Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek, ha semmirő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek, ha semmiről nem tudok beszélni és alig érdekel valami is?

Figyelt kérdés

Hobbim nincs, filmeken bealszom, videojátékok már nem kötnek le, sportokat utálom.


Vezetni szeretek, de csak egy fél milliós roncsot van pénzem fenntartani, amúgy érdekel minden ami politika, bulvár, de ezekről meg senki nem akar beszélgetni nemhogy egy csaj.



2022. aug. 20. 20:13
1 2
 11/17 Oldfire ***** válasza:
100%
Mivel foglalkozol? Lehet, hogy annyira kimeríthetetlen a munkád, hogy nincs energiád másra. Válts munkahelyet.
2022. aug. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy depressziós?
2022. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Először keress egy pszichológust, mert ezek erősen a depresszió jelei!
2022. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz, de ő konkrétan mondta nekem, hogy nem vagyok depressziós.
2022. aug. 21. 18:44
 15/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor az nem ért hozzá, de ezt így nem tudom megmondani.

Szerintem biztosan lelki oka van.

2022. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
És akkor kihez forduljak? Honnan tudom, hogy jó-e egy pszichológus?
2022. aug. 21. 19:41
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Onnan tudod, hogy olyan szintu onismerettel rendelkezel ahogy halad elore az ido, hogy ismerni fogod a celjaidat es a hozza vezeto utat. Ha ezt kontrollalni tudod, onnantol vagy felnott ferfi. A nincs celom az azt jelenti, hogy nem ismered a sajat celjaid. Pedig mindenkinek van.
2022. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!