Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves férfinek miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves férfinek miért nem volt még soha barátnője? Jó lehet így neki?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömről van szó. Nagyon nagyon zárkózott, tény, hogy szerintem soha nem kezdeményezne nőknél.

De egy nagyon nagyon jól kereső és nagyon jól kinéző férfiről van szó. Az a típus akikre simán rá mozdulnának a nők.. szerintetek tényleg nem is akar kapcsolatot vagy akarna csak a félelmei miatt inkább nem?


2022. okt. 2. 16:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%
impotencia is lehet!
2022. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Ezek szerint mégsem mozdulnak rá a nők valamiért.


Egyébként ezer oka lehet. Lehet, hogy szervi baja van(impotens), lehet, hogy aszexuális, vagy lehet, hogy lelkileg nyomorék.


Vagy egyszerűen csak így érzi jól, és biztonságban magát.

2022. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
vagy aszexualitás!
2022. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
vagy az az 1% koze tartozik aki az igazira var, es ugy van vele hogy nem teszi lejjebb a lecet es nem alkuszik meg
2022. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
5%
Meleg
2022. okt. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%
Tartogatja a seggszüzességét!
2022. okt. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

"nagyon jól kinéző férfiről van szó. Az a típus akikre simán rá mozdulnának a nők.."


1. opció. Meleg srác vagy és SZERINTED jól néz ki az ismerősöd, de a heteroszexuális nők másképp gondolják.


2. opció. Heteroszexuális nő vagy és SZERINTED jól néz ki az ismerősöd, de valószínűleg elfogult vagy, különben már rámozdultál volna te.


3. opció. Önpromózó troll kérdés, várod a privátokat, aggódó barátnőnek adod ki magad és ajánlgatod saját magadat úgy téve, mintha az ismerősödet ajánlanád, aki tényleg nagyon aranyos, megbízható, kedves-rendes srác.

2022. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
15%

Olyan férfivel, aki határozatlan, nyuszi én sem kezdenék - ahogyan a legtöbb nő sem. Minek? Mit tud adni a kapcsolatba (a pénzen kívül, ami nekem is van)?


Jártam együtt "zárkózott" férfival - egyszer. Életem hibája volt.

(Eleinte) kedves is volt, de ennyi. Egyébként soha semmiért nem állt ki, olyan szinten, hogy amikor szórakozóhelyen fogdostak, "oldjam meg, ő nem véd meg, mert fél, hogy kap egyet a szeme alá".

2022. okt. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%
Kamu. Ha jól keres és jól néz ki, akkor rámozdulnak a nők.
2022. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%
Kamu kérdés, pénzéhes nők már rászálltak volna.
2022. okt. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!