Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora igény lenne egy alternatív társkeresőre?

Figyelt kérdés

Kaotikus állapotok uralkodnak a párkapcsolati piacon. A sikeresek makacs módon ragaszkodnak a hedonista élvezeteikhez, a kiváltságos pozíciójukhoz, miközben egyre többen szorulnak ki és kerülnek esélytelen helyzetbe.


Vajon egy olyan, alternatív társkeresőre, ami kifejezetten sikertelen férfiaknak és nőknek készülne (nem csak femcelek és incelek, de ők is), mekkora igény lenne? Egyszerűen bizonyos meghatározott szint felett nem lehetne regisztrálni. Amellett, hogy így magányos, kevésbé vonzó férfiak és nők egymásra találhatnának, lehetséges, hogy egyszer majd eljön a nap, amikor kiábrándulnak a nők a Chadekből, akik hazudoznak és megcsalják őket, és akkor majd tömegesen érkeznek a normális férfiakhoz? Itt egy piaci résről lehet szó, ami egyelőre kiaknázatlan. Mit gondoltok erről?



2022. jún. 16. 16:06
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/129 Szabadság man válasza:
94%
Társkeresésben sikertelenek társkeresője? Nem tudom, lenne-e igény ilyesmire, vagy működne-e. Szerintem nem.
2022. jún. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/129 VincentLaw ***** válasza:
63%

#60

Én arra vagyok kíváncsi, hogy ezt a 'wage gap' - et honnan szedik az emberek? Én soha nem tapasztaltam a környezetemben.


De ha racionálisan végiggondoljuk. Az állami szférában ilyen nincs, mivel bértábla van, szóval kizárásos alapon a piaci szférában lenne ez fellelhető.

1. Tudtommal kapitalizmus van, aminek a fő gondolatisága a profitmaximalizálás. Tegyük fel, hogy létezik ez a wage gap, és a nők kevesebbet kapnak kézhez ugyanazért az elvégzett munkáért, mint a pasik, a cég hülye lenne pasikat alkalmazni, ha a nők elvégzik a feladatot olcsóbban, ergó mindenhol inkább nőket alkalmaznának, így a profitot is növelhetnék. Valahogy én nem ezt a folyamatot látom.

2. Egy másik megközelítés, hogy az elvégzett munka minősége nem annyira jó, mint amit a pasi csinál, és ezért van a wage gap (hangsúlyozom, ez feltevés, mert én soha nem láttam ilyet).

3. Egy harmadik megközelítés, amit valósabbnak látok, hogy alkatilag általában a nők konfliktuskerülőbbek, szóval amikor a versenyszférában a bérek tárgyalásáról van szó, kevesebbet mondanak, míg pasi oldalon (általánosságban) gátlástalanabbak a munkavállalók, mondanak egy nagyobb összeget, amit vagy megadnak nekik, vagy nem, vagy alkudozás végén kijön egy összeg, ami magasabb, mint a női oldalon kijött, alkudozás nélküli összeg. Viszont itt az 1. gondolatra térnék vissza, ha ez globális folyamat lenne, a cégek csak nőket alkalmaznának, mert bértárgyalásnál aláírt kevesebb összegért is megcsinálnák ugyanazt a munkát a kapitalista profitmaximalizálást szem előtt tartva. Viszont ennél a pontnál megint felmerülne a 2. pont.

2022. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/129 anonim ***** válasza:
75%
62. "Alkatilag általában a nők konfliktuskerülőbbek" Ez szokott lenni az egyik ok, én ezt tapasztalatom is. A másik, hogy bár törvényileg nem szabad, még mindig simán megkérdezik állásinterjún, hogy akarsz-e gyereket (dettó saját tapasztalat). Ha meg már van, akkor belekalkulálják, hogy nem fogsz ugrálni, viszont többet leszel szabadságon, szóval ha ők rugalmasak és nagylelkűek, akkor te is legyél rugalmas és nagylelkű.
2022. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/129 anonim ***** válasza:
53%

,,99%-ában kompenzálni lehetne valamivel"

Ritka ostoba és fantáziátlan kijelentés.

2022. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/129 anonim ***** válasza:
3%

,,Mindennapos abúzusok az utcán? Wage gap? Szexizmus? "

Ja persze rakjunk létező problémák mellé, femináci hisztit. Viccesek vagytok.

Nincsenek mindennapos abúzus ok az utcán, nincs wage gap nincs szexizmus, ellenben női hipergámia akkor is van ha a fejeteken pörögtök.

2022. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/129 anonim ***** válasza:
84%
Te mindig mindenhol ott vagy hogy ilyen magabiztos kijelentéseket teszel arról, hogy mi nincs és mi van?
2022. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/129 anonim ***** válasza:
19%

Pedig 65#-nek igaza van

Hülyeségeket kezeltek tényként, és a tényeket kezelitek hülyeségként

Csak azért mert aki a hülyeségeket kitalálta, annak történetesen egyel több luk adatott a lába között, ezért neki igaza van.

Szánalom

2022. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/129 anonim ***** válasza:
11%
Létezik a wage gap. A nők keresnek többet a férfiaknál.
2022. jún. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/129 anonim ***** válasza:
16%

Redditen egy csávó csinált egy tesztet*, amiben elküldte ugyanazt az életrajzot nőként és férfiként 1000 cégnek. A nőire sokkal több visszajelzés volt.


*incels.is -ről tudom

2022. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/129 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon vicces ahogy “okoskodtok” :)
2022. jún. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!