Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek nagyhányada miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek nagyhányada miért a pénztelenségre fogja a sikertelenségét a csajozásban?

Figyelt kérdés
2022. júl. 26. 14:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Akit pénzzel lehet meghódítani az vagy k**(azaz megélhetési haszonleső),vagy olyan helyzetből jön aminél számára még az is jobb ha biztonságban érzi magát anyagilag,viszobt lehet az párosul egy undorító,nulla személyiséggel rendelkező csávóval. És megelégszik ezzel az életszínvonallal csak azért,mert szarok a kilátásai.


Szoval ha pénzzel akarsz NŐT venni,az nem fog menni!


A csajozás itt= k***val,mert akkor lehet :D

2022. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%

#11: Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy felesleges a tolószék a rokkantnak, mert úgysem fog tőle mozogni a lába. Vagy felesleges a szívgyógyszer a szívbetegnek, mert úgyse lesz olyan, mint az egészséges.


Általában két okból bérelnek az emberek pénzért nőt.


1. Amúgy senkinek sem kellenének, így legalább kapnak egy kis illúziót. Mint mikor vegán húst eszel sima hús helyett.


2. Amikor ők maguk döntenek úgy, hogy vagy nem akarnak jobb külsejűek lenni, maradnak pocakos igénytelenek, de pénzük van, így nekik szépségkirálynő kell, vagy annyira lejjebb kéne adni az igényt, esetleg a személyiségüket nem viseli el a nő, mert mondjuk elvont érdeklődési körük van, nem egy szórakoztató, társasági emberek, hogy inkább a pénzt hívják segítségül.

2022. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

#12

Jo hogy véded a "fajtársaidat"! 😅

Piros pont egy NŐTŐL 👍🤦‍♀️


Nem nehéz a nők nyelvén beszélni..legalább az menne ha már külsőre nem adatott meg semmi az inceleknek,mert az biológia ez meg szellemi fejlődés lenne .

De még arra is képtelenek,mert egyszerűen beletörődnek abba ,hogy "jajjjj,én nyomi vagyok, én sose kaphatok rendes nőt mert ez meg az van velem" ... És akkor sajnálja meg mindenki, és a nő ajánlkozzon fel nekik h "jaj szegény Inci,majd akkor én helyreteszem a kis egoját"


NEEEEEEM!!! Ahogy te is mondod attol h incel még nem nyomorék...csak lusta tenni azért,hogy valaki legyen! 😅 Ennyi..nem minden a p*nisz méret,nem minden a külső!


1. Kérdésre válasz: Az a baj h ha a pénz miatt kapnak vkit ,akkor már elszáll az egojuk ,hogy ők mekkora királyok!


2. Kérdésre a válasz: Valamiért már pedig tenni kell... Mert ha a pénzt hívod segítségül az nem fog kitartani sokáig,csajszi megun aztán hello. Utána meg megy a nyüglődés .

2022. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%

Hogyan kéne a nők nyelvén beszélni, mondd. Taníts, kérlek!


Mert én amit látok, hogy a női tanácsok, hogy legyél kedves, udvarias, stb. azok arra jól, hogy ha jól nézel ki, akkor lehet belőled egy béta papucs.


A PUA tanácsok pedig arra, hogy ha szintén jól nézel ki, akkor lehet belőled alfa, rosszfiú.


Minden a külsőn múlik és a külsőt nem úgy kell érteni, ahogy ti nők, hogy van a Brad Pitt meg van a kövér, öreg, csöves. Van közte nagyon sok jelentéktelen férfi, aki csak pénzzel és/vagy szolgalelkűséggel tud kompenzálni és amit mondtam, 30 éves sportos, diplomás mérnökként össze is jöhet neki egy duci gyerekes anyuka, ha kellően kitartóan udvarol neki még azok után is, hogy a lány közli vele, hogy amúgy van most neki egy srác Tinderről, akivel csak szexelni jár össze, de jó lenne már neki egy komoly kapcsolat.


