Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randiappon 5 centivel magasabbnak és 20 kilóval könnyebbnek írom magam de jól kijövünk az ismerkedés alatt az a találkozáskor mennyire lehet problémás?

Figyelt kérdés
30/F
2022. jún. 25. 15:28
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

#29


Az alkoholista férjednek lehet sörszaga van de nekem pár sörtől nincs. Ekkora hülyeséget még nem hallottam

2022. jún. 26. 10:07
 32/34 A kérdező kommentje:

#30


Nem szeretem a Forma 1-et

2022. jún. 26. 10:07
 33/34 anonim ***** válasza:
A férjem nem alkoholista, veled ellentétben. Havonta iszik meg 2-3 sört, míg te napi 5-6-ot. Ha havi 2-3-at megérzek rajta, gondolhatod, hogy te hogy bűzlesz minden egyes nap. De legalább végérvényesen aláírtad, hogy menthetetlen nyomoronc vagy, pedig én normálisan írtam idáig. További jó szenvedést a siralmas, örökre magányos életedben.
2022. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Persze havi 2-3 sört megérzel rajta másnap hagyjuk már a hülyeséget, ha nem tudnád hogy ivott nem éreznél te semmit
2022. jún. 26. 10:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!