Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lenne redflag egy 30-35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne redflag egy 30-35 közötti férfinél?

Figyelt kérdés

Milyen dolgoknál menekülnél nőként?


Nincs lakása /autója ?

Tapasztalatlan ?

Elhízott ?


Bármi más is jöhet ami neked a véleményed.


2022. aug. 8. 07:20
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező!

Ha én magam egyedül élek, tényleg nem várhato el egy 30 pasitól, hogy ne mamahotelban lakjon?

- elég illuziorombolo, hogy csak hozzám lehet jönni, tekintve, hogy sem az együttélés, sem az intim együttlét nem megoldható ugy, ha anyuka ott van a másik szobaban!


Ha nekem van autóm, tényleg gáz, hogy elvárom, hogy legyen neki is?


Ha én jól keresek, mit kezdjek egy nalam alacsonyabb keresetu ferfival?

2022. aug. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

11


1, albérletről hallottàl már? Nem lakok anyuval.

2, Budapesten mi szükség annyira autóra , vagy rögtön kettőre egy kapcsolatban? Drága még a jogsi is.

3. Ha te jól keresel az egy dicséretes dolog, de ha te magad nem vagy anyagias. Nem még jobb helyzetbe akarsz kerülni egy társ által, akkor miért baj ha ő csak 300 ezret keres?

2022. aug. 8. 08:46
 13/43 anonim ***** válasza:
62%

12

Azért, mert nem müködne a kapcsolat!

Én szeretek wellneselni, szép helyekre utazni, etterembe menni néha, színház.. stb. Na most, ha te nem tudod tartani a lépést velem az anyagi vonzatokat illetöen, két lehetőségem van: 1, vagy otthon maradok én is, és lejjebb adok a megszokott eletszonvonalamból, ami nem opició, 2, vagy fizetem a te részedet is, ami nyilván megint csak nem opció! Abba meg már bele sem megyek, hogy gyereket is szeretnék, vagyis, amig én orthon maradok a gyerekkel, a férfinak képesnek kell lennie eltartani a családot, mert a GYED osszege igencsak le van korlatozva. Hiaba keresek jól!

2022. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nagyon hiányzik anyukám :(

35F

2022. aug. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

14

Na ez igazi redflag!

Ki akar olyan kapcsolatot, ahol a pasi, az anyja után sir, 35 évesen!????????

2022. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

15


De érzékelten vagy! Lehet nem a mama kiszolgálása hiányzik neki. Hanem nemrég halt meg az anyukája és hiányzik neki! Erre nem is gondolsz?

2022. aug. 8. 09:08
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

Eztba kérdést simán meg is tudod fordítani kérdező.

Ott van #13as. Nagyon szeretne gyereket.


Rögtön ki is esett.


Ezzel nem a #13as akarok bántani csak megmutatni neked kérdező, hogy attól, hogy valakinek vannak magasabb elvárásai még ő maga is kieshet másoknál pont ezek miatt.

2022. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

17

És ki is esek emiatt! 😊😊 bár nem kezdek el hisztizni az oldalon, mint egy-két itteni incel)


(Megjegyzés: nem magasak az elvárásaim) 😆

2022. aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
24%
ennyi idősen, minimum középkategóriás autó és saját lakás nagyon alap.
2022. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Van lakásom, de már egyre nagyobb raja a hitel. Engem már leszázalékoltak, de az asszony még bírja. Tulajdonképpen ő tart el mindkettőnket.
2022. aug. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!