Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért él a nők fejében az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él a nők fejében az a téveszme, hogy az incelek "jófiúk" ?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem tartja közel sem minden incel magát jófiúnak.


Vegyünk pl engem. A hatóságokkal meggyűlt a bajom és jelenleg is nyomoznak utánam (azóta is külföldre szöktem).


Kiskorom óta jártam gyúrni meg küzdősportokra. Különösen szerettem a boxot meg a földharcot.


Napi szinten szívok marihuánát (vagy hasíst) és alkalmanként a buli kedvéért betolok pár ekit is néha-néha meg egy csíkot is felszippantok.


Az utcán amikor belém akartak kötni visszaszóltam, nem voltam félős gyerek sosem.

Egyszer amikor Afrikában egy kocsmában voltam akkor körülöttem már székekkel kezdtek verekedni de én végig higgadtan ültem és sörözgettem egy prostival az oldalamon.


Már kisiskolás koromban is elloptam a szigetelést a suli ablakaiból. Egy zsáknyi gumi szigetelést gyűjtöttem össze, alig volt már ablak a suliban ahol volt szigetelés.

Amikor pedig a repülőtéren fizetnem kellett akkor előbb ordibálni kezdtem és csak utána amikor már nagyon muszáj volt fizettem ki.


Szóval rólam sok mindent el lehet mondani, csak azt nem, hogy egy jófiú lennék. Nem tudom mitől lesz valaki rosszfiú, de ami engem illet nem rakom be magam egyik fakkba se.


Incel vagyok, mivel mindig is nehezen ment a társkeresés, és most sem tudok már egy jó ideje senkit sem találni.

Szóval a fentiek fényében engem is "magát jófiúnak gondoló incel"-nek neveztek?



2022. jún. 6. 16:40
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
86%
Nem jófiúk hanem csúnyák.
2022. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

A fentieket csak példának írtam (nem kamu egyik sem).

Hogy egyszerre vagyok incel illetve egyszerre igazak a fentiek is.

Szóval nem értem ezt a bugyuta jó meg rossz fiúzást

2022. jún. 6. 16:42
 3/51 anonim ***** válasza:
89%
Mert sok olyan van, aki a töketlenséget hiszi jófiúságnak. De vannak igazi jófiúk is. Meg rosszak, de nem úgy rosszak, ahogy te, hanem hogy ők irányítanak másokat, nem mások őket.
2022. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
82%
Akkor gondolom nem bánod, ha ezt a kérdést továbbítjuk az illetékes nyomozati hatóságnak, ők gyors kérnek egy bírósági végzést, hogy gyakorikerdesek.hu kiadja az IP címedet és már mehet is a nemzetközi elfogatóparancs :D.
2022. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

#4


Rendszeresen megnézem az Interpol körözési listáját. De szerencsére most nem vagyok még rajta.

Így hiába adjátok ki, csak Magyarországon belül kaphatnak el.

2022. jún. 6. 16:45
 6/51 anonim ***** válasza:
94%
Csak az incelek hiszik magukról hogy jófiúk, más nem...
2022. jún. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
79%
Be is nedvesedtem!
2022. jún. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
3 én nem ezt látom. Inkább a hidegvérűséget hiszik gyávaságnak. Sok ember dolgozik olyan helyen (nem milliókért de egzisztencia mégiscsak egzisztencia) hogy piszlicsáré szankcióval járó elítélés (pénzbüntetés, közérdekű munka) esetén is keresztet vethet a karrierjének ... egy ilyen srác nem fog pirospontért búnyozni egy utánad füttyögő asztfaltozó munkással mindent kockáztatva csakhogy 2 héttel később jusson eszedbe hogy nincs már meg a tűz és a kémia. Akik nem úgy rosszak mint a kérdező azok sem izgalmasak csak szimplán rossz a természetük ... ott sem ama jellemre buknak hanem elviselik ha jó csomagolás van hozzá
2022. jún. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
93%
Micsoda fantázia .. add már ki magad egy drogos változatú vandamnak. Nem lennék büszke a bűnözésre , mivel mindig minden döntés kérdése, az ember már előre lejátsza a fejében.
2022. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj a meséddel, hogy hiányolom belőle a Dosztojevszkij színvonalú környezetleírást, nincs íve se a történetednek, elmaradt a katarzis is és az elengedhetetlen tanulság. Legközelebb eszerint sződd a mesét.
2022. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!