Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora igény lenne egy alternatív társkeresőre?

Figyelt kérdés

Kaotikus állapotok uralkodnak a párkapcsolati piacon. A sikeresek makacs módon ragaszkodnak a hedonista élvezeteikhez, a kiváltságos pozíciójukhoz, miközben egyre többen szorulnak ki és kerülnek esélytelen helyzetbe.


Vajon egy olyan, alternatív társkeresőre, ami kifejezetten sikertelen férfiaknak és nőknek készülne (nem csak femcelek és incelek, de ők is), mekkora igény lenne? Egyszerűen bizonyos meghatározott szint felett nem lehetne regisztrálni. Amellett, hogy így magányos, kevésbé vonzó férfiak és nők egymásra találhatnának, lehetséges, hogy egyszer majd eljön a nap, amikor kiábrándulnak a nők a Chadekből, akik hazudoznak és megcsalják őket, és akkor majd tömegesen érkeznek a normális férfiakhoz? Itt egy piaci résről lehet szó, ami egyelőre kiaknázatlan. Mit gondoltok erről?



2022. jún. 16. 16:06
 81/129 anonim ***** válasza:
89%

"Egy másik megközelítés, hogy az elvégzett munka minősége nem annyira jó, mint amit a pasi csinál"

A valós okot miért nem írod le?

A nő megy szülni, és neveli a gyereket, tehát sokat fog hiányozni.

Egy férfi ezt nem teheti meg, mert kirúgják.

Az nem érdekes, ha esetleg 10 nőből csak 9 ilyen, ezt nem lehet előre tudni.

2022. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/129 anonim ***** válasza:
33%

#79

,,Csak az a szar, hogy rengeteg társkereső oldalon a társkeresők bemutatkozása, fényképe olyan gáz, és nem azért, mert csúnyák, hanem mert pl. béna képet tesznek fel, hülyeséget írnak, vagy szimpla közhelyeket, amikkel senkit nem lehet megfogni, netán tele van fogalmazási és helyesírási hibával az oldaluk, ill. már itt kezdik tolni a siránkozásukat, hogy milyen szerencsétlenek, és milyen tapló mindenki."

Kár hogy állandóan hazudoztok.

A nők szoktak kiírni minden baromságot, hogy nem szexelek Fideszessel, nyúl a horoszkópom meg én olyan pasira vágyom aki és felsorolt 8 dolgot...

Hagyjuk már ezt a nem lehet megfogni senkit szöveget!

Persze hogy nem lehet, tekintve hogy az emberek nagyrésze ÁTLAGOS akármennyire fáj ez nektek, a férfiak nagyrésze nem extrémsportoló milliárdos és nektek se fog az jutni. Úristen, hát hova jutunk? Átlag emberek nem élnek izgalmas, kalandos életét? Hát milyen dolog ez?!!? Ti is közhelyes baromságokat írtok ki, nem vagytok különlegesek, de ez valahogy a férfiakat hidegen hagyja, bezzeg fordítva...

Ti miért az izgalmat keresitek állandóan, a megbízhatóság és stabilitás helyett mondjuk?

Teljesen mindegy milyen kamukifogások garmadáját hordjátok itt össze, úgyis a külső számít. Mi ezt nem tagadjuk le, ti miért? Ha a férfiak 80%a balra van húzva, míg a nőknek csak 50%a, nem gondoljátok hogy ti igényeitekkel vannak problémák? Ja nem, hát az lehetetlen, aki mást mond az hülye hímsoviniszta mint tudjuk...

Ha ugyanazt a sablonszöveget leírom egy klasszisokkal jobb csávó képeivel ,akkor fogadni mernék nagy összegben, hogy még az itt kommentelő képmutatók nagyrésze is simán jobbra húzná!

Ha valaki jól néz ki, érdekes módon nem bénák a képei:)

2022. jún. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/129 anonim ***** válasza:
72%

82

Hányszor kell elmondani nekteky hogy a Tinder az nem a valóság?

