Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha gazdasági válság jön az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gazdasági válság jön az segítheti a középosztálybeli jó állással, lakással,autóval rendelkező incelek életét a társkeresés miatt az elszegényedő nők miatt?

Figyelt kérdés
Előtérbe kerülhet jobban a pénz , viszont már nem lesznek milliós igényeik hanem csökken ez a határ és már egy jó módú középosztálybeli incel is sikereket érhet el a stabil hátterével?
2022. júl. 19. 17:28
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

#9


Hogyne, egyetlen nő vagy de a férfi kollégáid mind alibi munkát végeznek csak te vagy a fontos munkaerő..

2022. júl. 19. 18:02
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
Már vagy 10x leírtam rajtatok csak a pszichológus tudna segíteni.
2022. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

#10


Csak éppen ezek a büfészakos diplomás aktatologató, titkárnősködő irodai pletykafészkek nem szeretnek valós munkát végezni mint pl. egy kasszás a LIDL-ben vagy egy felkapott étteremnél pincérkedni/mosogatni a konyhán

2022. júl. 19. 18:04
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz szöveget értelmezni, te ostoba? :D Egyikünk sem végez alibi munkát, szó nem volt ilyenről. Sőt, 2 férfi kollégám is van, akik sokkal régebb óta dolgoznak a cégnél, tőlük tanulok folyamatosan, tisztelem őket.


Azt írtam, hogy HA én alibi munkát végzek (ami az alapfeltevés, mivel NŐ vagyok, és irodista), akkor egy rakás férfi is, mivel csak férfi kollégáim vannak, és ugyanaz a pozíciójuk.

2022. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
Ne reménykedj te életképtelen szar! Mèg inkább számít majd kinek van pénze mint eddig.
2022. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Kivételek mindig vannak, de a nők nagy része olyan munkát végez ami vagy felesleges/alibi/női kvóta vagy könnyen pótolható , stb.
2022. júl. 19. 18:11
 17/24 A kérdező kommentje:

#15


Pont erről beszélek, nem tudsz olvasni? Nekem van pénzem, lakásom, autóm, egzisztenciám.


Egy átlag nőnek ez nincs férfi nélkül. Most még kevésbé lesz ha lapátra kerülnek

2022. júl. 19. 18:11
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már. Bölcsészkaron végeztem, rengeteg csaj dolgozott diákmunkásként eladóként, pultosként, én is pl. Aztán vagy találtak jobb munkát, vagy nem (azért leginkább igen). De előbb lennék kasszás (nem olyan szar meló az, ha az embernek jó a monotonitás tűrő képessége, akkor egész jól elmegy a nap) mint hogy egy számomra taszító emberrel legyek.
2022. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
20%

10-es: nincs munkaerőhiány. Bizonyos szakmákban igen, de a saját munkahelyemen belül látom, hogy mi is az a "nagy munkaerőhiány". Hirdetik folyamatosan az állásokat és jelentkeznek is rá egy csomóan, de soha senki nem felel meg nekik, mert az diplomás, az öreg, az túl fiatal, az ronda, ez túl sokat kér stb.

Ha VALÓBAN munkaerőhiány lenne, a cégek nem tehetnék meg hogy válogatnak, legalábbis nem ilyen szinten. Nyilván nem azt mondom, hogy informatikusnak vegyenek fel 8 általánossal embereket, de pl. raktárosnak és kisegítő munkákra, amiből pl. nálunk nagy hiány van nem rohadtul mindegy kit alkalmazol? De nem vesznek fel senkit mégsem!

Saját példám: jelentkeztem egy helyi céghez (elég nagy a környéken) gépbeállítónak, úgy hogy az elvárások min 2 év tapasztalat és középszintű végzettség és ennyi.

5 éve vagyok gépbeállító, de rögtön kukázták, mondván nem felelek meg önéletrajz alapján...

Utólag kiderült, hogy kollegám egyik ismerősét felvették, aki történetesen egy szakács....

Ja és azóta is keresnek gépbeállítót.

Érdekes nem?

2022. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
#19 Nem tudom, én csak a saját részemről tudok nyilatkozni. Minden nagyobb üzletlánc ezerrel keres alkalmazottakat, minden vendéglátóhelyen hiány van. Ma voltam a piacon, vettem pizzát. Egy ember próbálta dagasztani-sütni a pizzát meg közben csúcsidőben kiszolgálni. Mondta, hogy hónapok óta nem találnak senkit, aki jön is, egy nap után elmegy. A KFC-ben konkrétan tegnap néztem, hogy szinte csak fekete emberek voltak a pultban, gondolom valahonnan importálták őket, de magyarul nem tudtak. És akkor ott a mentős, a rendőr, az orvos, az ápoló, a pedagógus, a szociális dolgozó. De a MÁV, a BKV is folyamatosan keres embereket. Ezek csak azon a területek, amikkel én a kis buborékomban találkozom. A jobb helyeken nyilván van verseny, meg számít a protekió (nem tudom amit te megpályáztál mennyire számít jó melónak, de ha volt rá több jelentkező, akkor gondolom nem olyan rossz). A kérdező azt írta, hogy a szar pozíciókban dolgozók fogják elveszíteni a munkájukat. Ez nem igaz. A szar, végzettséget nem igazán igénylő, rosszul fizető pozíciókra nincs ember egyszerűen.
2022. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!