Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora igény lenne egy alternatív társkeresőre?

Figyelt kérdés

Kaotikus állapotok uralkodnak a párkapcsolati piacon. A sikeresek makacs módon ragaszkodnak a hedonista élvezeteikhez, a kiváltságos pozíciójukhoz, miközben egyre többen szorulnak ki és kerülnek esélytelen helyzetbe.


Vajon egy olyan, alternatív társkeresőre, ami kifejezetten sikertelen férfiaknak és nőknek készülne (nem csak femcelek és incelek, de ők is), mekkora igény lenne? Egyszerűen bizonyos meghatározott szint felett nem lehetne regisztrálni. Amellett, hogy így magányos, kevésbé vonzó férfiak és nők egymásra találhatnának, lehetséges, hogy egyszer majd eljön a nap, amikor kiábrándulnak a nők a Chadekből, akik hazudoznak és megcsalják őket, és akkor majd tömegesen érkeznek a normális férfiakhoz? Itt egy piaci résről lehet szó, ami egyelőre kiaknázatlan. Mit gondoltok erről?



2022. jún. 16. 16:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/129 anonim ***** válasza:
12%

"Olyan, mint amikor az osztály hülyegyereke a tanárt, az iskolát, a tanügyet és konkrétan mindenkit szid ahelyett, hogy rájönne, a saját sikertelenségét a gyatra képességeinek és mérhetetlen lustaságának együtállása okozza."

Pedig sokszor igaza is van nekik is, hiszen a gyalázatosan gáz oktatási rendszer gyakorlatilag tömegtermeli a hülyéket.

Az ilyen bullshitekben ott rejlik a való keserű igazság is.

"Valszeg tényleg kicsit szerényebb adottságokkal rendelkeznek, amiket az esetek 99%-ában kompenzálni lehetne valamivel; erre azonban nem hajlandóak így egyedül vannak."

Miféle lehetőségekre gondolsz?

Konkrétan nem csak a külső, de a belső tulajdonságok és képességek is eleve adottak, azaz nem rendelkezhet mindenki olyan képességekekkel amivel kompenzálhatja az előnytelen külsőt.

Kevés dolog van amiben változtatni tudunk, furcsa mód pont a külső az, legalábbis a testsúly és stílus vonatkozásában.

Aztán ez vagy elég valamire vagy nem.

"A nők odakint vannak a nagyvilágban, nem a Tinderen."

Jól hangzik, csak nem igaz.

A "való életben" a parkapcsolaton kívűl élő vállalható külsejű csajok kivétel nélkül a Tinderen kuratják magukat párkapcsolat helyett. Ezekkel nemigen lehet mit kezdeni, nincsenek motiválva hogy összejöjjenek egy akár "középszerű" pasassal, amikor akkor dugnak egy jót egy jójépű palival amikor csak akarnak.

Ez így egy torz rendszert eredményez, nem olyat amiben a férfiak nagy része labdába rúghatna

2022. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/129 anonim ***** válasza:
82%

21 A megszokott bullshit...


Számoljunk kicsit, jó? A Tindernek 75 millió aktív felhasználója van, ebből 25% nő. Ez azt jelenti, hogy kerekítve 19 millió nő tinderezik. Ez a nők kb 0,5%-a. Vágod? Oké, persze ebben a számításban a gyerekek, az idősek és a párkapcsolatra alkalmatlanok (mondjuk pszichiátrián kezeltek, apácák, börtönben ülők stb.) is benne voltak, de azért érzed, hogy baromira kicsi szám, nem?

Te azt állítod, hogy azok a csajok, akik nem tindereznek, azok a tinderen kúratják magukat. Ennek az állításnak van bármi értelme? A nők elenyésző hányada van fenn a Tinderen, ez ténykérdés. A többi a való életben keresi (vagy már megtalálta) a társát. Lehet hisztikézni, de ezek számok. Ti férfiak úgyis olyan nagyra tartjátok a racionalitást. Nosza. Gyakoroljátok.

2022. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/129 A kérdező kommentje:

18. "Próbálkoztál élőben nőknél?" Bár ne tettem volna.


"Megaláztak? Mondj példát."


Én nem panaszkodni jöttem ide, de tudnék mesélni. Tinikoromban, amikor még normie tier viselkedésem volt, akkor úgy csináltam az egészet, ahogy kell, őszintén. Még ambícióim voltak. Elhittem, hogy érdemes csinálni. De hiába voltam én rendes, hiába vittem romantikus randikra a csajt, még verseket is írtam, aztán mindez arra volt jó, hogy egy daarabig elhitesse velem, hogy ugyanolyan szerelmes volt belém, mint én belé, aztán végül egy kőbunkó retardált Chadnél kötött ki. Ott nem kellett vers, meg semmi, elég volt, hogy kigyúrt és magas volt, meg arrogáns. Csak szórakozott vele, de másfél évig együtt voltak, a végére a csaj mentálisan teljesen kikészült. Biztos a személyiség számított.


