Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne a társadalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a társadalom szélesebb rétegeit bevonni az incelvitába?

Figyelt kérdés

Biztos másnak is feltűnt már, én megkockáztatom, hogy jelenleg itt az incelválság generálja a legnagyobb vitákat és indulatokat.


Most jöttem rá, hogy mi a probléma: csak két elfogult szélsőség vitázik, és egyik sem látja tisztán sem a saját helyzetét, sem egymást, sem a teljes képet.


Az incelek sem, akik túl radikális megoldásokat javasolnak, és a nők sem, akik szintén védik a védhetetlent és a kiváltságos pozíciójukat, valamint nem hajlandók tudomást venni arról a rengeteg férfiról, aki áldozatul esik a kegyetlen aránytalanságoknak.


De vajon mi lehet a VALÓDI többség véleménye? Mit gondol a ténylegesen független átlagember? Ezt hogyan lehetne kideríteni? A párkapcsolati piac megreformálásához - ami egyre inkább úgy tűnik, hogy megkerülhetetlen - rájuk is szükség lenne.



2022. máj. 27. 17:22
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/196 anonim ***** válasza:
84%

De manapság már a nők elnyomása Európában vagy Amerikában kulturálisan nem elfogadott dolog, legfőképp ők maguk nem fogadják el, és ez nem változna meg egy atomháborútól sem. A nők egyenrangúsága az, amit szinte mindenki elfogad és természetesnek tart.


De ha vesszük azt, a nőket semmi nem akadályozná meg abban, hogy esetleg harcoljanak. És ezen most nevethetsz, hogy tehát a nők gyengébbek...de ma már egy átlag férfit és egy átlag nőt nézve azért nincs olyan óriási erőkülönbség a két nem között, hogy ne legyenek képesek sikeresen harcolni a férfiak ellen. Manapság vannak lőfegyverek, harci drónok meg mindenféle kütyü, amiket nők is tudnak használni. És a férfiak se golyóállók. Ráadásul az emberek nagy része már totális fizikai passzivitásban éli az életét.


Szóval a genetika csak egy dolog, diszciplina nélkül sokat nem számít.


De miért is feltételezed kérdező, hogy minden férfi el akarná törölni a feminizmust?

Ez csak az incel balf-szok vágyálma, akik máshogy nem jutnak pinához.


Mert a jelenlegi európai kultúrában, amiben élünk és nevelkedtünk, nem arra szokás használni, hogy középkori szintre visszavágjuk a nők jogait.


Márpedig ez a kultúra, ez a tanult viselkedés akkor is megmarad jó ideig, ha egy atomháború letarolja a technológiai hátteret.


És azért írtam atomháborút, mert annál pusztítóbb nincs ugye..és csak hogy érezd az esélyeket.

2022. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/196 anonim ***** válasza:
97%
Annyira bírom amikor férfiak arról papoknak, hogy a nőnek hol a helye és mit dolgozhat, mit nem. Üzenem minden ilyen kannak: oké. Legyen így, de aztán ne sírjatok, hogy az ilyen nők elvárják a nettó egy milliós fizetést, mert nyomorba senki se szül és nekünk is vannak igényeink.
2022. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/196 A kérdező kommentje:

#111 Pontosan alátámasztod azt, amiről már írtam. Végletekben tudsz csak gondolkodni, te nyilván újvonalas feministaként el sem tudod képzelni, hogy legitim kritikákat meg lehet fogalmazni azzal szemben, amiben hiszel, és egyből a másik végletbe sodorsz mindenkit, aki ellentmond neked. Ez sehová nem vezet.


A feminizmus első szakasza a nők érdekeiben történt, a mai viszont kizárólag a hatalom érdekében. Beszélgess már egy olyan emberrel, aki feminista aktivistaként hivatkozik magára, és kérdezd már meg, hogy mi a véleménye általában a férfiakról. Olyan szintű gyűlölet, férfigyűlölet árad minden szavukból, hogy semmivel nem jobbak a legszélsőségesebb inceleknél, és ez lett a mainstream.


"De miért is feltételezed kérdező, hogy minden férfi el akarná törölni a feminizmust?"



Ilyet sehol nem állítottam, én azt mondtam, hogy társadalomtudományokkal komolyabban foglalkozó teoretikusok is komoly kritikákat fogalmaznak meg a feminizmussal és az identitáspolitikával szemben, de gondolom akkor ők is lúzer incelek.


"Ez csak az incel balf-szok vágyálma, akik máshogy nem jutnak pinához."


Ez már az a szintű primitivizmus, amire már érdemben nem lehet reagálni.


Az európai kultúra, a mi civilizációnk alapvetően a kereszténységre épül, aminek az értékrendje egyszerűen nem fér össze a jelenlegi liberális illetve feminista követelések nagy részével. Lehet kritizálni a kereszténységet, vannak is bűnei, de évezredes hagyománya van, míg a szabadjára engedett liberalizmus már ma is a legsötétebb autoriter jellegeket mutatja.


