Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen egzisztenciális javak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egzisztenciális javak és életvitel kellenek egy ilyen szintű nő felszedesehez?

Figyelt kérdés
[link]
2022. júl. 5. 09:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%

Elsősorban jól kell kinézni. De ha az anyagiak érdekelnek:


- budai lakás (100 milliós értékű )

- prémium autó

- nyaraló a Balatonon legalább

- havi 5-10 milliós bevétel valami vállalkozásból

2022. júl. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Tipik insta pcsa, kirakom a seggem, csöcsöm ország-világ elé. Ez a te szellemi színvonaladat is tükrözi. Szóval, okosnak tuti nem kell lenned.Olyan Berki féle stílus kell az ilyen libákhoz.
2022. júl. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Ennyit arról, hogy az incelek átlagos és saját kaliberű nőkre hajtanak.
2022. júl. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
12%
Nem mindenki van oda a vödörszájú, narancsbőrös, nagypofájú feministákért...#2.
2022. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy átlagosan csinos nő, semmi több.

Ha magas, jóképű gyerek vagy, simán lehet ilyen nőd.

Nem pénz kell oda.

2022. júl. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Átlag hülye insta pitsa, aki 30 évesen tiktokozik, mint a tizenévesek. A szellemi színvonal azért ebből jól érződik.

Legyél te is ilyen instagram/tiktok/yotube "sztár", nézzél ki jól vagy legyél ismert esetleg legyen valamennyi kis felmutatható vagyonod. De a lényeg ezen van, hogy legyél magamutogató, kirakat ember...

2022. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Hihetetlen, kik nektek az átlagosak.
2022. júl. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Ezzel a nővel nem az van, hogy jól nézne ki, mert valami.förmedvény arca vam, hanem egyszerűen csak pénzigényes. Semmi más nem számít neki, csak hogy a legexkluzívabb helyekről posztolhasson... az tetszik neki, aki ezt megadja neki. Jelenleg úgy látszik, senki sem pénzeli őt, mert csak a putri Budapestre fussa. Hívd el valami külföldi puccos helyre, és tiéd a nő.
2022. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg fiatal korosztályban egyáltalán nem kiemelkedő ez a lány.

Vidéki nagyvárosban egy péntek-szombat este tömegével vannak ilyen lányok, sőt még tőle szebbek is.

Vagy Siófokon egy nyári este a Petőfi sétanyon, tele van ilyen lányokkal.

Igen vannak 80+ kilós lányok is, de ők nem az átlag.

Az elhízás gyakori, de nem többségi jelenség.

Nyilván nem azt mondom hogy nem jó nő, és ronda férfinek persze elérhetetlen kategória.

2022. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom, hogy ilyenkor a külsőt illusztráljátok, amit elvártok, vagy pedig számít a kontent is.


Ha a külső a kérdés, akkor én mindenféle beképzeltség nélkül mondom, hogy jóval szebb nő vagyok, és nincs a páromnak sem 100 milliós budai lakása, sem balatoni nyaralója, sem 5-10 milliós bevétele, sem prémium autója, sem szociális élete. Viszont értelmes, számomra helyes, szeretetteljes, és jó a humora.

Mondjuk én sem vagyok instán 7000 követővel, nem érdekel a social media.


Ha a tevékenységei, életstílusa is számít, akkor viszont az látszik, hogy vszeg egy végtelenül buta lány. Semmi értelme a posztjainak, olyan, mintha izzadva találna ki valami kifogást, hogy épp magáról posztoljon képet ("kedvenc" fa, jajjj ma nincs edzés de legalább a ruha megvan, stb.). Ha pénzes és mellé ostoba vagy, akkor szerintem nyert ügyed van.

Ha viszont csak a külső "szintet" akartad illusztrálni, akkor nincs válasz a kérdésedre, mert az egyénfüggő.

2022. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!