Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért él a nők fejében az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él a nők fejében az a téveszme, hogy az incelek "jófiúk" ?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem tartja közel sem minden incel magát jófiúnak.


Vegyünk pl engem. A hatóságokkal meggyűlt a bajom és jelenleg is nyomoznak utánam (azóta is külföldre szöktem).


Kiskorom óta jártam gyúrni meg küzdősportokra. Különösen szerettem a boxot meg a földharcot.


Napi szinten szívok marihuánát (vagy hasíst) és alkalmanként a buli kedvéért betolok pár ekit is néha-néha meg egy csíkot is felszippantok.


Az utcán amikor belém akartak kötni visszaszóltam, nem voltam félős gyerek sosem.

Egyszer amikor Afrikában egy kocsmában voltam akkor körülöttem már székekkel kezdtek verekedni de én végig higgadtan ültem és sörözgettem egy prostival az oldalamon.


Már kisiskolás koromban is elloptam a szigetelést a suli ablakaiból. Egy zsáknyi gumi szigetelést gyűjtöttem össze, alig volt már ablak a suliban ahol volt szigetelés.

Amikor pedig a repülőtéren fizetnem kellett akkor előbb ordibálni kezdtem és csak utána amikor már nagyon muszáj volt fizettem ki.


Szóval rólam sok mindent el lehet mondani, csak azt nem, hogy egy jófiú lennék. Nem tudom mitől lesz valaki rosszfiú, de ami engem illet nem rakom be magam egyik fakkba se.


Incel vagyok, mivel mindig is nehezen ment a társkeresés, és most sem tudok már egy jó ideje senkit sem találni.

Szóval a fentiek fényében engem is "magát jófiúnak gondoló incel"-nek neveztek?



2022. jún. 6. 16:40
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
70%

"Teljesen normális srácok, akik nem ártanak a légynek sem. De a sok elutasítás miatt nőellenessé váltak."


Nő mellett is bekattantak volna. Nem attól ellenségesek, hogy nincs nőjük, hanem hogy eredendően romlottak, lelki és agybetegek. Ha nem kapnának évekig krumplit a piacon, akkor krumpliellenes idióták lennének.

2022. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
30%

#21


Nem értek veled egyet. Én nem vagyok incel, de nekem is nehézségeim vannak a csajozással, és a sok negatív élmény engem is nőellenessé tett. Rossznak látom őket.


Ha összejöttek volna a dolgok, na nem lenne ilyen felfogásom.

2022. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
36%

"Nő mellett is bekattantak volna. Nem attól ellenségesek, hogy nincs nőjük, hanem hogy eredendően romlottak, lelki és agybetegek."

Ööh, figyu!

Ezt inkább azoknak a csajoknak meséld akik néha-néha besírnak ide hogy sosem volt még senkijük. Közülük is sokan férfigyűlölők, leglalábbis saját bevallás szerint. Biztos azért mert eredendően romlottak, véletlen sem azért mert a férfiak tojtak a fejükre nagy ívben, nyilván.

2022. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
78%
Senki nem tartja az inceleket jó fiúknak. Max ők utalnak így magukra.
2022. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
86%

"Nem jófiúk hanem csúnyák."


Az incelség főleg a belső tulajdonságokból ered, szerintem is ronda a legtöbb incel de biztos akad pár átlagos és átlag feletti külsejű incel is.

2022. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
96%
Te nem rosszfiú vagy, hanem egy idegbeteg drogos senkiházi bűnöző. 😄
2022. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
96%
Kicsit sok volt a GTA fiam. Menj szépen aludni.
2022. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
98%

Ez inkább a férfiak körében él téveszmeként mint nőknél... merthogy "jaj, minden nő csak a rosszfiúkra megy, nekünk, jófiúknak nem jut semmi, aza baj, hogy túl kedvesek vagyunk". Én pl. olvasok híreket, látom, hogy milyen rohadt sok bűntényt követnek el nőknél nem túl sikeres férfiak, maguknak való szerencsétlenek (és ezek között mennyi az, ami nők ellen irányul).


Sztem egyáltalán nem rosszfiúság / jófiúság függvénye az, hogy ki incel és ki nem, inkább a személyiség más jegyeiben kell keresni a titok nyitját (mennyire tud szocializálódni, mennyire tud természetesen ismerkedni, mennyire görcsös, mennyire a saját szintjén keres), vagy egyszerűen csak peches az illető. Meg nyilván, ha vki jól néz ki, az segíthet neki túllendülni bizonyos hiányosságokon.

2022. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
18%

"Én pl. olvasok híreket, látom, hogy milyen rohadt sok bűntényt követnek el nőknél nem túl sikeres férfiak, maguknak való szerencsétlenek"

Igen és ezeket mind kivétel nélkül ilyenek követik el, nyilván

Amúgy mondták már neked hogy ha a hülyeség fájna, akkor te nonstop ordítanál a fájdalomtól?

2022. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!