Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor vonzóbb a férfi, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor vonzóbb a férfi, ha ellenséges érzelmeket táplál az előző nőjének rossz viselkedésére, vagy ha nem érdekli?

Figyelt kérdés

Te, mint új kiszemelt, potenciális leendő barátnője ennek a férfinak, tudsz arról, hogy az előző nője mielőtt éppen komollyá vált volna a kapcsolatuk, jól becsapta ezt a férfit, hazudott neki, más vasat is tartott a tűzben.

Több hasonló esettel is találkoztam már, amikor egy férfi csalódott egy nőben, de kétféleképpen szokták lereagálni.

Az egyik mérges a nőre, kifejezi csalódottságát, megveti a nőt aki rossz dolgot tett, ellenséges érzelmeket táplál - persze értelmes keretek között, tehát nincs dühkitörése vagy hasonlók.

A másik esetben pedig a férfi egyszerűen csak legyint rá és azt mondja, hogy nem érdemes ezzel a nővel foglalkozni, könnyen túlteszi magát rajta.


Az első esetben szerintem az vonzó, hogy egy nő érzelmet vált ki belőle, számít neki mi történik, viszont az nem jó hogy ilyen hatással lehet rá lenni.

A másik esetben szerintem az vonzó, hogy az ember megingathatatlan, nem töri magát egy veszett ügyön és ignorálja azt aki nem érdemel figyelmet, viszont az nem vonzó hogy ennyire érzelemmentes, ezek szerint nem igazán tud kötődni ha ennyire könnyen túl is lép rajta. Vajon a következő is ennyire fog számítani neki?


Te, mint egy másik nő, akinek tetszik ez a férfi és a következő barátnője lehetne, melyik esetben tartanád vonzóbbnak?



2022. júl. 28. 22:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10. Én simán kérdezem a csajt is az exeiről xd
2022. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mikor értitek már meg, hogy ha vonzó, jó pasi, akkor teljesen mindegy, mert ha még siratja az exét, akkor a lány a lelkét akarja majd gyógyítgatni meg ő maga jobbá válni mindenben, mint az exe, ha az exe mélytorkos franciát nyomott neki, akkor ő még azt is überelni akarja.


Ha hidegen hagyja az exe, akkor pedig egy határozott férfi, aki már túl van rajta és a nő azon fogja törni magát, hogy érzelmet, szenvedélyt csikarjon ki a rideg, megingathatatlan férfiból.


Ellenben ha béta vagy, akkor mindkettőben a hibát fogják megtalálni. Ha csak bármiben is közvetetten utalsz rá, akkor biztosan még nem vagy rajta túl, akár hetekkel későbbre is elraktározza, mint muníciót ellened, amit majd felhoz miért nem az igazi veled ez az egész, hogy 8 nappal ezelőtt egy beszélgetésben megemlítetted, hogy pont ott nyaraltál az exeddel.


Ha pedig nem beszélsz róla az alapból creepy meg fura, ő fog kérdezni az előző kapcsolataidról meg arról, hogy miért lett vége és akár még a semlegességből is ki fogja hozni, hogy ezzel valójában csak védekezel, tuti még mindig szereted. Esetleg mondasz valami olyat a sok faggatózásra, amit munícióként használhat ellened, hogy ő márpedig biztosan nem fogja ezt meg azt csinálni. Vagy épp ellenkezőleg. Ő ebben meg abban ezerszer különb, tehát ha megpróbálsz alternatív randiprogramot javasolni, akkor rád fogja olvasni ezt.


Ez utóbbi megtörtént eset, mikor szeretett volna egy "nem drága, csak 37 ezer" wellness hétvégére menni és mikor javasoltam egy alternatív programot szinte szó szerint közölte, hogy "Nem a kis falusi exed vagyok, akivel a disznószarban is dagonyázhattál, nálam van egy színvonal, ami alá nem süllyedek."

2022. júl. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak annyi az igényem, hogy az ex semmilyen mértékben ne legyen a képben.
2022. júl. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

12, 37 ezer két emberre nem drága. De, egyrészt ezért kell azonos anyagi helyzetű és életvitelű partnert választani, másrészt olyat, aki szívesen van veled. A leírásból elég nyilvánvaló, hogy a nő más szinten élt, mint te és minimum lenézett téged és a volt nődet is. Ilyennel miért ismerkedsz egyáltalán?

Nem az a lényeg, hogy objektíve vonzó, jó pasi-e valaki, hanem, hogy az adott nőnek mi róla a véleménye. Sose értettem, miért erőlteti sok ember (nők és férfiak egyaránt) ennyire a kapcsolatot olyanokkal is, akik láthatóan nem is érdeklődnek igazán irántuk.

Nagyon ritka, hogy egyetértek veled, de abban igazad van, hogy, ha egy férfi (vagy fordított nemekkel egy nő) iránt nem érdeklődik igazán a másik, igazából csak azért van vele, mert másik nem jut, vagy mert már nagyon kéne valaki (mindegy is ki, de nincs vonzalom csak belső kényszer) akkor sokkal előbb keresi, vagy látja meg benne a hibákat, sokkal kevésbé lesz elnéző. De ez nem csak párkapcsolatban igaz. Vagy te nem vagy sokkal türelmesebb és elnézőbb a szeretteiddel, mint a "jól van el kell viselni" munkatársakkal? Az ember egyszerűen így működik.

Viszont, ismétlem, az számít, az adott nő szeret-e, vonzódik-e, nem az, hogy mennyire vagy objektíve jó pasi. Az tény, hogy aki eleve jól néz ki, az könnyebben talál olyan nőt, akinek tetszik, aki bele szeret.

2022. júl. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Engem az erdekelne hogy a sértettségét ne rajtam töltse ki. Hogy az exe miatt engem néz majd megbizhatatlan roherongynak, vagy rajtam akarna bosszut allni pl h engem megcsal es akkor most nem ő az áldozat. Stb.

Ha egy ferfi csalodott az a következő kapcsolatara is veszelyes.


Ha erzelemmentes es nem hatja meg akkor lehet önbizalma sincs, lehet nebantsvirág is. Ugy érezheti ő rossz pasi, megérti, hogy megcsalják elhagyják. Nem dühös. A kisebbsegi komplexus megint bajokat okozhat az uj kapcsolatában.


Es ami a legfobb:

Exemet is megcsalta egy csaj pedig jopasi gazdag is es rendes. Nem ertettem az exe miert tehette. A kapcsolatban megtudtam!olyan szinten lenyomja a masik onbizalmát hogy egy nő mellette szinte szomjazni fogja a törődést amit ha mások nyújtanak kész is a "baj"

2022. júl. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem értem mi köze az új nőnek az exhez. Mindenkinek vannak exei, mindenkit bántottak már meg, miért érdekes ez egy új kapcsolatban? Ha valaki az exein rugózik akármilyen formában, az eleve kuka. Engem egyáltalán mem érdekelnek ezek a történetek, éretlen emberek szokták ezzel traktálni az új jelölteket.
2022. júl. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!