Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen időbeosztás mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen időbeosztás mellett hogyan találjak pasit, aki ezt tolerálja?

Figyelt kérdés
Hétfőtől csütörtökig 13-14 órát dolgozom, pénteken 2-ig, utána késő estig és szombaton egész nap egyetemen vagyok (levelezős képzés), utóbbi nyáron nincsen. Gyakorlatilag marad a vasárnapom arra, hogy minden házimunkát elvégezzek, megfőzzek magamnak 1 hétre előre, találkozzak a barátaimmal, tanuljak. Hétköznaponként kora reggel és késő este tudnék némi időt szakítani a páromra, de sokszor ilyenkor már hullafáradtan esek haza. volt párom emiatt szakított velem, hogy kevés az együtt töltött idő. Én pedig nem szeretném feladni sem a munkámat, sem a tanulmányaimat. Az új párja egy korábbi szépségversenyeken indult lány, aki egész nap semmit nem csinál, nem dolgozik, nem tanul (közös barátainktól tudom), én ilyen semmi esetre sem szeretnék lenni. Nem vágyom esküvőre, sem gyerekre, egyszerűen csak egy tartós, boldog élettársi kapcsolatra.
2022. júl. 25. 18:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem így nem lesz barátod. Amikor te otthon vagy a pasik haverokkal vagy gép elött kikapcsolódik. Neked nincsen időd szórakozni. Oltári magas az elvárás. Ja és sérti az önérzeted hogy töled tanulatlanabb hölgy lett a pasid csaja. Vény inkább egy macskát az való neked.
2022. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem, minek neked valaki, ha nem is találkozol vele soha? Hogy el lehessen hencegni, a barinőknek hogy neked is van? Mert mást nem tudok elképzelni. Hány évente akarsz vele találkozni? Vagy csak ünnepekkor, akkor is egy gyors dugás aztán szevasz? :D
2022. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12:

Mi a baj, a gyors dugással? 😄

2022. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!