Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lenne redflag egy 30-35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne redflag egy 30-35 közötti férfinél?

Figyelt kérdés

Milyen dolgoknál menekülnél nőként?


Nincs lakása /autója ?

Tapasztalatlan ?

Elhízott ?


Bármi más is jöhet ami neked a véleményed.


2022. aug. 8. 07:20
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

#18 úgy értettem, hogy magasabbak mint amit például valaki meg tud ugrani.


A gyerekvállalási kedv kivételével megfelelek az összesnek de csak azért mert külföldön élek.

Otthon ezeket nem tudnám biztosítani.

2022. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

A redflag kifejezés az lenne.

Külön él már jó, nem kell saját. A kicsi pozitív.

Tapasztalatlan hátrány.

Elhízott nem kell.

2022. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kicsi az még nem kizáró ok.
2022. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

Többféle pasival volt dolgom , van egy pár redflag.


1. Nem keres, nem hív, két naponta válaszol és ha találkoztok csak a szex a legfontosabb. Ha szóvá teszed leígéri a csillagokat, szerelmes leveleket ír, érdeklődik, keres. 1 hét múlva megint fontosabb dolgai vannak. Aztán egy idő után észre veszed egyre több az új nő ismerős, akikkel hasonlóan kommunikál mint, veled. Eltelik egy idő és ugyanott tartotok, mint mikor elkezdtetek ismerkedni. Majd lelép ha szóvá teszed negyedjére is, hogy beszéljétek meg ha gond van köztetek.


2. 30-40-es pasi, csak bizonyos időintervallumokban keresheted. Ne hívd lehetőleg mert, “ nem szeret telefonálni”. Ha találkoztok mindenképpen fel kell vennie most ezt a hívást ,és elvonul. Aztán kiderül, hogy családja van, ezért kellett mindig egy panzióban töltenetek a hétvégét, és ezért nem szereti ha elállítod az anyós ülést.


3, Oltári jókat beszélgettek akár messengeren, instagramon, viberen, bárhol. Találkoztok és kiderül, hogy busszal jött, mert lerobbant a kocsija. Minden alkalommal mikor nem a te lakásodra mentek, muszáj szobát kivenni mert pont átalakítják a lakását, vagy az anyja pont felugrott valamiért. Valójában a szüleinèl lakik, se lakás, se kocsi, se munkahely… Amivel nekem semmi gondom nem lenne, mert idővel meg lehet mindent oldani, csak akkor legalább ne hazudjon a szemembe. Nekem van mindhárom, és megdolgoztam érte. Ettől függetlenül nem néznèm le, de ha hazudik akkor a hazugságot elitélem!


4 Dúl a love. Eleinte még jól is esik, hogy rengeteg időt szeretne veled tölteni, majd rád ragad. Szószerint. Nem mehetsz el saját programra a barátaiddal, mert akkor megcsalod. Neked munka után otthon a helyed, takarítani, főzni, mosni. Nincsenek barátai, csak rád telepszik.


5, Mikor összeköltöztök, gyakran hoz egy üveg bort, hogy fogyasszátok el. Majd egy idő után magának hozza. Nem egy üvegbort, hanem egy rekesz sört, vodkát és valami kevertet. Ha szóvá teszed, megigéri, hogy abba hagyja. Csak most stresszes a melóban stb. Eltelik 6 hónap és semmi se változik. Sőt ha szóvá teszed akkor agresszív lesz.


De az elején van pár nagyon egyértelmű jel: -Hogy viselkedik más emberekkel

- Hogy viselkednek a barátai

- Hogy beszél az exéről

- Mit gondol az állatokról/ gyerekekről

- Milyen számára az ideális partner

- Családjához való hozzáállása

- Rövid és hosszútávú céljai

2022. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
30%

"Nincs lakása /autója ?

Tapasztalatlan ?

Elhízott ?"


Igen. De fejezzük már abba ezeket a kérdéseket. Egy 30-35 közötti férfitól MINDEN elvárás. Ereje teljében van, halihó! Ezek után csak rosszabb lesz!

2022. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
84%

Nekem ezek:

-aggszűz vagy nőfaló (mindkettőt láttam már közelről, előbbinek látszik a viselkedésén, van benne valami esetlen és kínos, eléggé szélsőségesen viselkedik (vagy benyal tövig és szétparázza a beszélgetést is vagy figyelmetlen és bunkó, mert már szexelne sallang helyett), utóbbinak meg látszik a közösségi médiás profiljain (picsák követése, seggkontentek lájkolgatása agyba-főbe, 800 ismerős, akikkel kölcsönösen megy az össze-vissza szivecskézés, én ebben nem szeretnék részt venni, egyikben sem).

-12 éve, hogy jogszerűen nagykorú és ennek ellenére nem sikerült kimásznia a gyerekszerepből, igénye sincs rá (nincs saját ízlése, saját gondolatai, kodependens, valakin élősködik épp, nem áll a saját lábán - és ez nem azon múlik, hogy hol lakik alapvetően, hanem hogy mennyire tudja meghúzni a határait az exeinek vagy az anyjának). Hatalmas redflag, ha haver maradt az exével. Mivel alapvetően gyermektelen férfiak érdekelnek, ezt semmi sem indokolja azon kívül, hogy nem bír nemet mondani és lapozni az életében a következő fejezetre

-nincsenek céljai, nincs tartalmas időtöltése. Én szeretem, ha valaki egy kis személyiség, akinek van egy kis érdeklődési köre, bizonyos források, ahol lelki táplálékot gyűjt. Nem, nem kell könyvmolynak lenni, de az is egy jó példa rá, mit szeretnék: legyenek mérföldkövek előtte, mondja azt, hogy "szeretném lefutni a maratont", "szeretném megtanulni eljátszani azt a számot", "szeretném befejezni ezt a képzést", "szeretnék ehhez a dologhoz érteni", "gyűjtök pár éve már arra, hogy legyen egy ilyen [kocsim, gépem, lakásom, műhelyem, akármi]". Nincs annál szexibb, mikor egy férfi ragyogó szemekkel és őszinte érdeklődéssel beszél valamiről, ért valamihez. És nincs lelombozóbb annál, mint mikor valaki utálja a munkáját és hazamegy a kis egérlyukába dögleni és ennyi neki az élet.

2022. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
0%

“Nincs annál szexibb, mikor egy férfi ragyogó szemekkel és őszinte érdeklődéssel beszél valamiről, ért valamihez. És nincs lelombozóbb annál, mint mikor valaki utálja a munkáját és hazamegy a kis egérlyukába dögleni és ennyi neki az élet.“

Pedig a többség az utóbbi kategóriába tartozik, te utolsó. De keresgéld csak a szőke herceget

2022. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
84%

Anyuci pici fia (pl az anyja véleménye előrébb való, mint a tiéd)

Rasszista kijelentéseket tesz.

Nem udvarol, nincs egy kedves szava.

Fizikailag távolságot tart, kivéve, ha d.gni akar.

Kedvenc témája a szex.

Nincs rád tekintettel (pl szeretnél/nem szeretnél valamit, el is mondod neki, de nem érdekli)

2022. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
91%

"Kedvenc témája a szex."


:DDDDDDDDDDD Hajaj, az már főbűn a pasiknál!

2022. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
29 na ja. Sőt, ha ellenkezni mer. A kedvenc téma a gyerekek, a kutyák meg a világbéke kellene, hogy legyen
2022. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!