Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, megmondanátok miket nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, megmondanátok miket nem szerettek egy lányban/lányon? Mik azok, amik visszataszítóak számotokra? 24/L

Figyelt kérdés
Rá akarok jönni miért vagyok még mindig szingli.

2022. jún. 12. 21:30
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre: idióta tetoválások, piercingek minden helyen, mindenféle "koncepció" nélkül. Főleg ha egy alapból szép lány csúfítja el magát ezekkel. 6 kiló vakolat a fején, kvázi a saját vonásai sem látszódnak normálisan. Volt ilyen csaj akivel egyik este egy kocsmában találkoztam, rá akartam keresni face-n de egyszerűen nem ismertem volna meg olyan szinten ki volt mázolva.

Műhaj, műszempilla, gusztustalan műköröm.

Igénytelenség vagy éppen túlzott igényesség, amikor annyira cicababa, hogy 2 métert nem tud pl. gyalogolni.

Elhízottság - egy bizonyos szintig ez még oké, nőies is lehet, sőt valakinek jól is áll. De van egy szint ami felett már nagyon nincs rendben a túlsúly.


Belsőre: az üresség, érdektelenség, hobbik, érdeklődési körök hiánya. Telefon nyomkodás 0-24-ben, flegmaság, beképzeltség, bunkóság.

Fölösleges, ok nélküli hisztizés.

Rißanckodás, hűtlenség, hazudozás, alapvető kommunikációra való képtelenség: pl. amikor nem tudja elmondani normálisan, hogy mi baja van, hanem inkább duzzog magában.

2022. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Sok dolog le lett már írva, tehát a nyilvánvaló dolgokat nem részletezem, csak futólag említem meg. Amit még nem láttam, kifejtem bővebben.


Külsőre: túl sok smink, elhízás, műcuccok.


Belsőre: a "gondolatolvasás" elvárása, tehát amikor egyetlen pillantásból, szóból, mozdulatból nekem kötelességgem pontosan értelmezni lelke és érzelmeinek mélységét. Az ezt követő passzív-agresszív hiszti, amikor természetesen nem tudom dekódolni az egyetlen pislantásával küldött ezernyi információt. Ha egyáltalán nem képes bohóckodni, elengedni magát és spártai fegyelemmel nevelni akar. (Néha szükséges, hogy az ember kicsit bolondozzon)


Egyéb: káros szenvedélyek (pia, cigi, stb), hajlam a késése (akár szándékosan is), ha semmi érdeklődése, hobbija nincs, ha lételeme a teátrális unatkozás.

2022. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha dohányzik.
2022. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 VincentLaw ***** válasza:
77%
Amikor az onilne térben matchelünk, és ráírok, aztán következőleg mikor belépek az appba, a match már nincs sehol. Na, ezt kifejezetten nem szeretem.
2022. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
22%
Ha ronda, minden más lényegtelen a fiúk 80%-ának.
2022. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
26%

25#

Teljesen biztos is hogy bűnronda, másként ugyanis csüngenének rajta a fiúk. És persze emellett ő is pontosan úgy válogat mintha ő valami szépség lenne.

Így néz ki egy szingli fiatal nő ha párkapcsolatot keres de nem talál

2022. jún. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
30%
Nem vagyok sem szingli, sem fiatal nő, utolsó :D
2022. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
10%

26#

Én a kérdező kapcsán írtam, nem tudom te ki vagy és hogy jössz a témához

2022. jún. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
49%
*27#
2022. jún. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
49%
Ja èrtem :)
2022. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!