Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők valóban a belső értékeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők valóban a belső értékeket keresik egy férfiben társkeresés közben vagy ez csak ámítás és csak a külső és/vagy a pénztárca számít a valóságban?

Figyelt kérdés
2022. jún. 3. 18:26
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
72%
Ha nektek nem fontos a külső akkor ott vannak pl.a kövér csajok, nekik úgy sincs esélyük jó pasiknál, lehet rßjuk hajtani.
2022. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
#20 De nem ezt állítják a nők. Ragozzák, hogy a belső a fontos nem a külső, miközben a KÜLSŐ A FONTOS a belső mellékes, következő lépés maximum
2022. jún. 3. 19:48
 23/43 anonim ***** válasza:
74%

Ezt a kettős mércét amúgy rohadtul nem értem. Sírtok állandóan, hogy nektek a dagadt ronda nőkkel kell beérnetek, de ezt fordítva kb. elvárnátok, ha meg nem, minősítitek a másikat. Te sem állnál le egy olyan nővel, aki ronda, mint a bűn, akkor sem, ha mellé egy odaadó, jól kereső Teréz anya lenne, mégis mástól elvárnád ugyanezt inverzben. És a ronda alatt nem arcra rondát értek, hanem olyat, akinek nincs igénye arra, hogy szőrtelenítsen pl., emellé lóg rajta a bőr, stb. Tehát olyan dolgokért nem tesz, amikért pedig tehetne.


Tudom, hogy itt sláger lehazugozni a másikat, de én pl. annak idején nagy debella állapotból fogytam le sporttal és egészséges életmóddal feszes 58 kg-ra (magas vagyok), mert belezúgtam egy srácba, és leesett, hogy az adott állapotomban soha a büdös életben nem élhetem meg azt, hogy olyannal legyek, aki ennyire vonz, és pofán vert a felismerés, hogy egy életem van, amiben ezt megélhetem.


Vannak nehéz lépések az életben, amihez nagy levegőt kell venni és belevetni magad (ezt jelentheti az is akár, hogy elköltözöl anyádéktól és felelősséget vállalsz a saját sorsodért), de nem lehet mindig a semlegesben lebegni. Engem nagyon kiakaszt, amikor osztják az észt a hozzátok hasonló srácok, mert azt hiszitek, hogy másnak minden csak úgy jár és sajnáljátok magatokat. És tudom, nektek valamiért extrán nehéz az élet, de ha random embereket kiragadnátok az utcáról, kb. mindenki a tiétekhez hasonló nehézségekről tudna beszámolni, csak más formában. Pedig általában elkerülöm az incel kérdéseket, de ez komolyan vicc.

2022. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
71%
És mutass már légyszi legalább egy kérdést, ahol azt ragozzák a nők, hogy csak a belső számít. A nők /= a rokonságod női tagjaival.
2022. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

#23


Cicám én nem anyámékkal lakok hanem a saját lakásomban , hitel nélkül és komoly állással

2022. jún. 3. 19:54
 26/43 anonim ***** válasza:
41%

#24


14-es válasz egy helyi hülye nőtől 2 perc alatt. Szívesen. Egyébként tele van az oldal ilyen hülye hazug képmutató (ronda) nőkkel:

"A külső mulandó, 𝗻𝗲𝗺 az alapján választanak párt azok, akik vélhetően hosszútávra keresnek kapcsolatot és számukra 𝗻𝗲𝗺 mérvadóak a felszínes külsőségek"


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
37%
Példa volt. Egyértelműen. Arra céloztam, hogy nehéz döntés nem csak az lehet, hogy feláldozod az életed valakiért, hanem az is, ha hátat fordítasz a f.szságaidnak.
2022. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
62%
#26: Jó, ebben az esetben nálad a pont. :D Ez tényleg képmutatás, de azért általánosságban nem ezt állítják itt a nők, ebben fixen biztos vagyok.
2022. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

#27


Az általad említett f*szságok szerinted kialakultak születéskor vagy a nők miatt alakultak ki? Ezáltal nem hátfordításról lehet szó

2022. jún. 3. 20:00
 30/43 anonim ***** válasza:
76%
Így van, a külső az első szűrő, a belső majd utána jön. Ezen pedig ne hisztizz.
2022. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!