Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Semmi esélyem sincsen a nőknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi esélyem sincsen a nőknél?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy visszahúzódó félénk srác vagyok, szégyenlős.Nem merek odamenni egy lányhoz mert ideges leszek és úgy érzem magam mint egy vizsgán, gyomorideg hogy vajon sikerül-e vagy megbukok. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy beszélgetni sem tudok a nőkkel, de úgy igazán más emberekkel sem. Rettentően rosszak a szociális képességeim hiszen soha nem jártam el sehova sem.


Félek, hogy megszégyenülök és majd rossz pasinak gondolnak vagy épp kinevetnek, hogy hogy képzeltem egyáltalán, hogy lehet esélyem náluk.


Így nem is lehet barátnőm ha nem megyek oda vagy valahogy le kell ezt küzdenem és úrrá lenni a félelmemen?


Leginkább olyanok válaszára vagyok kíváncsi akik voltak hasonló helyzetben vagy lányokéra akik tudják, hogy a lányok mit csinálnak ilyenkor ha odamennek hozzájuk


Vagy van másik út is ami számomra könnyebb lenne?



2022. júl. 15. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Lényegtelen dolgokat írtál le. Nők nem ezek alapján választanak hanem külső alapján. Tegyél fel magadról 1 képet photofeelerre és ott beszinteznek téged. Ha pontszámod kb. 3.5 vagy alatti, akkor extrém ronda (pl. nagyon dagadt) nőknél talán van esélyed. 6.0 körül már esetleg átlagos szintű nők is elérhetőek.
2022. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
#1 Ez úgy hülyeség ahogy van,el ne hidd amit mond kérdező, ez is tutira valami incel hülyegyerek lehet, nőt még tutira nem látott közelről csak képen. Nézhet ki valaki top pasinak egy fotón aztán élőben meg lenullázhatja magát 10 másodperc alatt ha megszólal egy nyávogó hangszínnel vagy egy idióta barom stílussal. Meg egy fotón semmilyen fickónak is lehet élőben olyan kisugárzása,férfias hangszíne, dumája hogy bomlanak utána a nők. Erről ennyit.
2022. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

"Az igazsághoz hozzátartozik, hogy beszélgetni sem tudok a nőkkel, de úgy igazán más emberekkel sem. Rettentően rosszak a szociális képességeim hiszen soha nem jártam el sehova sem."


Nem "rettentő rosszak", hanem nem léteznek (ti. a szociális képességeid).


"Így nem is lehet barátnőm ha nem megyek oda vagy valahogy le kell ezt küzdenem és úrrá lenni a félelmemen?"


Áruld már el, hogy ha hirtelen, valamilyen csoda folytán egyszer csak lenne barátnőd, tudnál egyáltalán mit kezdeni a helyzettel?

Minek akarsz te barátnőt, úgy őszintén? Tudod egyáltalán, miről szól egy párkapcsolat?

2022. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

"Az a helyzet, hogy visszahúzódó félénk srác vagyok, szégyenlős.Nem merek odamenni egy lányhoz mert ideges leszek":


Mert nem kellesz a nőknek. Ha kellenél, nem lennél ilyen, hanem magabiztos lennél.

2022. júl. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Azt nem írtad hány éves vagy, de ha mondjuk legalább 24, akkor már volt elég lehetősége nőknek, hogy legalább 1 kezdeményezzen nálad. Ha ez nem történt eddig meg, akkor olvass a sorok között és ne a totál irreleváns "félénkségre" fogd a sikertelenséged.
2022. júl. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%

Az egyetlen dolog amit tehetsz, hogy rákényszeríted magad hogy beszélj másokkal, barátkozz, és nyitott legyél.

A barátnőszerzés jelenleg a legutolsó problémád, az ilyen szintű szociális fóbia minden területen tönkre fogja tenni az életed.

2022. júl. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Volt olyan nő aki kezdeményezett nálam de elmenekültem. Mindig is féltem a nőktől.
2022. júl. 16. 05:49
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
Oké, és mit akarsz, kérdező? Mármint a nyilvánvaló trollkodáson kívül.
2022. júl. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
#8: durván beteg vagy, menjél pszichiáterhez.
2022. júl. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező ezek hátrányok amiket írsz. De ha a normal kulsod meglenne akkor a nők már az utca közepén leszoptak volna.


Vagyis szarul nézel ki és ez sikertelenség oka, nem az antiszociális stílusod.

2022. júl. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!