2022. jún. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/129 anonim ***** válasza:
86%

"Kár hogy állandóan hazudoztok."

Kik? Férfi vagyok. :D Gondolom, te vagy az igazmondás mintaképe amúgy. Ja, nem.


"A nők szoktak kiírni minden baromságot, hogy nem szexelek Fideszessel, nyúl a horoszkópom meg én olyan pasira vágyom aki és felsorolt 8 dolgot..."

Na és miért baj az, ha megfogalmazza valaki az értékrendjét, elvárásait? Miért felháborító az, hogy valakinek vannak elvárásai, nem fekszik le akárkivel, pláne nem megy bele kapcsolatba akárkivel válogatás nélkül?

Ha meg akárkivel válogatás nélkül belemenne mindenbe, akkor meg ri-bancoznád.


Amúgy a férfiak is kiírhatják, hogy milyen nőket szeretnének, és teszik is a normálisabbak.


"Hagyjuk már ezt a nem lehet megfogni senkit szöveget!"

Sajnálom, hogy nem ment a szövegértés (nálam ez már kizáró ok egy nőnél is, de ha nő lennék, férfinál is)

Arról beszéltem, hogy képtelen egy normális bemutatkozó szöveget írni, előnytelen fényképet tesz fel magáról nagyon sok ember amivel nem kelti fel senki érdeklődését, nemhogy nem tűnik ki a másik tízezer közül egy picit sem, de még el is borzaszt. Ocsmány kép, rusnya ruha, meredt szem, mert szelfi fotót rak fel, de még csak nem is látja be, hogy ez nem sikerült, és készít egy másikat, hanem felrakja, nem informatív bemutatkozás, elvárásokat sem tudja konkrétan (pl. láttam hírdetést amiben a csaj kb. háromszor használta, az elvárás között a normális szót, de hogy mit ért a normális alatt az rejtély maradt.

Ez pedig nemtől független jelenség. Sőt marketplace-on is rengeteg olyan hirdetést találni, ami borzasztó szar: az árút rosszul fényképezik, a hirdetési szöveg nem informatív, pontatlan stb. Azt hiszed, nem futottam bele olyanba, hogy árulnak tévét, és akkor nem írják le a típust, hogy a neten utána tudjak nézni, hogy mi mindent tud, ha már ő nem írja ki pontosan, de lényegtelen dolgokat igen? És arányokat tekintve elég kevés kifogástalan hirdetést találok.



"Persze hogy nem lehet, tekintve hogy az emberek nagyrésze ÁTLAGOS akármennyire fáj ez nektek, a férfiak nagyrésze nem extrémsportoló milliárdos és nektek se fog az jutni."

Hetero férfiként ez engem megnyugtat. Ezt csak azért írom ki ennyiszer, mert rávilágítok arra, hogy a sérelmeidet, elméleteidet alaptalanul vetíted ki másokra, és aztán még csodálkozol.


A nők jelentős része nem akar extrémsportolót, milliárdost sem, bár az tényleg alap náluk is, hogy legyen munkájuk, mert nem akarják eltartani a pasit. Na meg az is érthető, hogy ketyeg a biológiai órájuk, és gyereket akarnak... ahhoz meg pont nem árt a biztonság. Hú de felháborító, hogy vannak a nőknek extrém elvárásai, pl. ne legyen munkanélküli, ne minimálbért keressen, ami még egy fő eltartására is kevés, nemhogy abba, hogy a vágyott közös gyereket eltartásába beszálljon!


Ki a rák mondta, hogy az átlagos ember nem jó egy átlagos nőnek? De az átlag az nem a nullán kezdődik, ill. hadd válogassa meg mindenki, hogy mire vágyik, aztán max pofára esik. Van a gyk-n is egy csajszi, állandóan írja, hogy kék szemű, szőke pasit keres, aki majd ápolja, "királyfi" stb. miközben ő egy "boszorkány" (ezt ő így írja magáról) - na ő konkrétan pofára fog esni.

Itt is a saját frusztrációdat vetíted ki másokra.


