Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne a társadalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a társadalom szélesebb rétegeit bevonni az incelvitába?

Figyelt kérdés

Biztos másnak is feltűnt már, én megkockáztatom, hogy jelenleg itt az incelválság generálja a legnagyobb vitákat és indulatokat.


Most jöttem rá, hogy mi a probléma: csak két elfogult szélsőség vitázik, és egyik sem látja tisztán sem a saját helyzetét, sem egymást, sem a teljes képet.


Az incelek sem, akik túl radikális megoldásokat javasolnak, és a nők sem, akik szintén védik a védhetetlent és a kiváltságos pozíciójukat, valamint nem hajlandók tudomást venni arról a rengeteg férfiról, aki áldozatul esik a kegyetlen aránytalanságoknak.


De vajon mi lehet a VALÓDI többség véleménye? Mit gondol a ténylegesen független átlagember? Ezt hogyan lehetne kideríteni? A párkapcsolati piac megreformálásához - ami egyre inkább úgy tűnik, hogy megkerülhetetlen - rájuk is szükség lenne.



2022. máj. 27. 17:22
 161/196 A kérdező kommentje:

"Milyen intimitást ad fizetni olyan képekért amiket megtalálsz a neten?"


Ezt azoktól kérdezd meg, akik milliomost csinálnak ezekből a gátlástalan nőkből, ne tőlem, én egyiket se tartom követendőnek. Csak bele tudom magam élni annak a férfinak a helyzetébe, aki ezt választja.


Tudjuk, semmi nem kötelező, élni sem. Ez nem érv. A nők meg nyilván sosem fogják megtudni, hogy férfiként milyen érzés kisemmizve és semmibe nézve létezni. Ez nem élet. Nem is kell rajta csodálkozni, ha forradalmat vizionálnak.

2022. máj. 31. 17:47
 162/196 A kérdező kommentje:

"szervezzünk egy közösségi eseményt. Bennevagytok? Mondjuk egy nyilvános helyen elmegyünk kávézóba."


Szerintem ha az itteni "vitákat" kivetíted a valóságba, akkor nem nehéz belátni, hogy egy ilyen találkából perceken belül tömegverekedés lenne, és ez mindkét felet minősíti.

2022. máj. 31. 17:49
 163/196 A kérdező kommentje:
Én nem személyeskedtem egy percig sem, viszont itt többen azt akarták rám erőltetni, hogy én megerőszakolnám a lányaikat. Ilyen emberekkel nekem nincs miről beszélgetnem, élőben főleg.
2022. máj. 31. 17:51
 164/196 anonim ***** válasza:
96%

161

A "kisemmizés" alatt azt érted, hogy valaki nem tud kettyinteni?

Csak mert az éhezők, a hajléktalanok, a családon belüli erőszak áldozatai (akár férfiak), a háborús menekültek, a súlyos betegségben szenvedők, pszichiátriai esetek, a mélyszegénységben élők, a létminimumon vergődő kisnyugdíjasok és az árvák nem biztos, hogy egyetértenének ezzel...

2022. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/196 anonim ***** válasza:
94%

161


De, csak vizionálnak..ennyi. Mint az előző oldalon írtam, még a saját sorstársaik előtt se vállalják magukat, különben nem lenne szinte minden incel fórum anonim.


Tehát így nem hiszem, hogy képesek lennének összefogni.


Ráadásul egy forradalomért tenni is kell. Ez pedig nem az erősségük. Több itteni incel vita során feljött a forradalom lehetősége és tudod mi volt a válasz?


a., én nem vennék részt a forradalomban mert szociális szorongásom van még a saját közegem közt is.


b., én nem fogom elindítani a forradalmat, de ha lesz majd csatlakozom.



Szerinted amíg nincs egy c válasz ami "oké, csapassuk" jellegű, addig lesz belőle bármi is?

2022. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/196 anonim ***** válasza:
94%
162: hát persze, hogy kifogást keresel :)
2022. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/196 anonim ***** válasza:
96%

"viszont itt többen azt akarták rám erőltetni, hogy én megerőszakolnám a lányaikat."


Akkor elvennéd a munkájukat hogy anyagilag választhassanak közted, meg a halálra fagyás közt az utcán. Sokkal jobb, szerintem is. Szerintem sincs miről beszélgetnünk.

2022. máj. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/196 A kérdező kommentje:
#166 Én már írtam itt korábban is, nekem nem lennének kifogásaim, ha vitára alkalmas vitapartner állna ezzel elő. Ha van ilyen, állok elébe. Akik viszont alaptalanul illetnek a leggyalázatosabb vádakkal, azok nem tartoznak ebbe a körbe.
2022. máj. 31. 18:31
 169/196 anonim ***** válasza:
96%
Vitázni csak azzal lehet aki befogadó más nézőpontra is, nem csak a saját igazát fújja.
2022. máj. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/196 A kérdező kommentje:
#164 Ez nem ennyire fekete-fehér. Egy incel ezt legtöbbször simán úgy éli meg, hogy rosszabbat elképzelni sem lehet. Nem véletlenül mondjuk, hogy nekünk már nincs vesztenivalónk. Ha hajléktalan lennék, akkor sem lenne rosszabb.
2022. máj. 31. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!