Ennyire mélyre nem tudnék süllyedni, ne haragudj. Sajnálom, hogy így alakult az élete, de ahogy a nők is megmagyarázzák, hogy például tolószékessel miért nem jönnek össze, nekem meg ez az, ami kizáró ok. És én is mondhatnám, - mint a pénzes pasit kereső pénzes nők -, hogy csak azt várom el, amit adni tudok. Mert nekem sincs gyerekem és nem vagyok túlsúlyos, ráadásul sportolok is.


Meg van az, aki lehet Andy Vajna vagy Benkő Dániel, esetleg Faludy György, akkor is összejön neki a nő a pénzéért.


Ha a két rossz közül kell választanom, az utóbbi még mindig szimpatikusabb. Megszoktam már a képmutatást és az őszintétlenséget, hogy így se-úgy se vagyok méltó őszinte emberi szeretetre, őszinte emberi érzelmekre.


Akkor meg ahelyett, hogy szolgalelkűséggel betöltenék egy FUNKCIÓT a nő életében, aki csak azért jön össze velem, mert mindenki másnak csak szexre kéne, aki tőlem nem gázabb és a béták sorrendjében top szintre küzdöttem fel magam személyiség és külsőfejlesztéssel és úgy fekszik alám, hogy kibírja, legfeljebb az eddigi fehér rúd helyett én dolgozom rajta.


Inkább választom azt (és nem az instamodell külsőért), hogy egy nő legalább színészkedve megjátssza nekem, mintha szeretne. Szerelmesen nézzen rám. Szerelmesen bújjon hozzám. Ne legyenek meglepetések, mert amit már tudok róla az már nem lehet hátsó szándék, hogy a pénzemért van velem.


Ha pedig megun, akkor ő jár rosszul, mert amíg nekem több pénzem van, mint hátralevő életéveim, addig én ugyanúgy jól járok, mint ő, mert nálam is sorban állnak a következők. Igaz, a pénzemért, de ahogy már mondtam, ha van pénze az embernek bőségesen, akkor ez win-win szituáció.


Egyébként meg ez az egész csak elmélet, sajnos nincs ennyi pénzem, hogy ezt megengedhessem, különben nem itt lennék, hanem élvezném az életet.

2022. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
61%

Akit megfizetsz az se CSAK veled ofg lenni hidd el! Aki pénzt keres egy kapcsolatban az nem csak egy csávónál/kuncsaft ál fog kopogtatni!


És nem,ez nem win win szituáció! Te egy sokkal megalázóbb helyzetben vagy ,hogy veled CSAK a pénzért van valaki ,mint az a csaj aki olyan felfogással gondolkozik ,hogy kicsit most megyzedi magád és eltűr pár barmot a pénz miatt. Bár én sose tenném! Előbb pókhálósodjak be ,mint hogy engem pénzzel egy amúgy számomra nem szimpatikus,taszító csávó megvegyen.

2022. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%

Inkább papucskodnál,azzal jobban járnál. Nem biztos ,hogy csak a pénzed kéne neki. Nem attól leszel alfahím ,hogy magaslóról nézel le a nőkre! 😅

Nagyon nagyon ritka amikrl az kell egy kapcsolatban,vagy egy szexuális együttlétbe (persze van amikor az vonzó,de csak nirmális keretek belül), viszont az átlag hozzáállásban még mindig a kedves,határozott,segítőkész csávo a nyerő!

2022. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%

A kedves segitokesz csavokbol lesz a friendzone-toltelek, ha szarul neznek ki....



38F incel

2022. júl. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
40%
Én egy jomodu incel vagyok. Tessék! Nem sokat értem vele. Én azt látom, hogy csak és kizárólag a külső a lényeg. Lehetsz egy drogos csöves is, ha jol nezel ki akkor tapadnak a csajok. Ha nem nézel ki jól és/vagy alacsony vagy akkor a "fujj, takarodj innen" kategória esel még a prostiknál is. A ronda ember sosem volt vonzo és nem is lesz.
2022. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!