Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti örülnétek ennek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örülnétek ennek? Jobb lenne az életetek, ha az ilyen férfiak nem ismerkednének, nem hozva benneteket kellemetlen helyzetekbe ezáltal?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak ritka kivételek, de az világos, hogy a nők nagy része nem szereti a kis péniszű férfiakat, mert nem élvezik velük a szexuális aktust. A jó szex fontos dolog a legtöbb párkapcsolatban, és ehhez igenis egy lényeges tényező egy megfelelő méretű férfi nemi szerv. Azonban a férfiak egy nem elhanyagolható részét (becslésem szerint kb. 10%-át), sajnos kifejezetten kicsi szerszámmal verte meg a sors. Kis méret alatt a 12-13 centiméteres hosszúságot értem, és azt ami netán még ennél is(!) kisebb. Persze vannak olyan nők, akiknek extra rövid a hüvelyük, és képtelenek normál péniszt befogadni, ők nyilván örülnek egy kicsinek, de az ilyen nők tényleg nagyon ritkák (a női populáció 1-2%-a lehet ilyen), sokkal kevesebben vannak, mint ahány kis péniszű férfi. Azt gondolom, nyugodtan ki lehet mondani, hogy a nők túlnyomóan nagy része igényel egy legalább közepes méretet, egyszerűen kell nekik egy minimum(!) 15-16 centis méret az élvezetes szexhez, de a legtöbbjüknek a valamivel átlag feletti 17-18 centis kategória a kedvence, azzal a legjobb nekik. Persze olyanok nők is vannak, akik kifejezetten a extra nagyot szeretik, de azért egy közepes mérettel megáldott férfi megfelel a legtöbb nőnek, és könnyen találhat párt, legalábbis az intim méretén nem fog múlni semmi. Nyilván a vastagság is fontos, és a kis pénisz kategóriába sorolom a nagyon vékonyakat is, de meglátásom szerint a férfiak nagy részének inkább a hosszúság terén akad gondja.


És itt jön a kérdésem. Mit kezdjen szerintetek az a kb. 10 százaléknyi férfi, akinek ennyire kicsi, és aki semmiképp nem tud olyan nőt találni, akinek jó vele az együttlét? Néhányan közülük lehetnek extra szerencsések, akik találnak magukhoz illő nagyon kicsi hüvelyű nőt, de ez ritka eset, mert ahogy írtam az ilyen nők jóval kevesebben vannak, mint a kis méretű férfiak. Nyilván az aszexuális vagy alacsony libidójú férfiak is találhatnak hozzájuk hasonló párt, mert ilyen embereknél nem számít a szex, így a pénisz nagysága sem. De én most a kisfarkú férfiak nagy tömegére gondolok, akik nem ilyen extrém szerencsések. Ha elfogadjuk, amit írtam, hogy kb. a népesség 10%-ának kicsi, az egy elég nagy frusztrált, boldogtalan, szomorú csoport a társadalomban. Nyilván sokan vannak akiknek van párja, ezekben az esetekben a nő valamiért elfogadja a rossz szexet, és megalkuszik azzal, amit a sors adott neki, nyilván vannak nyitott kapcsolatok, de rengeteg a megcsalás is, csak a férfi sok esetben nem is tud erről, abba az álomba ringatva magát, hogy minden rendben van vele és a méretével, és egy hűséges, boldog kapcsolatban él a partnerével. De aki nem táplál magában illúziókat, az tudja, hogy szinte lehetetlen kis pénisszel összehozni egy olyan kapcsolatot, ahol a nő valóban boldog, hűséges, és kielégült.


Azt hiszem nyugodtan kijelenthetjük, hogy a kis pénisz szinte mindig a boldogtalanság forrása, kis mérettel élni általában csupa kín és szomorúság, gyakorlatilag a lehetetlennel határos így teljes életet élni. Akár próbálkozik az ilyen ember, akár nem, nagy eséllyel úgyis boldogtalanság lesz a vége. Talán egyszerűbb is feladni, és beletörődni az örök magányba, akkor is boldogtalan lesz az ember, de legalább a sok megaláztatást megspórolja magának.


Ezért kérdezlek benneteket kedves nők. Ha aktívan ismerkedtek és szexeltek különböző partnerekkel, akkor már bizonyára ti is belefutottatok kis péniszű férfiakba, vagy ha nem, akkor a jövőben nagy eséllyel így lesz. Ahhoz azért túl sokan vannak, hogy örökké ekkora szerencsétek legyen. Ilyenkor nyilván hatalmasat csalódtok, és rendkívül kellemetlen helyzetben vagyok. Nagyon kínos lehet valakit elutasítani egy ilyen megváltoztathatatlan fizikai tulajdonsága miatt, pláne ha tényleg tetszik nektek, de nyilvánvalóan nem tehettek mást, ha az említett adottság miatt az illető egyszerűen alkalmatlan arra, hogy élvezetes szexet nyújtson számotokra.