De mondhatnám a házibulis (amikor még jártam) leszólításokat, amikor hülyére vettek, kihasználtak vagy levegőnek néztek. Évekig csináltam ezt, elhittem, hogy megéri. Az a helyzet, hogy annak éri meg, aki nyert a génlottón, igaz, Chad nem szorul rá ilyen szánalmas bohóckodásra és megalázkodásra, nála sorban állnak a nők, felkínálják magukat. Olyan érzés, mintha lenne a társadalomban egy kiválasztott kaszt, elsősorban külső, másodsorban pedig anyagiak alapján, és ha nem abba tartozol, akkor a legocsmányabb módon fognak veled viselkedni, neked pedig tűrnöd kell.


Ebből elég volt. Ha itt nem történik valami óriási változás, és a férfiaknak akár csak a harmada fogja tartósan így élni az életét, annak katasztrofális következményei lesznek. A jelenlegi rendszer sokszorosan diszkriminatív, a marginalizált kisebbség dühe pedig jogos, mert lehetne másképp is csinálni. Nem hagyjuk!

2022. jún. 16. 19:59
 24/129 anonim ***** válasza:
81%

Már bocs, de ha romantikus randik után sem lett semmi a dologból, akkor lehet, hogy neked is részed volt benne.


Én adtam esélyt ilyen srácnak. Nem nézett ki kifejezetten rosszul, de alacsony volt és roppant félszeg. Vagy 4 randira mentem el vele, és bakker, soha egy érintés, egy kétértelmű vicc, egy apró vallomás, semmi. A búcsúnál is mindig én kezdeményeztem az ölelést. Aztán tudod, úgy voltam vele, hogy ha ennyire tehetetlen, ha ennyire feszélyezi a helyzet, akkor csókolom, keresek olyat, aki nincs beszarva tőlem.

Nem lehet, hogy valami ilyesmi történt veled is?

2022. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/129 anonim ***** válasza:
24%

"A Tindernek 75 millió aktív felhasználója van, ebből 25% nő. Ez azt jelenti, hogy kerekítve 19 millió nő tinderezik. Ez a nők kb 0,5%-a. Vágod?"

Vágom hát, világviszonylatban nem jelentős. Na de könyörgöm ebben a viszonylatban benne vannak a gyermekek, a vénemberek, az internetet még csak nem is ismerő társadalmak, akikre nyilván nem vonatkozik a probléma.

Ennyire nevetségesen cinikusan nem kezelheted a dolgot!

"A nők elenyésző hányada van fenn a Tinderen, ez ténykérdés."

Nem ez a te állítasod, ami nem a valóság.

Az egész problémakör nyilván csakis a fiatal ill. középkorú , fejlett nyugati típusú civilizációban élő emberekre vonatkozik, körükben pedig a tinderhasználat aránya jelentős.

Azt hogy te ezt ostoba beteges módon tagadod attól még tény marad, amiben élnünk kell.

"A többi a való életben keresi (vagy már megtalálta) a társát."

Nyilván egész sokan találnak párt tinderen kívűl is, dehát én kifejezetten az egyedülálló nőkre jellemzőt írtam, nem a teljes nőtársadalomra. Tinderre azok mennek akik vagy nem is akarnak társat, vagy élőben nem jön nekik össze. A boldog párkapcsolatban vagy házasságban élők eleve kiesnek a dologból, azaz mindjárt kevesebb embert érint a tinder.

De arányaiban a fiatal egyedülállók tekintetében a hatása óriási

2022. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/129 anonim ***** válasza:
86%

Még mindig 18,75 millió nőről beszélünk a 3,7 milliárdból. Mondtam, hogy a második számban ott vannak azok, akik nem keresnek aktívan párt, emlékszel? De akkor is tény, hogy egy Románia nagyságú országnak megfelelő nő van a Tinderen AZ EGÉSZ SZÁJONB.SZOTT VILÁGON. :DDDD

Elenyésző mennyiség. Na mégis ki tagadja ostoba, beteges módon a tagadhatatlant, kicsim? :D

2022. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/129 anonim ***** válasza:
18%

"Na mégis ki tagadja ostoba, beteges módon a tagadhatatlant, kicsim?"

Teljesen egyértelmű hogy te

Csakis te próbálod egy nyugati ismerkedős app felhasználóinak számát a VILÁG ÖSSZES EMBERÉHEZ arányítani. Ez beteges cinizmus, innentől teljesen felesleges veled minden szó

2022. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/129 anonim ***** válasza:
85%

Te hülye vagy? Kétszer leírtam, hogy nem a világ összes emberéhez viszonyítom, de akkor is tagadhatatlan, hogy mindössze 18,75 millió nőről beszélünk. Lehet ám ezt a nyugati normák szerinti világra vetíteni: USA + Kanada + Európa + Ausztrália, de egyrészt Tinder nemcsak ezeken a helyeken létezik, másrészt még így is jelentéktelen szám.


Szóval, bogaram? Fáj, hogy meg lett cáfolva a Nagy Elmélet? 😂

2022. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/129 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy csekkoltam. Több, mint 190 országban van Tinder. 😂


Sike!

2022. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/129 anonim ***** válasza:
81%

A ronda emberek is vannak párban, sokan. De biztos, hogy találnak egymásban valami vonzót. És ez valószínűleg a személyes ismerkedés útján derült ki, egy ronda embert fotó alapján mindenki elutasítana.

Amúgy szerintem a társkeresőkön regisztrált emberek nagy része eleve reménytelen, szóval ez nem piaci rés, ez a társkeresők világa.

2022. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!