Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők valóban a belső értékeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők valóban a belső értékeket keresik egy férfiben társkeresés közben vagy ez csak ámítás és csak a külső és/vagy a pénztárca számít a valóságban?

Figyelt kérdés
2022. jún. 3. 18:26
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
71%

Én saját magammal tudok példálózni:


A férjem annyira bejön külsőleg, hogy ha eszembe jut az első éjszakánk, ahogy rám nézett a gyönyörű szemeivel + a kidolgozott testével, kb. most is beindulok. :D Szóval ja, nagyon nagyon nagyon tetszett és tetszik a külseje.


Csakhogy mi Tinderen akadtunk össze, ahol volt 1 db. képe, amin csak az arca volt rajta. Nyilván jóképű, de én is elég jó nő vagyok (jelenleg kb. 7/10, akkoriban karcoltam a 9/10-et), szóval voltak opcióim dögivel. Mégis az volt az a pont, amikor belezuhantam még találkozás előtt, amikor egy Mikszáth könyvről írogatott nekem, hogy mennyire szereti. Nem TikTok videókat küldözgetett vagy szexuális utalásokat tett, lelkes volt attól, hogy lelkesít engem is az, ami őt, és f.sta a szót. :D Imádtam.


Szóval ez ilyen kombó. Sok jó pasival matcheltem Tinderen, nem a külső miatt koptattam a többit, amikor ő feltűnt, de határozottan berántott a kinézete élőben, hetekig alig tudtam funkcionálni. :D Nyilván, ha külsőre nem vonzódtam volna hozzá, akkor hiába lett volna meg a belső összhang, nem jöttünk volna össze. De ha meg az hiányzott volna, valszeg más lett volna a befutó.


Anyagi téren meg csődtömegek vagyunk mindketten, jól keresünk, de el is herdáljuk. :D De ez van, vele ezt dobta a gép és bőven megéri, mert az évek alatt az is kiderült, hogy szebb az élet vele, mint előtte bármikor volt.


Röviden: a nagy szerelmet egyéni sztorik és kombinációk adják, nem felírható egyenletek. :D

2022. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
74%
A belső értékek és a nőgyülölő kérdések hogy jönnek össze, áruld már? Belső értékeknél alap hogy tiszteled a nőket.
2022. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
26%

a nőknek valójában a pénz számít és ezt ráadásul még álszent szipirtyó módjára tagadják is de csak h idézzek egy másik kérdés válaszából.


"Én kb 300 körül keresek, a férjem 1M. (IT szektorban dolgozik) Soha nem pénzre hajtottam! Mit csináljak, ha pont ő belé szerettem belé!?"



Aha "véletlenül" pont egy gazdag pasiba sikerült "beleszeretnie" a lánynak és az ismerkedéskor nem volt plusz pont a jó fizu...


Látszik az álszentség a válaszon csak azok nem veszik észre akik nem akarják.

2022. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

#11


Ezzel csak megerősítetted a tényt, csak a jóképű pasik jöhettek szóba , csak a jóképűek közül is válogattál, ez aztán..

2022. jún. 3. 19:16
 15/43 A kérdező kommentje:

#12


Hogy lehet tisztelni valakit aki azt hazudja, hogy neki a belső érték számít miközben csak a külső és a pénz a lényeg? Egy többszörös hazudozót nem lehet tisztelni

2022. jún. 3. 19:16
 16/43 anonim ***** válasza:
63%
Ja és az is puszta véltlen hogy az incelek pont a legszexibb csajokra hajtanának rá .
2022. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
72%
#14: Heti nagyonsokx órát munka (+háztartás, stb.) mellett a kinézetembe öltem akkoriban, és arcra helyes csaj vagyok, nyilván jóképűek között nézelődtem, ez szerintem tiszta sor.
2022. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
22%

#16


És? Nőknek külsőnél fontosabb az intelligencia, humor, műveltség, nem? Ja, mégse.

2022. jún. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

#16


Honnan veszed ezt?

2022. jún. 3. 19:22
 20/43 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudod feldolgozni azt, hogy a külső és a lelkiek IS fontosak?
2022. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!