Ezért kérdezem. Nem örülnétek annak, ha az ilyen férfiak inkább nem ismerkednének, hanem eljutnának arra a szintre, hogy beismerjék maguknak, hiába próbálkoznak, ekkora pénisszel egy boldog párkapcsolat elérése szinte lehetetlen nekik? Ezzel annyi kellemetlen szituációtól, kínos elutasítástól, magyarázkodástól, csalódástól kímélnétek meg titeket, hogy ezáltal sokkal jobb lehetne az életetek.

Egyetértetek velem? Szeretnétek, hogy ezek a férfiak inkább törődjenek bele a sorsukba, viseljék azt méltósággal, és ne hozzanak benneteket olyan szituációkba, amit a hátatok közepére sem kívántok? Boldogabbak lennétek ettől?

Köszi előre is a válaszokat! Ahogy azt már írtam, nők válaszai érdekelnek, férfi vélemények itt most nem relevánsak számomra. Elég sokat írtam, szóval hálás vagyok mindenkinek, aki végigolvasta, és nem haragszom, hogy ha ti is kifejtett, részletes válaszokat írtok, szerintem ez egy érdekes és fontos téma.



2022. okt. 17. 17:33
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
95%

"Szia 1-es! Kérlek, ha tévedtem, akkor javíts ki, és írd le a saját álláspontodat. .....Őszintén kíváncsi vagyok, hogy te mit gondolsz erről a témáról, nagyon örülnék, ha leírnád."


Én meg nem írtam le, és nem is fogom, mert a más nők hozzászólásaira adott reakcióidból beigazolódott számomra, a női intuícióm tökéletesen jól működött, amikor azt éreztem, hogy teljesen felesleges, annál meg értékesebbnek tartom az időmet, hogy értelmetlen dologra szánjam.


Te láthatóan nem vagy kíváncsi a nők álláspontjára, csak lehetőséget keresel az önigazolásra.


Pedig nem kéne az önbántalmazásodat másokra kivetíteni.

2022. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
90%

Normális felnőtt emberek nem 12 és nem 15 cm alapján ítélnek "szardarabnak" vagy sem valakit. Szerintem sem ilyen alja barátokat kell tartani. Ez egy olyan nívó, amihez nekem nem kell közöm legyen.

A nagyfarkú dicsekvő a hú de vonyított alattam... ugye tudja a nagyfarkú úriember, hogy a nők kb 70%-ának nincs hüvelyi orgazmusa és ha egy elefánt kefélné, sem élvezne el? Viszont a nagy arcának nyilván jól esik, ha a hölgy eljátssza, hogy nagyarc másnap is felhívja őt és megint vele tudjon felvonulni a plazába. Aztán ha nagyfarok-nagyarc elaludt, majd kielégíti magát.


Szóval

1. a 12-13 cm abszolút nem a kicsi kategória

2. a hüvelyi orgazmus nem a méreten múlik, legfoképp nem a hosszon. Ha már méret, akkor max a vastagság számíthat.

3. Amint fentebb is írtam, a nők többségének nincs hüvelyi orgazmusa. Másképp kell eljuttatni a csúcsra, ezen kívül maga a dugás - egy 12 vagy egy 18 centissel - még egy desszert. De boldoggá nem teszed egyikkel sem.


Eszedbe ne jusson emiatt távol maradni a nőktől, mert nincs akkora pöcsöd mint egy lónak. A nők alapból nem igénylik, sőt, inkább fájdalmas.


N46

2022. okt. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező, én leszek akor az aki végre egyenesen válaszol a kérdésedre, ugyanis életemben egyszer volt ténylegesen kis péniszű partnerem még kezdő koromban és utána bármikor találkoztam hasonlóval, mindet egytől-egyig elutasítottam, mert tudtam, hogy ez nekem nem fog megfelelni és minek színleljek vagy jópofizzak a saját élvezetem rovására? Sokat olvastam a témában, hogy próbáljam menteni, hátha "meg fogja tudni majd tanulni, hogyan kell használnia a kis péniszét", aztán rájöttem, hogy ez egy elég rossz duma és valójában nekem szimplán nem jó érzés kis pénisszel szexelni, bármennyire is szeretem az illetőt.


