Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora igény lenne egy alternatív társkeresőre?

Figyelt kérdés

Kaotikus állapotok uralkodnak a párkapcsolati piacon. A sikeresek makacs módon ragaszkodnak a hedonista élvezeteikhez, a kiváltságos pozíciójukhoz, miközben egyre többen szorulnak ki és kerülnek esélytelen helyzetbe.


Vajon egy olyan, alternatív társkeresőre, ami kifejezetten sikertelen férfiaknak és nőknek készülne (nem csak femcelek és incelek, de ők is), mekkora igény lenne? Egyszerűen bizonyos meghatározott szint felett nem lehetne regisztrálni. Amellett, hogy így magányos, kevésbé vonzó férfiak és nők egymásra találhatnának, lehetséges, hogy egyszer majd eljön a nap, amikor kiábrándulnak a nők a Chadekből, akik hazudoznak és megcsalják őket, és akkor majd tömegesen érkeznek a normális férfiakhoz? Itt egy piaci résről lehet szó, ami egyelőre kiaknázatlan. Mit gondoltok erről?



2022. jún. 16. 16:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/129 anonim ***** válasza:
3%

,,Kik? Férfi vagyok. :D Gondolom, te vagy az igazmondás mintaképe amúgy. Ja, nem."

Aha maradjunk annyiban hogy semmit nem tudsz rólam, kedves simp kiscsirke. Nem kell mindenáron az elvtársnőidet védeni meg hazudozni.

,,Na és miért baj az, ha megfogalmazza valaki az értékrendjét, elvárásait?"

Tőlem megfogalmaz amit akar csak jellemző hogy az ilyen nő ismerőseimnek sincs pasijuk, valszeg nem is lesz. A nők felé kb annyi elvárás van hogy létezzenek, nekik meg mindenkivel szemben minden, nulla kompromisszumkészség.

Azt valahogy sose hallom hogy a nők mit tudnak hozzátenni ehhez ez egészhez.

,,Ha meg akárkivel válogatás nélkül belemenne mindenbe, akkor meg ri-bancoznád."

Sehol nem zárja ki a kettő egymást, sőt konkrétan az ilyen nők a legnagyobb repedtsarkúak.

,,Amúgy a férfiak is kiírhatják, hogy milyen nőket szeretnének, és teszik is a normálisabbak."

Te aztán nagyon tudod mi kell a nőknek, látszikxd

Ja kiírhatod, aztán még annyi matched se lesz.

,,Arról beszéltem, hogy képtelen egy normális bemutatkozó szöveget írni, előnytelen fényképet tesz fel magáról nagyon sok ember amivel nem kelti fel senki érdeklődését, nemhogy nem tűnik ki a másik tízezer... "

Blablabla

Áruld már el nekem, te aki egy ilyen appot a büdös életben nem használtál, honnan a Jóistenből tudod hogy a nők amúgy milyen profilokat raknak fel????

Sehonnan csak okoskodsz valamiről, amiről fogalmad nincs. Még egyszer(verd a segged a földhöz) a nők a 80%ot balra húzzák. Innentől kezdve felesleges az egész okfejtésed, mert ez marhára nem ezen múlik. Ja tuti mindenki ilyen gagyi homályos profilképeket rak fel mint amit te idecitáltál:D

Hát baromira nem. Te is full ismeretlenül, általánosítva írsz emberekről csak az a különbség, hogy neked még tapasztalatod sincs.

Meg milyen bemutatkozószöveg könyörgöm??? Egy nő akkor is egy rahedli matchet kap, ha semmit se ír ki meg akkor is ha kínai káromkodásokat rak fel.

,,Mi ez az általánosítás?! "

Általános jelenségekről kimondani hogy általános, nem általánosítás. Ez nem jelenti azt hogy nincs kivétel csak a kivétel érdekes módon mind foglalt, mert a normális értékrendű nőknek van a legnagyobb húzóerejük a párkapcsolati piacon. Mert sajnos mostani generációban az ilyen olyan ritka mint a fehérholló.

,,legyenek történetei, amik alapjai lehetnek egy beszélgetésnek bizonyos szintig,"

Van annyi sztorim amikkel padlást lehetne rekeszteni, olyanok amiktől a füled ketté áll, nőkről is bővenxd

,,hogy szereti a nő a tartalmas kikapcsolódást, kirándulás, ez az, ami azért nem feltétlenül extrém sport."

Hívtam már el csajt kirándulni. Nem jött be:)

Nehogy azt hidd hogy csak az élettelen kockáknak nem jut nő. Elég távol vagy a valóságtól.

,,És ebből azt gondolom, hogy az a társkeresőfelület a rossz, hiszen csak a felületes elbírálásra ösztönöz. Ennél fogva nem azt kéne használni, és nem negatív képet alkotni egy torz oldal miatt általánosítva mindenkiről."

Egyrészt nem tudom olvastad-e kérdést...

Másfelől ha szerinted valami egy appon torz, akkor elég nagy logikai baki azt hinni hogy ez a valóságban nincs így. Valami oka akkor is van ennek, mégha a külvilágban ez nem is ilyen durván mutatkozik meg. A való életben talán nem a 0. benyomás számít, ami a kinézet?

,,Hogy nem vagy százas, az valóban fix."

Eddig egyetlen értelmes reakciód nem volt. A fölényeskedéstől nem lesz igazad.

,,De nekem ebből az a tanulság, hogy rossz helyen keresel, és nem az, hogy a nők vagy a férfiak a rosszak."

Ki mondta hogy a nők rosszak úgy enbloc?

Egyébként te hány éves vagy?

Bocs nem vagyok incel, de szerintem fogalmad nincs a mostani fiatal nőkről.

