Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves férfinek miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves férfinek miért nem volt még soha barátnője? Jó lehet így neki?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömről van szó. Nagyon nagyon zárkózott, tény, hogy szerintem soha nem kezdeményezne nőknél.

De egy nagyon nagyon jól kereső és nagyon jól kinéző férfiről van szó. Az a típus akikre simán rá mozdulnának a nők.. szerintetek tényleg nem is akar kapcsolatot vagy akarna csak a félelmei miatt inkább nem?


2022. okt. 2. 16:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%
Bölcs.
2022. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%
Onnantól életszerűtlen a történet, hogy nagyon jól kereső és jól kinéző. A jól kinéző férfiakat a béta lányok beveszik mint a várat.
2022. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem akar vagy van valami, ami miatt nem tud kapcsolatba kerülni nőkkel pl.: rossz kommunikációs készségek, kicsi önbizalom, átlag alatti pénisz, lehet, hogy nem is néz ki jól, csak Te látod annak stb.
2022. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám hasonló, sosem volt még kapcsolata. Ő most 34, sportos, jóképű (jó, a húga vagyok, nyilván nem pártatlan, de szerintem nem csúnya egyáltalán), kifejezetten jól keres, jó az anyagi helyzete, papíron minden adott. Nem is meleg (tudtommal), kapcsolatra és családra vágyik.

De annyira béna a nőkkel való kommunikációban... :( Nagyon nem megy neki. Hiányzik az a rutin, önbizalom, akármi, amit kamaszként összeszedhetett volna, ha LAN-partik helyett a kortársaival megy bulizni meg csajozni. De viccen kívül, annyira érződik rajta, hogy rajtam kívül nem igazán volt a környezetében nő kb soha (programozó, az egyetemen sem sok lánnyal sodorta össze az élet, gimiben meg ugye inkább a hozzá hasonló kocka fiúkkal bandázott), és hát nyilván én nem vagyok mérvadó ebből a szempontból.

Nagyon kellemetlen egyébként, volt már, hogy barátnőimmel, nőismerőseimmel próbáltam összehozni, első randi után elhalt a dolog és a lányok azzal jöttek vissza, hogy hát nem igazán jön át az érdeklődés, nagyon esetlen és úgy általában nem igazán adja a sikeres, magabiztos, határozott férfi képét, vagy éppen túlságosan is. Nem találja meg az arany középutat, nem érzi a kommunikációs határokat (pl az után is erőltet egy témát vagy kérdést, miután a lány már rég nem akar arról beszélni, mert neki kellemetlen vagy akármi), szóval úgy nem az igazi. Rövidebb próbálkozásai voltak azért, de hosszú távú, családalapítós kapcsolatnak még a közelében sem járt. Sajnos :(

2022. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Lehet van neki valamilyen alapbetegsége.
2022. okt. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%
nem értem, mi ezen a meglepő? Én jól nézek ki (nyilván nem porcelán képű kpop-sztár vagyok és nem is kisgatya reklám modell), jól is keresek de full introvertált vagyok mert utálom az embereket, és imádok egyedül lenni. Mi ezen olyan fura? :D Nem vagyok se meleg, se hibbant, és lepődjetek meg de pont nem érdekel ha egy nő rám mozdul, mert a külső engem rohadtul nem érdekel, a belső ami igazán fontos és ott a nők 99%-a megbukik nálam ... Voltak barátnőim már, de rájöttem hogy nincs szükségem sekélyes, vagy "majdnem tökéletes" kapcsolatokra, vagy megtalálom az igazit, vagy inkább egyedül halok meg.
2022. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Igen, nála is valami kommunikációs probléma lehet. Azt mondja, lefagy, pánikol amikor egy nő hozzá szól.

És komolyan külsőre egy nagyon jó pasi. A jól keres alatt nem milliomosra gondoltam, de 700 ezer körül simán keres.

Én csak nem értem hogyhogy nem vágyik nőre, családra.. ha minden adott egy férfinek, hogy sikeres legyen a nőknél akkor közbe miért nem?!

2022. okt. 2. 19:20
 18/21 anonim ***** válasza:

"Én csak nem értem hogyhogy nem vágyik nőre, családra.."

Valószínűleg vágyik, csak nem jön neki össze. Az pedig nem elég, hogy vágyik rá, ha egyszer nem megy.

2022. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

14-es

Pont olyan vagyok, mint amilyennek a bátyádat leírtad és pont 34 éves is. Szintén szeretek programozni ez úgy látszik kizárja a lányokkal való találkozás folyamatát. Nálam az sokat nyomott a latba, hogy nem tudok ismerkedni lányokkal, mikor középiskolás voltam sokszor átvertek (kiderült csak hülyítettek a lányok akikkel ismerkedtem volna). Volt olyan is, hogy valaki (fiú) ezután lánynak adta ki magát és ismerkedni akart természetessen sms-ben akkor még nem volt közösségi média. Hát és így lassan kialakult az esetlenségem a nőknél, mint amit Te is írtál a bátyádról.

2022. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Saját példámból mondom, hogy a határozatlanság és az önbizalomhiány már önmagában elegendő az általad leírt élethelyzet kialakulásához. Ezen kívül a céltalanság is lehet az oka. Nagyon nehéz ezeken fejleszteni, a nők pedig szinte ösztönösen kiszűrik az ilyen egyéneket - teljesen érthető módon.
2022. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!