De erre sem volt túl sok példa, mivel a partnereim túlnyomó többsége átlagon felüli vagy nagy pénisszel rendelkezett, legnagyobb megkönnyebbülésemre, de tudom titeket az is meglep, hogy mi nők nagyon ügyesen ki tudjuk szűrni néha, ha nagy méretet akarunk. Na most tisztázzuk végre: önmagában egy bazi nagy farok semmit nem ér, de erre azt hiszem mindenki rájött már, mert elég logikus, ez annál sokkal több összetevős dolog. Az olyan srácokat sem csípem, akiknek kimerül minden kvalitása a nagy farkában. Mindenkinek vannak ideáljai, álompasijai, álomnői, aztán az már rajta meg a szerencséjén is múlik mennyire jön össze neki. De alapvetően teszek én is sokat azért, hogy olyan pasit tudjak találni magamnak aki szerető,törődő,intelligens, van egzisztenciája és emellett külsőleg is vonzó, magas ÉS nagy farka is van. Nem számítunk a 10/10 tökéletes pasira, de egy megfelelő kombinációt keresünk. Utána majd később kiderül, hogy ezzel a kombinációval meg a nagy farkával mit tud kezdeni a hálószobában. És igen, ezek a pasik pont hajlamosak arra, hogy elszálljanak maguktól és azt gondolják, hogy csak annyi a lényeg, hogy a nagy kolbászt betuszkolják a szűk kis lyukba és ennyi. Sok hátránya is tud lenni egy túl nagy pénisznek nyilván.


Ennél azért többről szól a szex, de ha egy pasinak van szexuális kultúrája és valóban érdekli, hogy hogyan tudja leküzdeni a nagy méretének a hátrányait és felerősíteni az előnyeit és koncentrálnia a partnerére, akkor egy ilyen pasi mellett labdába sem tud rúgni egy kis kuki. Jönnek ilyen szövegekkel néha, hogy milyen rövid a hüvely, bele sem fér. Igen, szárazon, nyugalmi állapotban, felizgulva meg akár a többszörösére is kitágulhat, amibe kényelmesen bele tud férni az itt "extrém nagynak" kikiáltott 17-18 cm, pláne ha közepesen vastag, egy kis türelemmel és ügyességgel meg jóval nagyobb is. Olyan mély pontokat tud elérni, amikről korábban nem is tudtam hogy egyáltalán léteznek, úgy kitölt és kitágít, hogy azt érzem ennél jobban már nem lehetne kitölteni ott lent, és a jó értelemben. Sok nőnek ismerős lehet ez a "kellemesen fáj" érzés. Egy nagyot időbe telik bedolgozni a helyére, ezért ha a pasi megtanulja elég ideig fenntartani az erekcióját - ami elég kemény is kell hogy legyen - , és nem elélvez 10perc belül ami alatt a felét sem tudta belém rakni, akkor olyan hosszú aktusokban lehet részünk, amennyit más párok egy hét alatt sem szexelnek. Emellett imádok játszani vele, kezemben-számban tudni, gyönyörködni benne, és a szombat esti szex utóhatásait még mindig a lábam között érezni a hétfői munkában ülve. Ezekhez a világ legjobb ujjazása,nyalása és csiklóvibrátora sem érhet fel, de ne felejtsétek - ez mind ugyanúgy meglehet egy nagyfarkú pasiban vagy pasi mellett is.


Ettől függetlenül lehet egy átlagos pénisszel is jókat szexelni, és lehetnek más erősségei és képességei, amire ugyanúgy jó érzéssel gondolok vissza. Nem lehet meg mindenkiben minden egyszerre. Szóval attól mert még szeretem a spagettit, szerethetem a pizzát is, meg még sok minden mást párhuzamosan, de az biztos, hogy a Big Mac lesz a fő kedvencem, ha minden más is stimmel. Viszont ettől még nem kell, hogy minden pasi aki csak spagettit tud nyújtani, lehúzza magát a wc-n, én nem tántorítanék el senkit az ismerkedéstől csak ezért. Mindenkinek joga van ismerkedni, és azt csinál szabadon amit akar, én nem kívánom azt egy kis méretű férfivel, hogy bárcsak ne ismerkedne egyáltalán, elkerülve így a kínos helyzeteket. Kívánom, hogy megtalálja azt a partnerét, aki megelégszik az övével, vagy nagyon szűk, esetleg nem a pénisztől magától tud elélvezni. Azt viszont tudom, hogy ha túl kicsi a pénisz, a nők nagy többségének vagy nem lesz elég, vagy beéri vele de azért ott lesz a hiányérzete. És sok elutasítást kell elviselnie az ilyen pasinak kérdező, ez van.