"Ti miért az izgalmat keresitek állandóan, a megbízhatóság és stabilitás helyett mondjuk?"

Mi ez az általánosítás?! És ismét megjegyzem, hogy hetero férfi vagyok, én nem keresek se izgalmas, se unalmas férfit. :)

Amúgy meg nagyon sok esetben a számítógépezés, tévézés jelenti a stabilitást?

Szerintem nagyon sok nő egyáltalán nem extrémsportosat, és extrémizgalmakat keres, csak azt, hogy a pasi képes legyen aktív időtöltésre, és ez mondjuk két okból nagyon is elvárható: legyenek történetei, amik alapjai lehetnek egy beszélgetésnek bizonyos szintig, másrészt lehet, hogy szereti a nő a tartalmas kikapcsolódást, kirándulás, ez az, ami azért nem feltétlenül extrém sport.

De megjegyzem, hogy a passzívitás és a lustaság stb. nemtől független.


"Teljesen mindegy milyen kamukifogások garmadáját hordjátok itt össze, úgyis a külső számít."

Szerintem a nők sem tagadják olyan nagyon, és miért is lenne ez bűn? De egy rusnya nő, aki nem találja világszépének magát, az megelégszik a rusnya pasival, ha nincs extrém defektje annak.


"Ha a férfiak 80%a balra van húzva, míg a nőknek csak 50%a, nem gondoljátok hogy ti igényeitekkel vannak problémák? "

Ismét jelzem: férfi vagyok. :) És ebből azt gondolom, hogy az a társkeresőfelület a rossz, hiszen csak a felületes elbírálásra ösztönöz. Ennél fogva nem azt kéne használni, és nem negatív képet alkotni egy torz oldal miatt általánosítva mindenkiről.


"Ja nem, hát az lehetetlen, aki mást mond az hülye hímsoviniszta mint tudjuk..."

Hogy nem vagy százas, az valóban fix.


"Ha ugyanazt a sablonszöveget leírom egy klasszisokkal jobb csávó képeivel ,akkor fogadni mernék nagy összegben, hogy még az itt kommentelő képmutatók nagyrésze is simán jobbra húzná!"

Simán meglehet, igen. Nem tudok százalékos adatot mondani, hogy mennyit nyom a latba egy kép és a bemutatkozó szöveg, és mivel ezt az alkalmazást én nem használtam soha szerencsére, de gondolom, hogy már a kép alapján is lehet húzogatni, és akkor a bemutatkozó szöveget el se olvassák. Szóval ebben simán lehet valami. De nekem ebből az a tanulság, hogy rossz helyen keresel, és nem az, hogy a nők vagy a férfiak a rosszak.

Estleg keress másik társkereső oldalt, mert szerintem ez a gyors bambulással csak felszínes döntésre silányít, ami számodra pont előnytelen, így pont a negatív meggyőződésedet erősíti!


"Ha valaki jól néz ki, érdekes módon nem bénák a képei:)"

Dehogynem! Jól kinéző nőről is láttam már nagyon béna képet, és marketplace-on is rengeteg szar fotó van, pedig egy telefon vagy egy tévé stb. nem lehet rá mondani, hogy jól vagy rosszul néz ki. Ne legyen homályos a kép, ne takarja le az ujjával az objektívet félig, ne egy búval ba-szott képet vágjon, ne meredt szeme, mert erőlködik a szelfivel, a főfény ne legyen szemben a kamerával, vagyis legyen legalább minimálisan jó a megvilágítás... Nem kell az első képet feltenni, ha valami nem sikerül, lehet csinálni újabbat. Sokat. Lehet válogatni belőle.


Ja és ami fontos, hogy ne ezeréves kép legyen, hanem csak egy éven belüli. Szánalmas, amikor a hetvenéves faszi a húszéves fotójával hirdet. Mielőtt belekötnél: nőnél szintén.

