Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire rossz lett a Tinder?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=35fiNZTVVtU


Nem értek egyet a videó készítőjével. A videóban szereplő férfi legalább 7/10 kinézetben. Ez még wheat waffles mércéje szerint is igaz, aki magát 6/10 -re értékelte. Ha ennek ellenére ilyen siralmas az eredmény, akkor nekünk, átlagos férfiaknak mennyi esélyünk van?



2022. jún. 20. 21:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
7%

#2


>átlagnál kb. "egy fokkal" vagyok jobb képű


Chad


>"nagyon jól kijövök a nőkkel, még ha nem is akartunk egymástól semmit, akkor is. Egyszerűen szeretem őket. "


Simp


Több kérdésem nincs is.

2022. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező, az átlag férfiaknak ma már semmi esélye, sajnos ez a szomorú realitás. Én már nem egyszer hallottam lazán Chad tier férfiakat panaszkodni, hogy már nekik sem jut közel annyi match sem, mint néhány évvel ezelőtt.


A nők addig fogják feljebb tolni a mércét, amíg a az a pár százaléknyi Chad elbír velük. Hosszabb távon előállhat olyan helyzet, hogy a férfiak 60-70 százaléka totálisan kiszorul a társkeresőkből. Az viszont már forradalmi közhangulatot fog eredményezni.

2022. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
74%
#12: röviden: segghülyék vagytok.
2022. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
16%
Nem szeretem az olyan szintű beteges agymenéseket, mint amit a #12-es tol, a környezetemben is tényleg egyre több átlagos srác van gondban.
2022. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%
Próbáld inkább a thunder-t. :D Hardcore will never die! :D
2022. jún. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

"Az viszont már forradalmi közhangulatot fog eredményezni.":


Sajnos nem, mivel ennek jönnie kellett volna már 2018 -ban. A férfiak egyik fele forradalmi szinten nyalizik az összes nőnemű embernek, akit lát, a másik fele meg kiesik, vagy mgtow lesz. Amikor egy éve zöldfülűként én is hasonló dolgokat írtam az oldalra, még nem tudtam mennyire rossz a helyzet valójában.

2022. jún. 21. 00:28
 17/24 A kérdező kommentje:
Ha valaki végignézi a videót (senki?), az is látszik, hogy még a legnagyobb blackpill youtuber is képes volt eladnia magát és az elveit.
2022. jún. 21. 00:29
 18/24 A kérdező kommentje:
És szerintem wheat waffles hazudik a párkapcsolati státuszát illetően is (azaz ő is incel). Egy nő ilyen videókat nem engedne meg neki csinálni.
2022. jún. 21. 00:31
 19/24 anonim ***** válasza:
62%
Ameddig itt sírtok én sorba qrom a nőket, pedig csak 170 centi vagyok és nem vagyok jóképű.
2022. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
19: De gondolom nem Tinderről vannak a nők, meg nem online.
2022. jún. 21. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!