Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent egy nőnél a "támoga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy nőnél a "támogatót" keresek és cserébe milyen szolgáltatásokat lehet elvárni tőlük? puncs.hu-ra gondolok

Figyelt kérdés
És kik veszik ezeket igénybe?

2022. szept. 14. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megállapodás kérdése, kinek mire van igénye és hogy a másik fél ezek közül mit és mennyiért teljesít.
2022. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Van több millió kidobandó pénzed ?
2022. szept. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy prostituált

Amit bevállal

Akik nem tudnak pénz nélkül dugni

2022. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3: de ezek mind?:D

ugy ertem ennyi egyetemista prosti lenne?


2: nincs egy fillerem se erre:) jut ingyen is szex halisten, csak elamultam az oldalt megnezve.

2022. szept. 15. 10:24
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

pénzért szexuális aktust létesít, te minek neveznéd?

nekem is fent volt pár éve egy lány ismerősöm, most ment el szülni, a férje nem is tudja a dolgot szerintem

bár azt mondják qrvából lesz a legjobb feleség

2022. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem azon lepodok meg, hogy leteznek qrvak a vilagon, hanem hogy ezert kepesek valakik tobb szazezret kifizetni / ho?

es akkor mi az elvaras egy 500e/ho-s csajnal?

heti 5 aktus, abbol 3 misszionarius 2 kutya es 1x huzhatja a hajat is vagy?

2022. szept. 17. 06:30
 7/7 anonim válasza:
100%

#3

szerintem ennek van másik oldala :D előre is elnézést de a mai pasik szintúgy csak kihasználják a lányokat

sokadik ilyen után hülye lennék ha ingyen használnának ki, akkor inkább keresek pénzt

2022. okt. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!