2022. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/129 anonim ***** válasza:
83%

Na itt van néhány nagyon gáz hirdetés, hogy csak a levegőbe beszéljek. Nézd a szöveget és a képet, és elemezd, hogy mennyire hatékony, mennyire megnyerő! Az adott külsővel se lehet-e jobb a kép?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

(magáról semmit nem mond, csak belök egy közhelyes idézetet, ráadásul a szerzőt teszi idézőjelbe a szöveg helyett.)


[link]

Ócska laptop-fotó webkamerás fotó becsillanó szemüveg, stb, a képet nem kicsinyíti le, stb. természetesen itt is semmitmondó szöveg.


[link]

Itt egy tök szép csaj, ha jól sejtem, de a fotó olyan szar, hogy semmi se biztos. A szöveg szintén századrangú, semmit nem lehet megtudni belőle.


[link]

Na ez az extragáz, és nem azért, mert milyen az arca, hanem a fénykép és a szöveg. Szóismétlések tömkelege, fogalmazás egyes... de legalább a helyesírása nem gáz olyan nagyon.


Kedvedért most először nézek férfiakat is:


[link]

az arcával nincs semmi gáz, de a fotó szar, a szöveg szar.

2022. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/129 anonim ***** válasza:
11%

"Hányszor kell elmondani nekteky hogy a Tinder az nem a valóság?"



Hanyszor kell elmondani, hogy az en idomben nem volt Tinder, megis az eredmeny ugyanaz.



38F incel

2022. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/129 anonim ***** válasza:
83%

Semmi baj. Az életképteleneknek nem lesznek utódaik, az evolúció mindig is így működött. :)

Nem kell ezen megsértődni, és nem a nőket kell hibáztatni, hanem vagy magadat, mert életképtelen vagy, vagy a természetet.

Azért nem kell elmenni erdőt gyújtogatni, mert berágtál a természetre, attól még nem lesz nőd.

2022. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/129 anonim ***** válasza:
3%

,,Nem kell ezen megsértődni, és nem a nőket kell hibáztatni, hanem vagy magadat, mert életképtelen vagy, vagy a természetet."

Tudjuk a nők soha semmiben nem hibásak:)


,,Azért nem kell elmenni erdőt gyújtogatni, mert berágtál a természetre, attól még nem lesz nőd."

Nektek se lesz olyan pasitok akire ácsingóztok, max macskáitok.

2022. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/129 anonim ***** válasza:
86%

Mivel én továbbra is heteroszexuális pasi vagyok, nem is szeretnék semmilyen pasit. :D


Valóban nem minden nő kel el, de ezzel nem is mondtál semmi újat. De hadd döntse el ő, hogy akar-e pasit, vagy nem, ill. ha igen, akkor milyent, és hadd ne legyen érte "hibás".


Az incelekkel az a gond, hogy lúzerek, de ezt nem látják be, hanem a nőket hibáztatják, hogy nem kellenek nekik, válogatósak, nem kínálják fel magukat, vagy nem tudom én, mit várnak.

Az, hogy a férfi tisztelje a nőt, ne általános megvetéssel előítélettel forduljon feléjük, szerintem alap.

Egy egészséges nő messze elkerüli az ilyet.


És az egészséges pasi is messze elkerüli az általánosító és megkeseredett nőket, mert ilyen is van.


Idősebb korban meg nem csak a párkapcsolat, hanem barátság is nehezebben alakul, ez is természetes. Ezért sem kell hibást keresni.


Sepregessen mindenki a maga háza táján, és akkor nőnek az esélyei. Egy pasi vagy nő esélye sem nőtt attól, hogy a másik nemet hibáztatta a saját szerencsétlenségéért. Márpedig elvileg ez lenne a vágyuk, különben nem sajnálnák magukat annyira, és nem művelnék olyan keményen az önsorsrontást.

2022. jún. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/129 anonim ***** válasza:
16%

"Azért nem kell elmenni erdőt gyújtogatni, mert berágtál a természetre, attól még nem lesz nőd."

Dehogynem, pont ez az egyetlen amit tenni lehet, felgyújtani az egész kib.szott erdőt, lángoljon csak!

2022. jún. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!