Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért él a nők fejében az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él a nők fejében az a téveszme, hogy az incelek "jófiúk" ?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem tartja közel sem minden incel magát jófiúnak.


Vegyünk pl engem. A hatóságokkal meggyűlt a bajom és jelenleg is nyomoznak utánam (azóta is külföldre szöktem).


Kiskorom óta jártam gyúrni meg küzdősportokra. Különösen szerettem a boxot meg a földharcot.


Napi szinten szívok marihuánát (vagy hasíst) és alkalmanként a buli kedvéért betolok pár ekit is néha-néha meg egy csíkot is felszippantok.


Az utcán amikor belém akartak kötni visszaszóltam, nem voltam félős gyerek sosem.

Egyszer amikor Afrikában egy kocsmában voltam akkor körülöttem már székekkel kezdtek verekedni de én végig higgadtan ültem és sörözgettem egy prostival az oldalamon.


Már kisiskolás koromban is elloptam a szigetelést a suli ablakaiból. Egy zsáknyi gumi szigetelést gyűjtöttem össze, alig volt már ablak a suliban ahol volt szigetelés.

Amikor pedig a repülőtéren fizetnem kellett akkor előbb ordibálni kezdtem és csak utána amikor már nagyon muszáj volt fizettem ki.


Szóval rólam sok mindent el lehet mondani, csak azt nem, hogy egy jófiú lennék. Nem tudom mitől lesz valaki rosszfiú, de ami engem illet nem rakom be magam egyik fakkba se.


Incel vagyok, mivel mindig is nehezen ment a társkeresés, és most sem tudok már egy jó ideje senkit sem találni.

Szóval a fentiek fényében engem is "magát jófiúnak gondoló incel"-nek neveztek?



2022. jún. 6. 16:40
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

#40


Melyik része hihetetlen?

2022. jún. 12. 00:10
 42/51 anonim ***** válasza:
91%
Mindegyik.
2022. jún. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

#42


Értem. Szóval csak kötöszködni akarsz. Vagy csak pár napja regisztráltál be és nem ismered még az oldalt.


Ezen az oldalon tőlem sokkal sötétebb és gonoszabb emberek is fel szoktak jönni. Amiket fent leírtam semmi különösek, nem értem mi ezekben olyan nagy valami. Anno itt az oldalon vesztettem el a szüzességem is. Így élő személyes tapasztalatok alapján tudom, hogy olyan emberek is jönnek fel ide akikhez képest még én is jófiúnak számítanék

2022. jún. 12. 01:37
 44/51 anonim ***** válasza:
De ezek szerint volt nőd. Akkor már nem is vagy incel.
2022. jún. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

#44


Az csak szexet akart tőlem. Később kiderült, hogy mindvégig volt pasija csak azt hazudta nincs. Csak szexre használt, soha nem akart komolyat tőlem, végig hülyített.


Attól, hogy voltak kapcsolataim, melyek egy része qrva, más részük csak szexre használtak, és csak egy párkapcsolatom volt akit noha nagyon szerettem de most úgy bánik velem mint eb a sz*rával, kb még az ellenségeimmel sem bánnék így ahogy az a nőszemély kezdett viselkedni velem egyik napról a másikra semmi ok nélkül...szóval ettől még incel vagyok.

Mivel attól lesz incel valaki, hogy szeretne nőt, de nem tud. Tehát akarata ellenére nőtlen.

Na, nálam ez van.

2022. jún. 12. 01:49
 46/51 anonim ***** válasza:
De ha szexre kellettél, akkor volt benned valami vonzó. Az incelekben vagy nincs, vagy nem tudják jól tálalni.
2022. jún. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

#46


Az a maréknyi nőnek talált vonzónak. Akik nagy része olyan sötét és gonosz személyiség, hogy egy átlagos ember mégcsak felfogni sem tudná. A Sötét Háromszög palettájáról jöttek, egy egyikük meg olyan durva ideológiákat vallott, hogy nemhogy Magyarországon nem találkoztam ilyennek, de még a náci ideológia is szoftosnak hangzana ha hozzáállítanánk azokhoz a dolgokhoz amiket ő mondott. A legdurvább, hogy azóta magasabb pozícióba került egy nyugat-európai országban. Innen is jelzi számomra, hogy azok az emberek akik vezető beosztásokban vannak meg úgy alapvetően az Állam az gonosz és velejéig romlott emberek irányítják.

Ha olyan mindent megvalósítanánk abból amiket az exeim mondtak akkor egy nagyon sötét disztópiában élnénk, Orwell, Szathmáry, Dredd bíró stb világához hasonló durva és kegyetlen időket élnénk. Az egyikük aki a szüzességem elvette (és azóta is használja ezt az oldalt) pl névtelen leveleket írt a rendőrségnek a legszemenszedettebb hazugságokkal és kitalált mesékkel amikben azt írja, hogy x meg y hajléktalan miket csinált. Amikor látott az utcákon hajléktalan embereket akkor mondta, hogy mindig ír névtelenül a rendőröknek (pontosabban mondva álnévvel) a hajléktalanok ellen. Abban a legabszurdabb hazug meséket találta ki a hajléktalanokról. Majd mondta, hogy amikor a rendőrök kijönnek és látja, hogy elviszik a hajléktalanokat akkor élvezi nézni amint viszik őket. Mondta, hogy mindig ujjong, hogy miatta bezárnak másokat meg jól megbüntetnek miatta másokat.

A másik nőszemély meg olyanokat mondott, hogy szerinte a diktatúra a legjobb államforma "dictatorship with good will" és ez alatt természetesen az amit ő annak mond. Szerinte egy kőkemény diktatúrát kell bevezetni ahol kegyetlenül meg kell torolni mindenkit aki nem az 'good will' (tehát amit ő annak tart) szerint él, szerinte a halálbüntetés is teljesen elfogadható dolog. Ebben a rendszerben egyébként ki kell zárni a férfiakat teljesen bárminemű politikából és kizárólag nők dönthetnek és irányíthatnak mindent.

Akkor volt egy másik csaj is akivel ismerkedtem, annak a korábbi pasija inkább visszaköltözött Pakisztánba mintsem a csajjal maradjon Budapesten. Azt hiszem ez elég sokat elárul a csaj személyiségéről.


Szóval igen. Az ilyen típusú nők vonzónak találtak.


Csak az a nagy helyzet, hogy én a nők többsége szemében szeretnék vonzó lenni nem a totál kattos vagy szélsőséges nők körében.


Addig pedig incel vagyok

2022. jún. 12. 02:39
 48/51 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy sokkal rosszabb emberek is vannak itt.


Ha igazak a további meséid, akkor krvára nem avagy incel. Az incel szexuális nyomorban szenved, vagyis szexre sem kell senkinek. Alaposan félreértelmezted a szó jelentését.

2022. jún. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:

#48

Már több mint egy évre én sem kellek szexre sem senkinek

2022. jún. 12. 02:55
 50/51 A kérdező kommentje:
*egy éve
2022. jún. 12. 02:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!