Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya, elhízott férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, elhízott férfiak, összejönnétek egy hasonló nővel?

Figyelt kérdés

2022. aug. 31. 21:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
40%

igen csak szerintem pasi nőtől nem igazán kaphat valódi esélyt.

Pláne ha csúnyának tartja az már olyan fáradt vagyok szóval nem tudom jobban megfogalmazni olyan izé.


Abba nagyon szívesen bele mennék hogy rám írjon egy magát hasonlónak mondó nő ismerkedjünk stb lehet találunk valami jót a másikban az úgy már teljesen oké nem az hogy hát igen szamár de nincs jobb meg ilyenek. jó mondjuk nekem még semmilyen esélyem nem volt szóval.

Viszont nagyon szívesen vennék véleményeket tanácsokat nőktől is. Viszont nem rakok ki fotót magamról néha társkeresőn vaagyok ott rá kérdek de akkor meg olyan furán viselkednek a csajok ált annyit mondanak hogy így vagy jó meg valakinek biztos így fogsz tetszeni. Néha 1-1 jó tanács pl öltözz stílusosan

2022. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!