akiket te keresel, fiatal, nagyon csinos lányokkal vannak, mert van kínálat, bőven.

Ritka, hogy valaki ezt megengedheti magának, de mégis egy vele egyidős nővel van, csak azért mert neki is van valamennyi pénze. Mivel nekik ez nem szempont.

Az a helyzet, hogy nem tudsz olyat felmutatni amire ők vágynak.

A vagyon csak annak szempont, akinek nincs.

2022. máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
83%

Talán jár el olyan körökbe ami érdekel, vagy a munkáddal kapcsolatos konferenciák stb..

Az hogy gazdagabb-e ? hát ha 25 évet már dolgoztál ha jól értem akkor már 50 körül lehetsz.


Most komolyan miért nem hajtottál eddig, hogy messzebb juss és megszerezd magadnak a Rózsadombot, de a második legjobb esély most van, de várd mástól a csodát.


Régebben kellet volna a nagymacsók helyett az intelligensebet választani és akkor talán együtt felépítettétek volna.


Most komolyan 50-felett, ha nem lenne senkim és kőgazdag lennék, akkor én élném az életem és nem az választanám akinek addig esetleg kevesebb pénzel nem kellettem, hanem fiatalabbakat. 20-30-oskat.

2022. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ha 50 körüli, a kérdező igényeinek megfelelő, egyedülálló férfi lennék, akkor alighanem én is max. 30 évesekkel kezdenék ki.
2022. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!