Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne a társadalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a társadalom szélesebb rétegeit bevonni az incelvitába?

Figyelt kérdés

Biztos másnak is feltűnt már, én megkockáztatom, hogy jelenleg itt az incelválság generálja a legnagyobb vitákat és indulatokat.


Most jöttem rá, hogy mi a probléma: csak két elfogult szélsőség vitázik, és egyik sem látja tisztán sem a saját helyzetét, sem egymást, sem a teljes képet.


Az incelek sem, akik túl radikális megoldásokat javasolnak, és a nők sem, akik szintén védik a védhetetlent és a kiváltságos pozíciójukat, valamint nem hajlandók tudomást venni arról a rengeteg férfiról, aki áldozatul esik a kegyetlen aránytalanságoknak.


De vajon mi lehet a VALÓDI többség véleménye? Mit gondol a ténylegesen független átlagember? Ezt hogyan lehetne kideríteni? A párkapcsolati piac megreformálásához - ami egyre inkább úgy tűnik, hogy megkerülhetetlen - rájuk is szükség lenne.



2022. máj. 27. 17:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/196 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a többség nem gondol semmit, mert fogalmuk sincs mit jelent az “incel”
2022. máj. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/196 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha érdekelné a többséget akkor foglalkoznának a kérdéssel. De vannak komolyabb társadalmi problémáink is, mint néhány forever alone nyomi hisztije.
2022. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/196 anonim ***** válasza:
27%

"Biztos másnak is feltűnt már, én megkockáztatom, hogy jelenleg itt az incelválság generálja a legnagyobb vitákat és indulatokat."

Maximum itt. A világ nagy részét ez egyáltalán nem érinti.


"Most jöttem rá, hogy mi a probléma: csak két elfogult szélsőség vitázik, és egyik sem látja tisztán sem a saját helyzetét, sem egymást, sem a teljes képet."

Ez így van. Az oldalon vannak a nőgyűlölő incelek és a frusztrált/férfigyűlölő nők. Lassan ez az oldal lett a magyar net pöcegödre, legalábbis, ha az ebbe a kategóriába írókat nézzük. Képtelenek érvelni és csak egymást szidják. Középen állok és általában belém mindig belém állnak. Ha a férfiakról írok kritikát, akkor az incelek problémáznak (meglepő egyébként, de ők jóval ritkábban), a nők meg tapsolnak. Ha a nőkről írok kritikát, akkor a nők esnek nekem habzó szájjal.


"De vajon mi lehet a VALÓDI többség véleménye? Mit gondol a ténylegesen független átlagember? Ezt hogyan lehetne kideríteni? A párkapcsolati piac megreformálásához - ami egyre inkább úgy tűnik, hogy megkerülhetetlen - rájuk is szükség lenne."

Az átlag magyar alapvetően tojik mindenre, ami nem a saját érdekével kapcsolatos. Gyűlölködés az ország alapja, megsózva jó adag tájékozatlansággal. A politikai pártok elérték, hogy leszakadjunk Európától.


Az incelekkel kapcsolatban a saját véleményem: Dolgozzanak magukon és ha tehetik, menjenek ki külföldre. Sokkal jobb munkalehetőségeik lesznek, nyugodtabb környezetben, ezáltal jobban is fogják érezni magukat és így könnyebben tudnak fejlődni. Többségüknek elég lenne 1-2 év normális kondi, jó haj és normális ruhák.

2022. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/196 anonim ***** válasza:
91%
Amíg a neten óbégatnak névtelenül, addig a többséget nem fogja érdekelni. Fel kell vállalniuk magukat, és kiállni a nyilvánosság elé először.
2022. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/196 anonim ***** válasza:
95%
Az elten volt vita incelkultúráról. Nyilván hiába hívtam az itteni inceleket, hogy jöjjenek, egy se vállalta fel magát.
2022. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/196 anonim ***** válasza:
11%
Ne aggódj a nők egyre jobban érzik a problémát. Minél többet várnak el annál többet koppannak. Hogy nincs ilyen kinálat.
2022. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/196 A kérdező kommentje:

#2


A probléma az, hogy ennél jóval jelentősebb társadalmi problémák sem érdeklik az átlagembert, a hármasnak igaza van. És ha a többség apolitikus és leszarja az egészet, akkor egyik ügy sem lesz elég jelentős.

2022. máj. 27. 17:36
 8/196 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem igazán érdekel az incel vita :D
2022. máj. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/196 anonim ***** válasza:
14%
#5: Lehetne egyébként valami hasonló vitát összehozni az itteni hasonló szinten mozgó nőkkel is? Hátha ők elmennének.
2022. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/196 anonim ***** válasza:
91%

Sehogyan, hiszen a társadalom 99,9%-át nem érinti az incelvita semmilyen szinten. A maradék pedig csak az incelek, illetve az incelek által zaklatott nők. Utóbbiak többen vannak, így a vita vége az lenne, hogy az incelség egy elmebetegség, és kezeltetni kell pszichiáterrel, pszichológussal.


Pontosan ezt javaslom.

2022. máj. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!