Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki nem szeret túrázni, vagy legalábbis nem ez a legfőbb hobbija? Úgy látom, ez mindenkinél központi téma és kedvenc elfoglaltság és kiakadnak, amikor kiderül, hogy én nem vagyok az a nagy túrázós.

Figyelt kérdés
Lehet, emiatt sokan meg fognak vetni, de én sose szerettem túrázni, egész egyszerűen unom az egész napos gyaloglást. Persze, oké, szép a természet, de engem ez nem dob fel. Inkább egy pár órás biciklitúra valamerre, városnézés, új helyek felfedezése és hasonló dolgok.

2022. aug. 6. 21:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A bicikli túra is túra, csak biciklivel.🤦‍♀️
2022. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de ez nem az a túra, amit mindenki szeret. :) De igen, egy pár órás biciklitúrára kapható vagyok, csak a legtöbben nem ezt értik túrázás alatt.
2022. aug. 6. 21:56
 3/19 anonim ***** válasza:
Én se voltam már vagy 20 éve.:)
2022. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

"Van olyan lány, aki nem szeret túrázni, vagy legalábbis nem ez a legfőbb hobbija?"


A 99%-uk ilyen.

2022. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj, ha a túrázás nem a kedvenc szorakozasod. Rosszabb, ha valaki úgy csinál mintha tetszene neki az adott tevekenyseg és ott kiderul, higy mégsem annyira a kedvence :)
2022. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Társkeresőkön én szinte csak olyanokba botlok, akiknél a túrázás a hobbi.

Volt, aki meg is sértődött ezen, amikor szóba jött, hogy biztos puhány vagyok, de nem erről van szó, rendszeresen sportolok, csak a túrázás nem dob fel...

2022. aug. 6. 22:14
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is 10-ből legalább 8x ilyet látok 🙂 legalábbis szeretik ezt állítani, legtöbbnek kb csak insta fotókhoz kell a "túra".
2022. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
A tengerparton mereszteni a picsánkat mióta túra?
2022. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Én is ezeket látom ismétlődni online:


-Bor

-Túra

-Netflix

-Kutya/Macska: Igen/Nem


Mondjuk a Netflix előfizuval nem villognék...

De párszor rendesen meglepődtem, amikor az volt kiírva a nőnél, hogy imád olvasni, és éli az életét mint bárki más.

2022. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%

#9:


És kávéfüggő, imád utazni, meg fontos neki a wifi is persze 10/8 esetben. xD


“Egyéniségek”

2022. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!