Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha alkoholista feje van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alkoholista feje van egy férfinek akkor biztos,hogy tényleg az?

Figyelt kérdés

Helyesnek találok egy karbantartót, akit csak látásból ismerek. Kicsit olyan fura az arca,piros,de nincs úgy felpuffadva,de amikor szóba hoztam egy kollégámnak,azt mondta,hogy nem látom, hogy ez tiszta alkoholista.

Ha véletlenül össze is találkozik vele a tekintetem, kicsit olyan szigorú fejjel figyel (hosszan néz).


2022. aug. 11. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Hallgass a kollégádra. Munkaidőben nem iszik.
2022. aug. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Nekem volt hasonló kollégám, megszavaztam neki a bizalmat, de egyre jobban elengedte magát és volt, hogy munkaidő végére már szanaszét volt... Elég veszélyes környezetben dolgozunk, diszkréten felhoztam a témát. Nem lett semmi, majd más is észrevette és a szonda megfogta. Szóval, amit levontam belőle: Akinek alkesz feje van, az az is! :D
2022. aug. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Amikor a bugyuta ember diagnosztizál valakit....


Kismillió oka lehet, mitől van vérbőség az arcbőrén, az alkohol csak az egyik ok.

2022. aug. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez az ún. rosacea lehet. Nem feltétlenül alkohol okozza, keress rá.
2022. aug. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Mit tart karban, a véralkohol szintjét?
2022. aug. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Magas koleszterinszint,meg ezer más dolog is okozhat ilyet,ne ítélkezz mielőtt megismernéd.
2022. aug. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell ítélkezni, de 10-ből 9 alkoholista.
2022. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!