Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék annak érdekében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék annak érdekében, hogy végre elfogadjam magam és ne legyek olyan jellegtelen, szürke, jelentéktelen alak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nem haladok előre, megrekedtem egy bizonyos szinten és nagyrészt az élet minden területén. Nem vagyok jóképű. Magasnak sem mondanám magam a 178 cm-el. És vékony is. Ezen elkezdtem változtatni és edzeni járok. Viszont ehhez is nagyon sok idő, munka és energia kell. Tetszik és csinálom, de tisztában vagyok magammal. Online térben teljes közönybe ütköztem a másik nem részéről. A volt barátnőm kezét megkérték, én pedig egy randit sem voltam képes összehozni két év alatt. Mostanában a munkahelyen sem mennek jól a dolgok. Mintha belefásultam volna. Tovább szeretném képezni magam, mert a nettó 330-as fizetésemmel nem vagyok elégedett. A legnagyobb gond mégis azzal van, hogy magam sem tartom magam férfinak. Semmi önbizalmam és folyton csak falakba ütköztem. És egy szintén óriási hibám, hogy nincs turelmem magamhoz. Egyből szabadulni szeretnék ettől a helyzettől. Nagyon vágyom a szerelemre, szerető társra, de így reménytelen.

2022. máj. 24. 20:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%

Nézd meg a magyar embereket a magyar celebeket....az idióta retardáltakból is celebek válnak majd hírességek és egy csomót kaszálnak a szerencsétlenségükkel abból, hogy a világnak azt mutatják mennyire ostoba idióták.


ha a jó és okos dolgok nem váltak be csinálj baromságokat

2022. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
8-as tényleg építő jelleggel nagyon jót írt. Velem beszélgethetsz, ha van kedved. Érdemes lenne egyébként egy pszichológust is felkeresned, aki segítene. A kezdet eddig jónak tűnik. :)
2022. máj. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Eljaraz jogara vagy aerobikra. Tipikus b..atlan nok jatszotere.
2022. máj. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%
Javaslom a tanctanfolyamot. Mindenkepp hasznos. Ott ismerkedni is ldhet.
2022. máj. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat. 12/14 privát üzenetet is írtam.
2022. máj. 25. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!