Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő szemében nincstel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő szemében nincstelen senki egy olyan férfi, akinek nincs saját lakása és autója?

Figyelt kérdés
2022. jún. 6. 13:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
3%
Burkolóként nem lehet pénzt keresni. Ismerősöm is burkoló volt, de abbahagyta, mert semmi értelme.
2022. jún. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
6: Hát pedig középiskolában is van lóvé bőven, ami a szülőktől jön.
2022. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
75%

"Nekem pl saját lakásom van nőként, a kocsi ára meg bent csücsül a bankszámlán. És még ki is nézek valagogy. Szóval igem, bocs, hogy van elvárásom a férfiak felé és egy lúzerr3 sem vagyok rászorulva, mert mondjuk könnyedén megfinanszirozok magamnak egy nyaralást. Fáj ez nektek, tudom."


Továbbra sincs semmi közöd hozzá neked sem, és a többi nőnek sem, hogy egyes férfiaknak mijük van, mijük nincs és miből tartják fenn magukat. Ti nők ragaszkodtok hozzá annyira, hogy senki ne szóljon bele az életetekbe, ti se szóljatok bele idegen férfiak életébe.

2022. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
87%

Hát kérem, aki reggel 6-kor kel és délután 2-ig nem tud összehozni magának egy szállodaláncot, az annyit is ér!


Üdv,

Lőrinc

2022. jún. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Így igaz, csak korán kell kelni, és 9-10 óra körül már lesz is egy szállodád.

Vagy még egyszerűbb a képlet, politikusaink és oligarcháinkhoz hasonlóan elég évente kivenni a osztalékot az ilyen-olyan cégünkből, úgy 300-400 millát...

Máris megvan pár lakás ára!

Egyébként manapság a nők leszarják, hogy mide van. Nekik is lehet ugyanaz, ha átlagos emberről beszélünk. Az a vagyoni szint amivel már lehet "csajozni", nem ott kezdődik, hogy valakinek van lakása/kocsija.

Átlag emberként társkeresésben ezek nem számítanak igazán.

2022. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

"Az a vagyoni szint amivel már lehet "csajozni", nem ott kezdődik, hogy valakinek van lakása/kocsija."


Hanem sokkal magasabban!

2022. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
26-os: igen, így értettem.
2022. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
98%

Van saját (örökölt) lakásom, amit a saját kezemmel újítottam fel, és autóm is, igaz, az egy ütött-kopott, 22 éves F Astra.

A lőtéri kutyának sem kellek.

Azt hiszem ezzel elmondtam mindent. Nem az intelligencia, nem is az egzisztencia, de még csak nem is a személyiséged befolyásolja, hogy lesz-e valakid, hanem a vonzerőd, kinézeted.


22F

2022. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
12%
Attól függ hány éves. 30-40 körül többnyire illik valamit felmutatni. Ha ezt nem ugrottad meg, akkor joggal merül fel a nőben, hogy miért nem? Erre persze lehet mondani, hogy Orbán, a világpolitika és a legelképesztőbb kifogások sora. De mind tudjuk a valóságot, hogy vagy szart bele vagy másra költötte a pénzét vagy az elvárható minimum teljesítése mellett a langyos fosban ülve várt a csodára. Na most ha az utóbbi felfogással a tiptop instapicsuszokat lövöd be célként, az súlyos aránytévesztés, de még az sem lehetetlen, ha van egy fellépésed. Bár utóbbit többnyire kizárják az előbbiek.
2022. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

#29


És amikor én férfiként egy 30-40 körüli nőtől megkérdezem, hogy mit tett le az asztalra akkor engem miért szednek szét?

Miért ugranak a torkomnak, hogy "mi közöd hozzá! Az én életem az én döntésem!"


Milyen nemi egyenlőség az ahol az egyktől elvárunk mindent míg a másikat semmiről nem vonhatjuk kérdőre?

2022. jún. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!