Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha saját vállalkozásom van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha saját vállalkozásom van azt hagyjam a randi végére vagy mondjam el még az elején?

Figyelt kérdés
Busszal megyek mindig a randikra mert az elég jó előszűrő ha ezért nem érzi valaki a kémiát,pedig előtte oda meg vissza volt míg beszélgettünk videóztunk.
2022. aug. 23. 14:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
25%
Jó, hát ha ti így, akkor én meg majd elviszem nővérem pulyáját a randira, hiszen aki igazán szeret, az úgy is elfogad, hogy van már egy négyévesem. 🥰
2022. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
13%
20. Akkor mit csináljon az úriember?
2022. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
83%

22

A hazudozás meg a manipulatív, számító megtévesztés helyett? Nem is tudom. Tippek?

2022. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
86%

#22

Keressen hasonszőrűt, egyrészt.


Másrészt szokjon le arról, hogy a pénzére veri a faszát, létezik vagy sem.

2022. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
86%

Ez a "juj félek, hogy egy golddigger talál meg" olyan szintű burkolt önfelszopás, mintha én azt mondanám, hogy félek normálisan felöltözni, mert azok a fránya modellügynökök elkezdenek zaklatni az utcán, hogy szerződjek velük.


Gyertek le a földre. Senki sem akar titeket kiforgatni a nem létező vagyonotokból.

2022. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
20%
Mintha eltűnt volna egy hozzászólás.
2022. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
76%

A szexista fröcsögésre gondolsz?

Értelmetlen azon ajvékolni, hogy jááj biztos csak a vagyonkám miatt szeretnek. Ugyanaz, mint amikor egy szebbecske nő minden bokorban érzelmek nélküli kúrógépeket lát, és azt hiszi, ő minden férfi álma. Roppant ciki.

2022. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
76%
Azt gondolod, hogy annyira nem vagy vonzó, csak a vállalkozás miatt jönnél be a csajoknak? Az azért gáz. Meg van kocsid, de busszal mész, nehogy azt gondolja nem vagy csöves. Ez szerintem szánalmas. Egyébként vállalkozó, és? Ezernyi ismerősöm vállalkozó, megélhetési vállalkozó....
2022. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!