Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne a társadalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne a társadalom szélesebb rétegeit bevonni az incelvitába?

Figyelt kérdés

Biztos másnak is feltűnt már, én megkockáztatom, hogy jelenleg itt az incelválság generálja a legnagyobb vitákat és indulatokat.


Most jöttem rá, hogy mi a probléma: csak két elfogult szélsőség vitázik, és egyik sem látja tisztán sem a saját helyzetét, sem egymást, sem a teljes képet.


Az incelek sem, akik túl radikális megoldásokat javasolnak, és a nők sem, akik szintén védik a védhetetlent és a kiváltságos pozíciójukat, valamint nem hajlandók tudomást venni arról a rengeteg férfiról, aki áldozatul esik a kegyetlen aránytalanságoknak.


De vajon mi lehet a VALÓDI többség véleménye? Mit gondol a ténylegesen független átlagember? Ezt hogyan lehetne kideríteni? A párkapcsolati piac megreformálásához - ami egyre inkább úgy tűnik, hogy megkerülhetetlen - rájuk is szükség lenne.



2022. máj. 27. 17:22
 191/196 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy olyan szinten hímsovinizmus amit írtál, hogy szerintem vagy troll vagy, aki emiatt nem akar nyilvánosan találkozni vagy pedig ténylegesen tudod, hogy baj van a gondolatmeneteddel és emiatt nem vállalod magad.

Szerintem ha ennyire bátran vallanád nézeteidet élőben, akkor nem lenne számodra gond, hogy vita kerekedik ki belőle. De te is tudod, hogy valahol hibádzik az egész és emiatt nem vállalod az arcod.

Hidd el, én szívesen találkoznék veled élőben ha mondjuk egy másik itteni kommentelő is jönne. Mert hát ugye vitában páratlanul kell lenni. De szerintem te direkt keresel kifogást arra, hogy ne kelljen mutatkozz. És tudod mit? Rendben van ez is. Mert ennyire lehet téged komolyan venni.


Ha annyira szeretnél vitatkozni, hidd el meglenne a módja: discordon tudunk beszélgetni arc felvállalás nélkül is, random felhasználónévvel, amiből nem tudni ki-kicsoda valódi nevén. Mégis hanggal kommunikálnánk ami adna egy löketet az egésznek. Mégse jutott ez eszedbe. Talán ennyire frappáns soviniszta dumát nem tudsz rögtönözni mikor éles a helyzet?

2022. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/196 A kérdező kommentje:

". Ha ez a szabadság azt jelenti, hogy nem szexelnek veled,"


A házasságon kívüli szexet gyakorlatilag be kéne tiltani.


"Az a helyzet, hogy olyan szinten hímsovinizmus amit írtál, hogy szerintem vagy troll vagy, aki emiatt nem akar nyilvánosan találkozni vagy pedig ténylegesen tudod, hogy baj van a gondolatmeneteddel és emiatt nem vállalod magad."


Én nem mondtam, hogy senkivel nem fogok vitatkozni, azt mondtam, hogy akik erőszakolónak titulálnak és a vádaskodáson kívül egy értelmes gondolatuk nem volt, azokkal értelmetlennek látom a vitát, akármilyen formában. Ha valaki úgy gondolja, hogy megüti ezeket a roppant magas követelményeket, akkor nincs akadálya.

2022. jún. 1. 18:33
 193/196 anonim ***** válasza:
100%

"A házasságon kívüli szexet gyakorlatilag be kéne tiltani."


Igen, az ilyeneknek mindig hatalmas sikerük van. Elég csak az alkoholtilalomra gondolni.

2022. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/196 anonim ***** válasza:
100%

193


Jah, egész Amerikában betiltották és mi lett a vége? Mindenki ugyan úgy folytatta, csak titokban, és mivel illegális volt sok gengszter meggazdagodott belőle.

2022. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/196 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy betiltani a házasson kívüli szexet? Ennek kb párezer idióta örülne az egész világon, a többi 7 milliárd meg értetlenkedve szexne tovább illegalitásban.

Azt értsd meg, hogy nem mászhatsz bele mások szexuális életébe, még akkor sem, ha neked nincs olyan.

2022. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/196 anonim ***** válasza:
100%
És ahhoz mit szólsz hogy discordon beszélgessünk? Mert az mégse olyan nagy erőfeszítés senki részéről.
2022. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!