2022. jún. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/129 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg 85 tök jól összeszedte. Aki arra lusta vagy magát annyira érdektelennek tartja, hogy 3 mondatot írjon... az miért gondolja, hogy bárki meg akarja majd ismerni, pláne rögtön személyesen rászánva logisztikát meg több órát az utazásra, randira? Nem kell érdekeset írni, hogy folyton utazol meg sportolsz. Ha sorozatokat szeretsz nézni, akkor írd azt, van sok lány, aki szintén és végtére mindenki olyat keres, aki vele kompatibilis.

Kicsit bele kéne helyezkedni annak a helyébe, aki látni fogja a hirdetésed. Aki erre nem képes az vagy nagyon buta vagy olyan lusta, hogy már gondolatolvasást vár el.

(Fotóknál meg... nem igaz, hogy a mai okostelefonokkal nem lehet annyit csinálni, hogy szelfi helyett lerakod szemmagasságba időzítővel vagy megkéred a haverod vagy anyukád, hogy nyomja meg a gombot.)

2022. jún. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/129 anonim ***** válasza:
17%

,,végtére mindenki olyat keres, aki vele kompatibilis."

Na ez a probléma, ilyen nem létezik. Ez nem kulcs meg a zárja szitu. Nincs nagy ő, mindenkinek van olyan tulajdonsága ami a másiknak nem imponál. Mondjuk nem mintha 3 mondatból vagy akár egy oldalnyi tinderszövegből kiderülne bárki. Elég gáz hogy egyesek azt várják hogy írásban nyűgözzék le őket.

Még egyszer, ehhez a nők mit is tesznek hozzá azon kívül hogy vannak?

Mellesleg társkeresőn társat keresne az ember elvileg, nem havert. Engem például nem érdekel az opera, de mondjuk egy csajjal simán elmennék, mert lehet kiderülne hogy tetszik, vagy hogy ezer más dologban meg egyezünk.

,,Kicsit bele kéne helyezkedni annak a helyébe, aki látni fogja a hirdetésed."

Nem vagyok nő, nem tudok nőként gondolkodni, ahogy fordítva is lehetetlen.

2022. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/129 anonim ***** válasza:
83%
93, ti mindig csak azt irjatok, hogy mit nem csinaltok meg. Mi az amire kepesek vagytok? Tindert huzogatni? Azon kivul?
2022. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/129 anonim ***** válasza:
85%

Semmit nem tudnak, az incelek csak arra valók, hogy névtelenül, fórumokon rinyáljanak, értékük (nem anyagira, hanem belső, jellembeli értékre gondolok) nincs.

Eddig is csodáltam azokat, akik még érvelnek nekik, de gondolom, már ti is látjátok, hogy teljesen fölösleges. Egy incel mindig csak kifogásokat és önigazolást keres, mert nem akarja belátni, hogy a hiba bizony benne van.

2022. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/129 anonim ***** válasza:
82%

93. "Még egyszer, ehhez a nők mit is tesznek hozzá azon kívül hogy vannak?" Például, hogy ők is írnak magukról 3 mondatot? :D Ami marhára megerőltető! Ide is mennyi mindent írtál, sok idő volt? Akkor ezzel nem akarod megtisztelni a leendő párodat? Mert ez egy alap udvariasság, pont mint a bemutatkozás.

Aztán ha nincs is nagy Ő (vagy több is lehet), az emberek olyat keresnek, akik nagyobb százalékban egyeznek velük, mint amennyire nem. Ha nem tudsz valakiről semmit, hogyan kapcsolódsz hozzá, mi tetszik meg benne? Neked elég annyi, hogy az adatlapján az szerepel, hogy nőnemű?

Ha te hatalmi játszmát meg konvenciók elleni lázadást akarsz csinálni, hogy csakazértse adsz infót, mert téged akkor is bányásszon ki valaki a sok ezer másik közül, ha se hang se kép... hát akkor ragaszkodj hozzá, csak nem fog működni. De ez sokkal nagyobb elvárás, mint az, hogy valaki szeretné, hogy "lenyűgözzék".

2022. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/129 anonim ***** válasza:
91%

Most már kíváncsivá tettetek, beléptem erre az első találkozásra (FB-kal lehet). Remélem holnaptól nem kapok leveleket, mert nem akarok ismerkedni, csak tényleg érdekel, hogy mennyire gáz a helyzet. Ahogy megnéztem a pasikat, lenne is egy-kettő, akivel szívesen felvenném a kapcsolatot, aztán lehet, hogy élőben kiderülne, hogy bunkó, ronda stb. De volt egy-kettő, akinek a fényképétől is halálra rémültem. De tényleg nem olyan sok.

Sajnos, lévén, hogy női profilom van, nem tudtam megnézni a konkurenciát. És mi van, ha leszbi vagyok? Az itt nem támogatott.

2022. jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/129 anonim ***** válasza:
71%
Előző vagyok, végül beléptem egy linkre, amit egy előző csatolt, és lent ott voltak a nők, hogy neked ajánljuk. Szerintem nem olyan gáz, némelyik elég szép és vannak rendes bemutatkozó szövegek is. Szóval nem kell annyira sírni.
2022. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/129 anonim ***** válasza:
4%

Ilyen sok a válasz a kérdés alatt -> Tehát a kérdezőnek igaza lehet és működne egy ilyen társkereső.


Így működik a gyakorin.

2022. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/129 anonim ***** válasza:

97, 98. Nézheted a teljes konkurencia kínálatot:

Ne jelentkezz be! Privát oldalon nyisd meg az oldalt, és kattints rá a "nézz szét a társkeresőn" gombra, aztán válaszd ki a nőt keresel-re, és kort is meghatározhatsz.

2022. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!