Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő szemében nincstel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő szemében nincstelen senki egy olyan férfi, akinek nincs saját lakása és autója?

Figyelt kérdés
2022. jún. 6. 13:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
89%

Budapesten most érjük el nemsokára a 2 000 000 HUF / négyzetméteres átlagárat. Ami azt jelenti, hogy egy 30 négyzetméteres lyuk is átlagosan 60 millió forintba kerül. (ez már nyugat-európai árnak számít)


Eközben a médián fizetés Magyarországon nagyjából havi nettó 280 ezer forint.


Matematika: mennyi ideig kell dolgozni egy lakás megvásárlásához ha eközben az albérlet ára havi 160 ezer?

2022. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Vicces hogy a lányok elvárása ilyen a férfiak felé. Szerintetek hány hőnek van 25-35 év között saját lakása meg kocsija? Egy személyben sosem lesz, csak együtt tudtok valamire jutni hitellel. Szóval gáz hogy a fiatal lányok úgy képzelik hogy a szépségükért cserébe majd betelepülnek egy zsír gazdag fickó ölébe kinek családi háza, autója meg azért legyen már egy nyaralója is van :D Mo.-o élünk, szálljatok le a földre!
2022. jún. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
30%

12: Te szálj le a földre és fogadd el a valóságot a coping helyett. Nem a pénzeddel van a gondjuk, hanem a fejeddel. A nőket már rég nem érdekli a pénz, bármikor csinálnak pár misit onlyfans -en.


Amíg nem fogadjuk el, hogy a gond nem a pénz meg Orbán stb, hanem a feminizmus és a nők kinézetbeni elvárásai, nem lesz társadalmi változás.

2022. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
49%
13as te miről beszélsz? A nők családot szeretnének, ezért keresnek olyan férfit akinek az alapok már meg vannak, hogy oda szülhessen neki és ne kelljen éveket szenvedni egy házért, autóért.... Nem a szépség kell
2022. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
59%

Igen.


És miért?


Mert megtehetik.


Mert ők találni is fognak olyat akinek ez mind megvan.

"minek kellene nekik olyan akinek ez nincs meg ha megkaphatják"

2022. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

#15


Akik javarészt már házas férfiak és kell nekik egy fiatal huszonéves szerető akit azzal hülyíthetnek, hogy majd otthagyja az asszonyt és ők beköltözhetnek majd a nagy házba

2022. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
97%
Baratomnak se lakasa se kocsija nem volt mikor osszejottem vele. Most mar van autoja. Nekem volt lakasom. Nagyon szeretem,le se szartam mije van.
2022. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
57%
Hát manapság nagyon nehéz összehozni egy lakást, de legyen egy kulturalt autod és egyedülj élj egy albiban. Ez a minimum.
2022. jún. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
16%

12es elvagy tévedve.

Nekem pl saját lakásom van nőként, a kocsi ára meg bent csücsül a bankszámlán. És még ki is nézek valagogy. Szóval igem, bocs, hogy van elvárásom a férfiak felé és egy lúzerr3 sem vagyok rászorulva, mert mondjuk könnyedén megfinanszirozok magamnak egy nyaralást. Fáj ez nektek, tudom.

2022. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
16%

#19


Csak egy lakásod van? Akkor egy életképtelen nyomorék vagy.


Nekem hat lakásom van, és egy nyaralóm.

Bárki elérheti csak akarni kell és tenni érte! Tíz évesen nem volt semmim se, de elkezdtem otthon burkolni. Mára már napi három milliót keresek sztárburkolóként. Olyan gazdag vagyok, hogy már a bank kér kölcsön tőlem.


Szánalmas kis lúzerek vagytok az egy vagy még annyi lakásotokkal...

2022. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!