Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30-35 éves férfinek mije...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-35 éves férfinek mije illik, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Egzisztenciálisan, kerrierben stb.

2022. jún. 15. 11:31
 81/106 anonim ***** válasza:
9%
(69 voltam) így van 70 jókor szálltunk be az ingatlanbizniszbe. Miután megvettem fél évre rá, 50% ugrott meg a lakás értéke. Ezt csak onnan tudom, mert a még eladatlan lakások értéke ennyivel ugrottak meg az ingatlan.com-on. Ha akkor még dévánkozok és nem döntök lemaradok és hoppon maradok. Ma nem lennék 8 évvel fiatalabb. Luxus lesz lakáshoz jutni. De baszni rá az a lényeg nekünk van.)
2022. jún. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/106 anonim ***** válasza:
68%
majd meglátod svájcban milyen árak vannak. Úgy hiszed a fodrász a magyar árakban vágja a hajad? Ahhoz, hogy meglegyen neki is az 1 milla bevétel jó sok hajat kellene vágnia. Gondolkodtok is néha? Az élelmiszer árakról ne is beszéljünk. Haver lefotózott egy random csokiautomatát ott. 5szörös áron volt a marsszelet. Te is ilyen cigány leszel. Csak azért fogsz kimenni, hogy itthon olcsóbban tudjál magadnak venni egy használt garzonlakást. Mert a havi 1 milládból amiből jóesetben fél megmarad jó sok hónapot kell majd lenyomnod, hogy 20millás lakást vegyél itthon és az évek alatt csak nőni-nőni fog... Olyan ez, mint amikor a szamár orra elé madzaggal egy répát lógatnak. Szerencsétlen rongyol előre, de sose tudja a szájába venni. Mindenesetre sok sikert kívánok! Remélem összejön minden!
2022. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/106 anonim ***** válasza:
23%
82: Hagyjuk a kiragadott példákat, olyat én is tudok. Mondjak? írországban 2 euró (most 800 forint) egy kiló eper, itthon 2500. Csak ott azért a fizu nem havi 500 euró :D
2022. jún. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/106 anonim ***** válasza:
71%
Tőlem, ha ettől jobban érzed magad. :) Jó munkát! :D
2022. jún. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/106 A kérdező kommentje:
Van ismim Svájcban, 1800 frankot keres középvezetőként, albérletet 600. Nem mondanám olyan nagy életnek, persze nyilván jobban boldogul az ember, mint itt. De megvan az ára, Svájc egy irtó konzervatív elmebeteg ország, teli szemét szomszédokkal, akik állandóan figyelnek és feljelentenek minden sz*rért. Előny, hogy sok ott a magyar is, szakembert is találsz magyart... Lassan a nyugati világban mindnhol.
2022. jún. 16. 21:47
 86/106 anonim ***** válasza:
83%

Ideig óráig kimlehet bírni, csak a kinti fizikai munka legalábbisbaz én tapasztalatom szerint kb X2 az elvárás minimum... Magyarán szét hajtanak. Aztán ott van az is hogy nem biztos h meg tudod oldani hogy kapszbalbérletet.. A munkás szállás meg olyan általában hogy többen vagytok egy szobába....akkor kellsz amimor a többiek, és akkor is fekszel..

Vársz hogy el tudj menni wc-re fogat mosni, fürödni.

A konyha detto.

Jó dolog tud lenni a közös főzés de ehhez olyan társaság kell..

De ami alegfontosabb előjön az hogy ha nem tudod a helyi nyelvet akkor kb 100% ban ki vagy szolgaltatva az adott munáltatódnak.. Nem tudsz váltani sem mert ő adja a szállást a bejlentést.

Némeországban példáil sorban állnak az albérletekért és az auslanderek kapják meg utoljára Plusz ott van még a migráció és az Ukrajnai menekültek létszáma is, amire talán állami támogatást is kapnak a kedves lakás tulajdonosok...

Míg kint dolgozol az ismerkedés sem igazán megy. A netes platformoka helymeghatározós lokációs appok miatt a helyi külföldi nőket adja be, stb


Szóval olyan "félárbócos" vegetációs hajtós élet kb mint egy gálya alján az evezőlapátok.. amig bírod hajtod szívvel.lélekkel fizikai erővel..amíg bírod...

De ha magányos vagy akkor minden más még az evezés is nehezebb.. ha meg kilátasba sincsen szerelem akkor meg egyenesen kilátástalan az egész..


Én 5 év után jöttem rá hogy annyi pébz extrába nem jön ami megérné hogy magányos legyek...

2022. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/106 anonim ***** válasza:
27%
Svájc tipp topp
2022. jún. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/106 anonim ***** válasza:
83%

"Van ismim Svájcban, 1800 frankot keres középvezetőként"


Akkor ő valamit rohadt szarul csinál, tudtommal Svájcban olyan 5000-6000CHF az átlagbér havonta.

2022. jún. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/106 anonim ***** válasza:
63%
Jah bruttóba papíron..
2022. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/106 anonim ***** válasza:
Svajcban eleg komolyan veszik ami a papiron van. Nem ugy mint itt betyaroschmagyarosch modra
2022. jún. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!