Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért él a nők fejében az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él a nők fejében az a téveszme, hogy az incelek "jófiúk" ?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem tartja közel sem minden incel magát jófiúnak.


Vegyünk pl engem. A hatóságokkal meggyűlt a bajom és jelenleg is nyomoznak utánam (azóta is külföldre szöktem).


Kiskorom óta jártam gyúrni meg küzdősportokra. Különösen szerettem a boxot meg a földharcot.


Napi szinten szívok marihuánát (vagy hasíst) és alkalmanként a buli kedvéért betolok pár ekit is néha-néha meg egy csíkot is felszippantok.


Az utcán amikor belém akartak kötni visszaszóltam, nem voltam félős gyerek sosem.

Egyszer amikor Afrikában egy kocsmában voltam akkor körülöttem már székekkel kezdtek verekedni de én végig higgadtan ültem és sörözgettem egy prostival az oldalamon.


Már kisiskolás koromban is elloptam a szigetelést a suli ablakaiból. Egy zsáknyi gumi szigetelést gyűjtöttem össze, alig volt már ablak a suliban ahol volt szigetelés.

Amikor pedig a repülőtéren fizetnem kellett akkor előbb ordibálni kezdtem és csak utána amikor már nagyon muszáj volt fizettem ki.


Szóval rólam sok mindent el lehet mondani, csak azt nem, hogy egy jófiú lennék. Nem tudom mitől lesz valaki rosszfiú, de ami engem illet nem rakom be magam egyik fakkba se.


Incel vagyok, mivel mindig is nehezen ment a társkeresés, és most sem tudok már egy jó ideje senkit sem találni.

Szóval a fentiek fényében engem is "magát jófiúnak gondoló incel"-nek neveztek?



2022. jún. 6. 16:40
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
26%

Mert közülük némelyek azok.


Teljesen normális srácok, akik nem ártanak a légynek sem. De a sok elutasítás miatt nőellenessé váltak.


Ha a "jó lányokat" éveken át minden pasi elutasítaná, akkor ők is neheztelnének a pasikra. Azt mondanák, hogy ők nem kellenek senkinek, bezzeg a bunkóbb lányok igen.


Ez egyszerű pszichológia. Az ia tény, hogy aki nem incel, de jófiú nehezebben ismerkedik.


Ezzel szemben a bunkó srác könnyen talál nőt.

2022. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
90%
ezzel a sztorival még a blikkbe sem férsz be
2022. jún. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
92%
Én csúnya rosszfiu vagyok egy pitbull!
2022. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:

#10#12


Ti komolyan ilyen retardnak néztek?

Az egyik azt írja felnyom a kopóknak és ti meg azt várjátok el, hogy itt részleteket írjak le?

2022. jún. 6. 17:12
 15/51 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem a nők fejében él, hanem az incelek élnek ebben a tévhitben.
2022. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
94%

Azért az nagy show lenne ha a TEK rátörné az ajtót erre a rendkívül veszélyes szökevényre Rinyaújnépen vagy Makkoshotykán és ő meg ott ül és eszi éppen a zöldbabfőzeléket virslivel és szegény anyukája halálra rémül.

Remélem benne lesz majd a Kékfényben vagy legalább a Fókuszban, esetleg a Bors hátoldalán.

2022. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
71%
16. Azt 60 kilós kis szétcsapott kábszist talalnának aki felkellni nem tudna , nem hogy még mást lerúgni.
2022. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
77%

#17


Inkább egy 130 kilós kopaszodó zsíros hajú pörköltszaftos incelt. De lehet neked is igazad, nem vitatkozom :).

2022. jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

El kellene olvasni a kérdést nyomikák.


Ha nem lennétek funkcionális analfabéták akkor felfogtátok volna a limitáltabb kapacitású agyacskátokkal amikor azt írtam, hogy "kiskorom óta járok gyúrni"

2022. jún. 6. 17:24
 20/51 anonim ***** válasza:
86%

az incelek nem jó fiuk ...

ezt már a suliban is tanítják a lányoknak!

2022. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!