Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30-35 éves férfinek mije...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-35 éves férfinek mije illik, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Egzisztenciálisan, kerrierben stb.

2022. jún. 15. 11:31
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/106 anonim ***** válasza:
36%
Csak azt mondom egy 30-35 éves férfi itthon is boldogulhatott volna, ha a céljaira koncentrál. Nemkéne svájcikában gondolkodni, vagy dubaikodásban.
2022. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/106 anonim ***** válasza:
82%

Attol is függ ki honnan indul van akinek még így is muszáj bevállalnia pár évet...


Alkoholista nemtörődöm szülők, akár általuk is kreált adósságok stb..

Van akinek muszáj pár évet bevállalnia de elég kemény ára van.

2022. jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/106 anonim ***** válasza:
75%

Hát igen egyetértek az utolsóval, hogy az elindulásnál azért fontos, hogy kit mennyire támogatnak a szülei. Ugyan el lehet végezni egy jó szakmát úgy is, hogy mellette gürizel a mekiben, de szerintem sokan bele sem mernek vágni.

Az adott ember mentalitása is nagyon sokat számít, mert akinek a húszas éveiben nem a jövője a prioritása, annak utána nagy kopp amikor nem áll sehol harminc körül sem, hiába van alátolva minden. Aki meg ugyan rosszabb családból jön, de élelmes, szorgalmas, ambiciózus az addigra beéri önmagát.

Az hogy kinek mi ad motivációt még nagyon lényeges szerintem. Aki mamahotelezik annak könnyebb elfolynia, mert nincs akkora tétje a munkának, a keresetnek, nehéz kitartani egy olyan cél mellett ami esetleg csak 5-10-15 év múlva fog gyümölcsözni, főleg, ha otthon tulajdonképpen minden megvan, kényelmes az élet. Akinek ez nem adatott meg, annak talán sokkal élénkebben lebeg a szeme előtt a cél.

Én és a párom nem vagyunk még harminc évesek, nem gazdag családból jöttünk, nem örököltünk semmit. Tulajdonképpen nem voltunk túl motiváltak sem, eltengődtünk, elég volt, hogy egy albérletet megkerestünk, meg hogy el tudtunk menni szórakozni 22 évesen. Aztán becsúszott a baba és ő forgatott fel mindkettőnket, ő adott motivációt. Mire két éves lett összeszedtünk eleget lakásra segítség nélkül. De tudom, hogy ha az nem motivál minket, hogy szebb gyerekkora legyen a gyerekünknek mint nekünk, akkor nem tartanánk sehol még mindig.

2022. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/106 anonim ***** válasza:
100%
72-es vagyok: az a baj hogy a mai magassabb magyar vagy akár külföldi fizetések sem elegendőek semmire. Saját példám amit írtam is a válaszomban alátámsztja ezt. Egy közeles városban is 2 év alatt másfélszeresére nőttek az ingatlanárak. Aki most keres nettó 500+ ezret, annak is mennyi idő mire összespórol 20-22 millió egy átlagos 40-50nm-es panelra? Gyakorlatilag nem éri utol magát vagyis inkább az ingatlanárak emelkedését! Ugyanez igaz a külföldi munkákra is... Keres az ember nettó 800 ezret, meghúzza a nadrágszíjat és mennyit tud félretenni? 300-400 ezret havonta? (Sokat mondtam akkor). Tehát egy év alatt van 3-5 milliója, de addigra pont ugyanennyivel drágább minden. Nálunk eléggé el vannak szállva az árak és nem csak a magyar átlagbérekhez képest! Mostanában ahogy néztem már egy szarabb, kiesőbb faluban is a környéken 15-20 millió egy lepukkant kádárkocka... Röhejes.
2022. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/106 anonim ***** válasza:
100%

104: Mivel az ingatlan gyorsabban nő a fizetésnél, ezért kell (végig fix kamatos) hitelre venni amint az önrészed megvan. Utána már az évekkel csak a fizetésed és a házad értéke nő majd, a törlesztőd marad.

15 milliónak kb 5 millió az önereje, az megvan azért a példádban 1 év alatt. Innen már lehet kezdeni valamit.

Másrészt nagy tévedés, hogy "Nálunk eléggé el vannak szállva az árak". Külföldön pl. Dániában a lakosságnak csak pár százaléka él saját ingatlanban, a többség bérel. Csak a magyaroknál van ez a saját házhoz ragaszkodás téma.

2022. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/106 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos ez van ez része az új világrendnek a magántulajdon idézőjelbe kerülésével.


Plusz megint be van lengetve a kollektív piros gomb nyomkodás is ugyebár,.előtte meg a "pandémia oltásosdi".

Legalább "indokolt" az infláció.


Ha igaz pedig, hogy 500 milliós rabszolga emberiséggel tervezik a gépesített jövőt akkor minden idézőjelbe kerül amit eddig ismertünk.

Sőt maga az emberiség is.

2022. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!