Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne a társadalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a társadalom szélesebb rétegeit bevonni az incelvitába?

Figyelt kérdés

Biztos másnak is feltűnt már, én megkockáztatom, hogy jelenleg itt az incelválság generálja a legnagyobb vitákat és indulatokat.


Most jöttem rá, hogy mi a probléma: csak két elfogult szélsőség vitázik, és egyik sem látja tisztán sem a saját helyzetét, sem egymást, sem a teljes képet.


Az incelek sem, akik túl radikális megoldásokat javasolnak, és a nők sem, akik szintén védik a védhetetlent és a kiváltságos pozíciójukat, valamint nem hajlandók tudomást venni arról a rengeteg férfiról, aki áldozatul esik a kegyetlen aránytalanságoknak.


De vajon mi lehet a VALÓDI többség véleménye? Mit gondol a ténylegesen független átlagember? Ezt hogyan lehetne kideríteni? A párkapcsolati piac megreformálásához - ami egyre inkább úgy tűnik, hogy megkerülhetetlen - rájuk is szükség lenne.



2022. máj. 27. 17:22
 141/196 anonim ***** válasza:
95%
#140 láthatóan sok közöd nincs a törihet "cicafül". A közepkorban minden család felsőbb rétegekhez akarta adni a lányát, hogy ezáltal jusson feljebb a ranglétrán a család. Senkit nem érdekelt mekkora iszákos volt valaki, ha gazdag gróf volt. Ellenben meg is gebedhettél ha semmid nem volt, ugyanis mindenki a arisztokrácia tagja akarr lenni. Elarulom hogy az úgy visszasírt középkorban csak a születési rang számított. Senkit nem erdekelt milyen szorgos voltál, az emberek nagyrészének kb semmi joga nem volt, kb a népesség 10%a szavazhatott. De nyilván sírd vissza azt a korszakot, ott még megélni se tudtál volna normálisan, nem hogy nőzni.
2022. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/196 anonim ***** válasza:
94%
A random jobbágyok már a közepkorban sem azzal hazasodtak akivel akartak, okoska. A saját szintjükön lehetwtt nőjük, most is lehetne csajod, ha a saját szinteden keresgélnél. De nyilván műveletlen apolatlan, parasztlány neked sem kéne. A jobbágyok akkor csak olyan nőket kaphattak meg. Nem volt szépruha, műveltlány, csinos haj a középkorban. Sőt házasság előtti szex sem volt. Azzal kellett együtt lenni, akit apuka kijelöl. Nem kaptám volna több/jobb nőt a középkorban sem, ott is mindenki a saját szintjén válogatott.
2022. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/196 anonim ***** válasza:
2%

A nemes es a nemtelen kozt nem nagyon volt atjaras. Nekem se gazdag csaj kell, hiszen en sem vagyok az. Diplomas nokkel se ismerkedtem soha, hiszen nekem sincs :)



37F incel

2022. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/196 A kérdező kommentje:

#136 Erre már reagáltam, racionális gazdasági szempontok mentén is helyesebb lenne, ha a nők nem dolgoznának. Ld. #91 #92 #110


"összeomlana az egészségügy és az oktatás."


Már összeomlott, évek óta senkit nem érdekel.


#137 Nem jól látod, ma már a radikális feminizmus benyomult a mainstreambe, és rég átvette az eredeti helyét. Ma egy mérsékelt feminista hangját senki nem hallja, a liberális lobbi kizárólag a radikális nézeteket tolja, aminek a hatására teljesen átalakult a mozgalom. Erről van szó, ez a legnagyobb probléma.


A korrekt feministák már rég átálltak volna az incelek oldalára.

2022. máj. 31. 16:08
 145/196 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

Kérdező, mennyire osztod a nézeteidet 37Incellel?

2022. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/196 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy bár a végső döntés az apáé volt, azért a lánynak is volt beleszólása a dolgokba, sokszor ő nézte ki magának ki tetszik neki, aztán ha az illető olyan is volt, akkor elvehette a lányt. Szóval nem olyan nagyon biztos hogy az a parasztlány egy incelt választana magának, ha van több jóképű legény is a falujukban.
2022. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/196 anonim ***** válasza:
91%

146


Igen, tele vagyunk régies babonákkal, amellyel a nők akarták magukhoz kötni a kiszemeltjüket, meg tudni hogy ő hogy érez irántuk, vagy csak megtudni ki lesz a férjük. Ráadásul régi szerelmes versek is fenn maradtak, amelyeket fiúk írtak a kiszemelt nőnek.


És ezek a feminizmus előtt voltak.

2022. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/196 anonim ***** válasza:
3%

"ha van több jóképű legény is a falujukban"



Limitalt volt a jokepu csavo a falvakban. Meg nem volt az, hogy a top 20% Chad passzolgatta korbe a parasztlanyokat, hanem 1:1 parkapcsolatok voltak :)



37F incel

2022. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/196 anonim ***** válasza:
96%

148


"Limitalt volt a jokepu csavo a falvakban"


Mintha te éltél volna akkoriban, úgy állítod ezeket...

2022. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/196 anonim ***** válasza:
2%

Nem volt Tinder, nem lehetett valogatni a jokepu csavok kozul, mint egy katalogusbol. Az a nehany volt elerheto, ami a faluban volt.



37F incel

2022. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!