Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki nem szeret túrázni, vagy legalábbis nem ez a legfőbb hobbija? Úgy látom, ez mindenkinél központi téma és kedvenc elfoglaltság és kiakadnak, amikor kiderül, hogy én nem vagyok az a nagy túrázós.

Figyelt kérdés
Lehet, emiatt sokan meg fognak vetni, de én sose szerettem túrázni, egész egyszerűen unom az egész napos gyaloglást. Persze, oké, szép a természet, de engem ez nem dob fel. Inkább egy pár órás biciklitúra valamerre, városnézés, új helyek felfedezése és hasonló dolgok.

2022. aug. 6. 21:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%
A környezetemben szinte csak olyan nők vannak akiknek az élete a konyha-bolt-melóhely háromszögön belül zajlik. Hogy ezek túrázni menjenek? Kizárt dolog. Akik beírják a túrázást hobbinak 99 százalékuk azért teszi mert nem akarnak végtelenül unalmasnak tűnni. Meg finom utalásképpen hogy majd hordhatod a seggét mindenfelé túrázás címén. Mondjuk wellnessbe meg horváthba meg ilyesmi,ahol borospohárral a kezében fotózkodhat szép hátterek előtt...
2022. aug. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek túrázni, biciklizni annyira sem.

Viszont utazni, várost nézni szeretek.

2022. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! A túra nem annyira a szívem csücske különböző okok miatt (nem szeretem a természetet mosdónak használni, illetve alföldi származásúként meggyűlik a bajom a dombokkal-hegyekkel). Biciklizésben jelenleg nem vagyok valami edzett, de arra talán kaphatóbb lennék. Más városokba elutazni, ott nézelődni, fotózgatni, illetve a saját városomban sík terepen (!) sétálni kifejezetten szeretek.
2022. aug. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként fel vagyok regisztrálva túra oldalra. Valóban szeretek, nagyon megnyugtat és feltölt, megyek amikor csak tudok, meg bringázni is.

Viszont mondták a férfi túratársaim, akik ismerkednének, hogy az ottani nőkből soknak mit is jelent a túra, miért van az oldalon: esze ágában sincs túrázni, csak panorámás helyek érdeklik, az erdő nem!, 1-2 km számára egy túra, a legelső bárig/étteremig a kocsitól jelenti a kirándulást, stb.

S persze vannak akik tényleg keményen űzik, 40 km/alkalom, szabadban alszanak...

2022. aug. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

14


Én is ilyen vagyok. Pá kilométer egy szép erdőben. Kilátó, ebéd, aztán vissza. Nem hiányzik a napi 40 km gaylog :) De nem is nevezem magam túra kedvelőnek.

2022. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én például utálom. Nem azért mert lusta vagyok. Mi a férjemmel amolyan kulturturisták vagyunk, múzeumról múzeumra járunk, városi emberek vagyunk. Szeretünk a civilizációban lenni (míg lehet). Így is megyünk jóval többet is, mint akik a susnyásban barangolnak. Sokszor napi 6-8 órát gyaloglunk folyamatosan ilyenkor. A természet is szép, de minket speciel nem köt le egész napra, plusz vannak kihívások, kényelmetlenségek, amiket önszántunkból nem vállalunk be a szabadidőnkben (kézmosás hiánya, bokorban pisilés, rovarok, egész nap szendvics, hasonlók). Annyit nem ér a látvány. Plusz unalmas. Amúgy ez elég trendi manapság, én is úgy veszem észre. Sokan tényleg szeretik, sokan divatból csinálják, sokan meg felvállalják, hogy nem és kész. Mindenki csinálja úgy, ahogy neki jó. Biztos te is találsz olyat, akivel ugyanazt szeretitek.
2022. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#16, Ezzel én is így vagyok. Hajlandó vagyok akár egész nap menni mindenfele, pl. körbejárni egy város nevezetességeit, mert az érdekel. A természetet is megnézném, de nekem abból annyi elég, hogy oké, láttam, nézzünk mást. :)
2022. aug. 7. 15:34
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként írom, hogy nálam nem fekszik a túrázás. De ha egy új településre megyünk, nekem első dolgom fejest ugrani a helyi gasztroélményekbe. Valamint felkeresem a késdobáló jellegű helyi italméréseket, hogy kapjak egy kis helyi életérzést. Na nem azért, mert alkesz vagyok, hanem az emberek ott viszonylag könnyen eldiskurálnak egy idegennel. Nekik és nekem is érdekes a beszélgetés.
2022. aug. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sokkal kevesebb lány szeret túrázni, mint gondolnád. Valójában ezek ilyen társkeresős önfényezések, aztán mikor legyalogolsz vele 15-20 kilométert ő az igénybevételtől van meghalva, te meg attól, hogy csinálni kellett róla a folyamat során 354 db fotót. Persze küldd is át neki azonnal, mert postolnia kell 3 helyre, nem baj, hogy néhol EDGE sincs, ebből látszik mennyire jártas a témában.


Meg abból, hogy úgy készül neki az egésznek, mint Dr. Szöszi, kis cuki táskával, elegáns, élénk öltözetben, amit imádnak a bogarak, olyan elengedhetetlen dolgokat visz magával, mint szúnyogriasztó, testápoló, de olyanokra, mint poncho, polárpulcsi, meg elegendő ivóvíz már te gondolsz, ha rutinos vagy, így +6 kilóval vágsz neki.


Divat lett, mint a traveladdictság, de ezek a lányok valójában nem túrázni szeretnek, hanem pózerkedni erdei környezetben, mert milyen jó már a Survivor meg Exathlon meg ilyen izékben is.


Gondolom őket szoktad jobbra húzni: [link]


Nem pedig őt:


[link]


vagy őt:


[link]

2022. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!