Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30-35 éves férfinek mije...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-35 éves férfinek mije illik, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Egzisztenciálisan, kerrierben stb.

2022. jún. 15. 11:31
 51/106 anonim ***** válasza:
82%

Hát igen ezert írtam, hogy a celeb és influencer világ kábítása sem sokszor az aminek látszik...



Itt van például egy hollandiai alkalmazotti festő állás 2000-2600 euro igaz ez egy alkalmazotti jogviszony.

Nem tartom valószínűnek hogy magyarországon jobban keresnének a fető-mázolók


[link]

2022. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/106 anonim ***** válasza:
29%

49

Hagyjuk már, hogy ki kapja a munkát...

Bádogos ismerősöm ha NER Pistának dolgozik akkor is napi 100K-t kér. Munkaerőhiány van. Főleg olyanokból akik nem xarul dolgoznak.

2022. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/106 anonim ***** válasza:
78%
Saját autó(semmi extra, csak működjön), saját ingatlan(vagy annyi félre tett pénz, ami legalább az önerőt kifutja). Ne hónapról hónapra éljen, legalább annyit keressen amiből nem csak vegetál és érdemben félre is tud rakni.
2022. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/106 anonim ***** válasza:
87%

52#

Majd ha látom a berpapírját elhiszem... Nem ez az altalános ha munkerő hiány van ha nem..

Pont ezért van munkaerő hiány mert kint burcsiznak a szakmunkások.

Meg azért is mert nem mindenki akar fizikai munkát végezni..

2022. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/106 anonim ***** válasza:
87%

#52

Ez nem így működik. Autószerelőkből is hiány van, látok a neten olyanokat terjedni hogy havi 700k-t keresnek, a családban van szerelő, a valóság az hogy alkalmazottként kb 200k, egyéni vállalkozóként 400k max. Pedig hiány van, és a neten azt írják hogy simán kétszer ennyi....

2022. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/106 A kérdező kommentje:
55: én az IT-ra lennék még kíváncsi, mert itt írják, hogy azok milliomosok, de nekem van gyakornok ismerősöm, aki 300-at kap kezdőként. Persze kezdő, oké, de én nem hiszem, hogy ez egyhamar millió felett lesz.
2022. jún. 15. 14:26
 57/106 anonim ***** válasza:
82%

Hát igen tetszik vagy sem de a milliós fizut átlagban egy felső-közeovezetői réteg élvezi, mernökök, politikusok.

Orvosok esetleg akkor ha kepesek fsntartani egy mersgdrága magánpraxist, a fogorvosok fogtechnikusok meg ha találnak elég jóltejelő pácienst. Mert elég horro összegek repdesnek a tb csak széttarja a karját oké ha van pénzed csináltasd..

2022. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/106 anonim ***** válasza:
90%

#56

Én közszférában vagyok informatikus 400 nettóért, gondolom a versenyszféra jobban fizet. De a gyakornoki állás nem arról szól hogy milliókat kapsz.

2022. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/106 anonim ***** válasza:
90%
Kezdők keveset kapnak, mert egész nap a seniorok nyakára járnak minden problémával, a legtöbb nem tud semmit megoldani magától. 2-3 év tapasztalatnál kezd el nagyot ugrani a fizetés. Aki meg bekerül mondjuk egy Toptal-hoz, vagy talál valami amerikai startup-ot keres havi 10 ezer eurot is akár.
2022. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/106 anonim ***** válasza:
82%

Hmm sokan ha újrakezdenénk IT-szakterületben gondolkoznánk valószínűleg.

Hozzáteszem hogy le a kalappal aki elvégzi az idevaló szakmai képesítést.

Gondolom a tömérdek matek az alap... :)

2022. jún. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!