Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne a társadalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a társadalom szélesebb rétegeit bevonni az incelvitába?

Figyelt kérdés

Biztos másnak is feltűnt már, én megkockáztatom, hogy jelenleg itt az incelválság generálja a legnagyobb vitákat és indulatokat.


Most jöttem rá, hogy mi a probléma: csak két elfogult szélsőség vitázik, és egyik sem látja tisztán sem a saját helyzetét, sem egymást, sem a teljes képet.


Az incelek sem, akik túl radikális megoldásokat javasolnak, és a nők sem, akik szintén védik a védhetetlent és a kiváltságos pozíciójukat, valamint nem hajlandók tudomást venni arról a rengeteg férfiról, aki áldozatul esik a kegyetlen aránytalanságoknak.


De vajon mi lehet a VALÓDI többség véleménye? Mit gondol a ténylegesen független átlagember? Ezt hogyan lehetne kideríteni? A párkapcsolati piac megreformálásához - ami egyre inkább úgy tűnik, hogy megkerülhetetlen - rájuk is szükség lenne.



2022. máj. 27. 17:22
 151/196 anonim ***** válasza:
93%

"Nem jól látod, ma már a radikális feminizmus benyomult a mainstreambe, és rég átvette az eredeti helyét."


Baromi erős túlzásnak tartom, maximum a mémek közé ették be magukat. Ugyanúgy nevet mindenki a sztereotíp, nemiszervnek beöltöző extrém feministákon, mint a kényszerházasságot visszavezetni akaró inceleken.


Ezt értsd meg, hogy Te valószínűleg a világot két szélsőségben látod. A te társaságod, meg akik ellen itt "harcolni" próbáltok (idézőjelben, mert ezt az internetes hadviselést én egy viccnek gondolom), ugyanolyan kis pólus vagytok mindketten, csak ellentétes oldalon.


Az meg hogy mit olvastál össze racionális gazdasági szempontok néven arról hogy ne dolgozzanak a nők, hát... Mondjuk hogy a saját narratívádba beleillő értelmetlen elmebaj. Persze annyi a logika mögötte, hogy a jövedelem nélküli nő kilenne folyamatosan szolgáltatva folyamatosan a kereső akaratának, tőke hiányában meg elhagyni se lenne esélye. Kár itt mellé pofázni. Ismét elmondom, sose fogjuk nektek ezt hagyni. Lehet ugrálni, max lelesztek ültetve újra és újra.

2022. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/196 anonim ***** válasza:
94%

De, nem értem. Középsuliba jártam felnőtt képzésre (idén végeztem), és figyeltem hogy a lányok milyen fiúk kezét fogják, ölelgetnek, az ölükben ülnek, vagy csókolóznak. Hát, hót átlagos fiúk voltak..ezalatt kell érteni, nem az a nagyon magas, nem lapátállú, meg nem az az extrém kigyúrt. Azt meg nem hiszem, hogy mindegyik gazdag lett volna.


Jó, nyílván a magas, kigyúrt srácok is voltak nővel, de nem csak azok, hanem az átlagosak is.


Most el lehet könyvelni hazugnak, vagy megmagyarázni hogy a szememmel nem azt láttam amit.


De mindegy, szerintem a kérdező, meg úgy az incelek egy része inkább átlag alatti, mint átlagos.


Ennyit erről!


23f

2022. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/196 A kérdező kommentje:

#151 "Persze annyi a logika mögötte, hogy a jövedelem nélküli nő kilenne folyamatosan szolgáltatva folyamatosan a kereső akaratának,"


Ó igen, mennyivel jobb a mostani helyzet, amikor a sok magányos csávó van kiszolgáltatva a gátlástalan kváknak mondjuk Onlyfansen, mert összesen kb. annyi intimitást kap egész életében, és nem elég, hogy semmibe vették, kitaszították, megalázták, még élősködnek is rajta. Ugye ez jobb? Biztos, hogy magával a kiszolgáltatottsággal van baj? vagy végre revansot veszünk a csúúúúnya elnyomó zsarnok férfiakon? Hm?

2022. máj. 31. 17:04
 154/196 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem a párhuzamot. Az onlyfans választható, a kiszolgáltatottság mert nem dolgozhatsz meg kevésbé.

Milyen intimitást ad fizetni olyan képekért amiket megtalálsz a neten?

2022. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/196 anonim ***** válasza:
100%

Térjünk vissza az eredeti kérdésre.

"Hogyan lehetne a társadalom szélesebb rétegeit bevonni az incelvitába?" -> szervezzünk egy közösségi eseményt. Bennevagytok? Mondjuk egy nyilvános helyen elmegyünk kávézóba.

2022. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/196 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy mindig bekészítem a popcornt, amikor egy kérdező a "kedves, rendes, tisztelettudó incelekről" és a "gonosz, nagyképű, lekezelő csedekről" beszél, mert előbb-utóbb mindig kiderül, hogy hősünk a legaljasabb csedeknél is szexistább. :DDDDD

De komolyan... Figyeljétek majd meg...

2022. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/196 anonim ***** válasza:
95%
Ez is Balazska, egy ido utan mindig kibukik, nem birja a stresszt.
2022. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/196 anonim ***** válasza:
96%

155


Még egymás előtt se vállalják fel magukat, különben nem névtelen fórumokon lennének...

2022. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/196 anonim ***** válasza:
91%

Azok, akik a saját sorstársaik előtt se vállalják magukat, mit akarnak? Mert az incel fórumok nagyrésze (külföldet is beleértve) anonim.


Tehát még az incel közösségen belül se vállalják a nevüket, arcukat. Tehát majd a közösségen kívül, idegen emberek előtt, ráadásul forradalmálként még ennyire se fogják.

2022. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/196 anonim ***** válasza:
96%

"Ó igen, mennyivel jobb a mostani helyzet, amikor a sok magányos csávó van kiszolgáltatva a gátlástalan kváknak mondjuk Onlyfansen, mert összesen kb. annyi intimitást kap egész életében, és nem elég, hogy semmibe vették, kitaszították, megalázták, még élősködnek is rajta. Ugye ez jobb? Biztos, hogy magával a kiszolgáltatottsággal van baj? vagy végre revansot veszünk a csúúúúnya elnyomó zsarnok férfiakon? Hm?"


Sántít a párhuzam, de ezt le is írták előttem. Csúnya elnyomó férfiakon revansot vesznek a nők, hát... Itt szerintem te vagy az egyetlen aki revansot akar venni az ellenkező nemen, pusztán azért mert nem döntheted meg az a 20-22 éves bomba, sportoló csajszit akit csak akarsz, és inkább törvényben köteleznéd őket erre. Ami lássuk be, egyszerre szemet forgatóan szórakoztató és ijesztően szánalmas. Ennyi a egésznek a lényege, építhetsz mellé hatezer "tudományos" és "racionális" kutatás, a lényeg ennyi marad.

2022. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!