Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, elhízott férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, elhízott férfiak, összejönnétek egy hasonló nővel?

Figyelt kérdés

2022. aug. 31. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Egy újabb provokáció. Legalább a nemeket kicserélted.
2022. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A kérdés komoly!
2022. aug. 31. 21:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mármint a "csúnya" eléggé szubjektív. Nekem tetszett már olyan nő, aki a legtöbbeknek csúnya volt.
2022. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
megfordítottad a kérdésem, de arra nem számítottál, hogy azt fogom írni, hogy igen
2022. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Attól függ, mi számít csúnyának.


Ha nem a mainstream szépségideál, viszont ápolt, csinos, rendes, kedves, akkor igen.

Ha egyszerűen nem lehet rajta semmi szépet találni - nem leszek álszent - nem jönnék össze vele, pláne ha emellé még ápolatlan is.

2022. szept. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

A testem csúnya, én gyönyörű vagyok.

Össze. Csak a személyiség számít.

2022. szept. 1. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen össze! Ha vonzó a személyisége és ő is elfogadna engem.
2022. szept. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Elhízott nem vagyok, csak csúnya, de összejönnék csúnya nővel, ha értelmesebb egy krumplinál, és elviselhető a személyisége. Sajnos az ilyenek hiába csúnyák, sorban állnak náluk a jóképű és magas férfiak.
2022. szept. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
A gyakoris orángután, 170/100-as "kispocakos" szörny nem jönne össze magához hasonlóval.
2022. szept. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ez a téma. Az anyám vékony csinos nő. Az apám is jóképű (volt fiatalon). Tehát a szüleim fiatalos, vékony, sportos külsővel voltak megáldva, nekem ez a normális. Későbbiekben én is ezek alapján kerestem nőt. A szomszédom szülei kövérek, igénytelenek voltak. Ez nem becsmérlés, ez a valóság. Ők lefeküdtek az udvar közepére is a földre, ha pihenni akartak. A srácnak ez volt az ideál, a felesége is kövér, ronda, emberileg is egy igénytelen nő. Beszéltem vele, és azt mondta hogy megfogta az isten lábát ezzel a nővel, szebbet és jobbat el sem tudna képzelni.


Ez megváltoztatta a világképemet, ugyanis az emberek nem azonosan látják a másik embert és a világot. Azóta hiszek abban, hogy egy vékony mutatós nő valakinek a világszépe, másnak meg botsáska, csúnya és nem vonzó személy. A kövér, trampli nő meg másnak a gyönyörűség netovábbja.


Szóval bárki tetszhet egy másik embernek, csak találja meg hogy kinek.

2022. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!