Azt a felvetést, hogy a nők egy komolyabb, akár fegyveres fizikai konfrontációt megnyerhetnének a férfiakkal szemben (nem is értem, hogy ez egyáltalán miért lett felhozva), inkább nem kommentálnám.


A "szabadság", a választás joga önmagában nem érték, ezért erre nem lehet egy civilizációt felépíteni, ez a lényeg.

2022. máj. 28. 18:31
 114/196 anonim ***** válasza:
97%

"...el sem tudod képzelni, hogy legitim kritikákat meg lehet fogalmazni azzal szemben, amiben hiszel, és egyből a másik végletbe sodorsz mindenkit, aki ellentmond neked. Ez sehová nem vezet."


Akkor végképp nem értem ti miért csináljátok ugyanezt. Teljesen értelmetlen ilyenekről vitázni, SOHA nem fog SEMMI megvalósulni abból a primitív elmebajból amit itt megfogalmaztok, jó lenne ezt már elfogadni. Férfiként mondom, mi sem fogjuk hagyni.

2022. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/196 anonim ***** válasza:
93%
Neked az emberi alapjogokkal van problemad. Ki kell abranditsalak, a feminizmust nem fogd tudni eltorolni. Egyreszt az alkotmany is vedi, masreszt unios tagallamkent is az egyik legfobb ERTEK. Amugy pedig nem csak a noi szavazoi tobbsegggel (51%) kell "megkuzdened", jelentsen ez barmit is, hanem a normalis ferfiakkal is. En biztos, hogy a noket vedenem az ilyen luzercsurhe ellen, es szerintem pofozkodasban sem en maradnek alul a fotelhusszarokkal szemben. Amig egy nepszavazas kiirasahoz sem tudsz osszeszedni 200000 alairast, addig foglalkozni is felesleges a probemaval. Tarsadalmilag tokeletes erdektelen a tema. Megoldaskent pedig joval olcsobb lenne az inceleket korlatozni, mint a tarsadalom tobbi reszet. Ha valasztani kell, akkor mar inkabb az inceleket zarjuk kalodaba, mint a normalis emberi lenyeket.
2022. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/196 anonim ***** válasza:
96%

115


Egyetértek, szintén férfiként. És mielőtt megkapnám a "white knight" jelzőt aki puncsol a nőknél, egy dolgot tisztázok. Van feleségem, egy 1 éves lányom és még 2 lánytestvérem.


És mivel ők nők, szeretem őket és megvédeném mindenáron, ezért akár nyilvánosan ki állnék azok ellen is, akik eltörölnék a feminizmust csak hogy nőhöz jussanak...meg eleve mi az, hogy jutni? A nők nem tárgyak, akik minden hímneműnek járnak...

2022. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/196 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is van lanyom. Ezek a szerencsetlenek nem szamoltak azzal, hogy normalis ferfiaknak nemcsak parjuk van, hanem esetleg gyerekuk is, aki eppen nonemu. Vajon kivel fogok szolidaritani a lanyommal, vagy nyomival, aki ferfitarsaim felutessel kezdi a mondatait? Tarsa neki a fene. Meg a tobbi luzer kispajtasa, de en nem. Engem nyugodtan atsorolhat az enemy taborba. Ha esetleg eroskodni szeretne, akkor meg megeszem reggelire a nyikhajt.
2022. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/196 A kérdező kommentje:

"Ki kell abranditsalak, a feminizmust nem fogd tudni eltorolni."


Eltörölni nem is kell, elég ha elbukik, a történelem szemétdombjára kerül és végre nem kell mindenhonnan a bicskanyitogató egybites propagandát hallani.


" unios tagallamkent is az egyik legfobb ERTEK."


Remek, de senkit nem érdekel az unió, szó sem volt róla.


"nepszavazas kiirasahoz sem tudsz osszeszedni 200000 alairast, addig foglalkozni is felesleges a probemaval."


Ahogy Magyarországról sem, ez az egész teljesen érdektelen. Globális folyamatokról, magáról az ideológiáról, annak a hatásairól volt szó és arról, hogy a feminista identitáspolitika nem válhat a kereszténység utáni új, nagy civilizációszervező ideológiává, mert az katasztrofális lenne. Pedig évek óta egyértelmű, hogy ez a cél, és ezt nem csak az incelek fogják megakadályozni, ezt garantálom.

2022. máj. 30. 20:38
 119/196 anonim ***** válasza:
95%
És mi lesz ha majd elbukik a feminizmus? Mennek szépen vissza a konyhába és akaratuk ellenére ki lesznek háziasítva? Vagy miért kéne, hogy elbukjon?
2022. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/196 anonim ***** válasza:
96%

Miért hiszed azt, hogy a feminizmus eltörlésével lenne párotok?


Minden apa gazdag és jóképű fiút akarna a családba, senki nem adná hozzá a lányát, valami életképtelen senkihez

2022. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!