Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha saját vállalkozásom van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha saját vállalkozásom van azt hagyjam a randi végére vagy mondjam el még az elején?

Figyelt kérdés
Busszal megyek mindig a randikra mert az elég jó előszűrő ha ezért nem érzi valaki a kémiát,pedig előtte oda meg vissza volt míg beszélgettünk videóztunk.
2022. aug. 23. 14:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Én azt szoktam mondani, hogy jelentős értékű gépjárművel fogok érkezni. Így is szokott lenni, mikor leszállok a BKV buszról, akkor mindig meglepődnek xd Pedig én igazat mondtam
2022. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Milyen vállalkozásod van. A vállalkozások nagobbik részéből épp hogy meg lehet élni.
2022. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Minek kéne ezzel jönni egyáltalán a randin? Ha kérdezik, én is vállalkozó vagyok. Volt olyan kapcsolatom, ahol ez hónapokkal később derült ki.
2022. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem pénzel akarsz csajozni akkor a randi végén se áruld el. Hanem majd a sokadik alkalom után.
2022. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Volt már hogy randi elején kiderült aztán az addig csendes lány hirtelen beszédes,kezdeményező lett.
2022. aug. 23. 15:04
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

🤦‍♀️

Nem lehetne normálisan viselkedni és akkor beszélni dolgokról, mikor szóbajönnek? Nem igaz, hogy nincs annyi emberismeretetek, hogy ilyen taktikázást kell leművelni...


Teljesen mindegy, mivel mész randira, x helyen találkoztok, odasétálhatsz a szomszéd utcából meg a megállóból is. Senki sem fogja kérdezni, mivel jöttél, ezt garantálom.


Kicsit úgy érzem, mintha pont ti viszketnétek a közléskényszertől, hogy mindenáron hülyeségekkel flexeljetek a randin. Senkit sem érdekelnek ezek a dolgok, viselkedj normálisan és akkor talán nem kell a belső hiányosságaidat pénzzel kiékelni, majd attól fosni, hogy a pénz lesz érdekes benned.



Jézusom, de örülök, hogy nem ilyen balfaszokkal randiztam.

2022. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
Ettől hasra kellene esni? Mert attól, hogy vállalkozol még nem jönne le nekem, hogy hű-de-gazdag vagy. Nagyon sok ismerősömnek van vállalkozása és nagyon sokfélék.
2022. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

6. Ha lány lennék és megtudnám, hogy a randi partnerem ilyeneket kérdez/írkál, tuti otthagynám. Ennyire nem lehet valaki életképtelen. "Mikor mondjam el, hogy valójában csak ez meg az van?" stb...

Nem szeretem, amikor az emberek így játszmáznak, taktikáznak. Nem mindegy, mid van, mivel jársz, mennyit keresel stb? Csak legyél normális meg törekedj valamire az életben.

2022. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%
6: +1
2022. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%
6. Ha minden nő így gondolkodna, az csak jó lenne.
2022. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!