Egy elenyésző kisebbséget leszámítva - és én még csak nem is ismerek ilyet - senki nem különösebben vágyik kifejezetten a kicsi péniszre. Van egy 157 centis barátnőm, a legtörékenyebb alkatú lány akit ismerek, és a barátjának 22 centis szerszáma van. De biztos van nagyon kicsi punci is, csak úgy mint nagyon kicsi pénisz - ezt kéne megtalálnod kedves kérdező. Keresd meg

2022. okt. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
97%

Egyáltalán nem lennék boldogabb tőle, ha feladnák. Minden ember megérdemli a boldogságot. Azért, mert velem nem illik össze, azért miért kellene ezt feladnia?

Mindenki tegye meg, ami a boldogságához kell. Van, akinek ez több idő, több csalódás árán jön össze, de próbálkozni kell.

Az, hogy te hogy látod jónak az életed, hogy elfogadod-e azt, amit bebeszélsz magadnak, vagy felülemelkedsz, csakis a te dolgod. DE NEM tekinteném semmiképp sem követendőnek, sem elvárásnak!

N

2022. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy a 24-es is szólt, lényegében megerősített engem, 23-ast. Konklúzió: sosem szabad feladni! Az élet meg a világ sajnos nem igazságos, van akinek valamiben sokkal többet kell küzdenie mint másoknak, de nem megoldás az ha nem küzd egyáltalán. Szerintem az sokkal nagyobb lúzerség, mint ha egy ügyesen ismerkedő, flörtölő pasiról a hálószobában végül kiderül, hogy kicsi a hancúrléce. Én mindig kultúráltan utasítottam vissza mindenkit, olyan dologgal kapcsolatban amiről nem tehet az illető, nem illik semmilyen megjegyzést tenni. De sajnos sokan lesznek olyanok, akik bunkók és kinevetnek, vagy sokkal sértőbb módon kezelik ezt a szituációt. El kell fogadnod, felül kell kerekedned , és próbálkozni a következőnél. Mivel ahogy mondtad is, kevés a nagyon szűk puncival rendelkező lány, csak úgy tudsz ilyet találni, ha elég sokat próbálkozol. Ha feladod 2-3 után, semmi esélyed nem marad. Egy társkeresőn vagy randin senki nem fog bukni arra, hogy "heló, kicsi a péniszem, ugye neked nagyon szűk puncid van?". Marad a kipróbálás...
2022. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
55%

Mondani azt könnyű, de fogalmad nincs mit èl át egy olyan fèrfi, aki odáig van egy nőèrt ès mikor oda kerülne a sor, közlik vele hogy hát bocs öreg, de mehetsz innen a kis farkaddal.

Nem kaphatja meg azt a nőt akibe szerelmes lehetne, mert van egy ilyen testi hibája.

Ès ez megtörténik vele akár többször is.

Most az hogy tapintatosan vagy bunkón utasítod vissza, a lènyegen nem változtat.

2022. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
76%

"Kedves kérdező, én leszek akor az aki végre egyenesen válaszol a kérdésedre"


Nem te vagy az egyetlen, aki egyenesen válaszolt a kérdésre.


Te az vagy, aki ez alapján a megnyilvánulás alapján nem tudod beemelni, hogy nem minden nő hüvelye ugyanolyan hosszú és tág, - sem alapból, sem izgalmi állapotban - mint a tiéd, plusz másnak lehet totál más az orgazmuskészsége mint neked, így lehetnek teljesen más preferenciái méret szempontjából, mint neked.


Ez számomra kb. az a szint, mintha egy nagy farkú férfi nem lenne képes felfogni, hogy tényleg léteznek más farok méretek is.

2022. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
92%

27-es, szerintem meg pont arról beszéltem, hogy nem minden nő hüvelye olyan hosszú és tág, bár az, hogy az enyém de facto hosszú és tág is lenne, arra szerintem semmi nem utal ;) Igen, ismeretségi körből, barátnőkből és azokból tájékozódok amiket más fórumokon olvastam valaha a témában, és ebben a körben nem találtam ritkának, hogy valaki be tudjon fogadni és élvezni tudja a szexet egy vastagnak számító, 18-20 centis hímvesszővel. Ugyanígy utaltam az orgazmuskészségre is, van akinek nem kell hozzá kifejezetten a pénisz. Én viszont személyszerint alig olvastam és hallottam még ilyenről, tényleg csak elvétve. Ez mind egy elenyésző kör lehet, sokkal kisebb mint amire saccoljátok szerintem. Nem csoda, hogy ennyi csalódott férfi és nő is írkál ide, és ennyire vehemensen próbálják védeni az ellenkező álláspontot főképp férfiak, akiknek lássuk be, nem sok rálátásuk van arra, hogy mi milyen érzés a punciban, és hogy hány féle-fajta orgazmust tudunk átélni mi nők.


26-ost megértem, és van annyi empátiám és érzelmi intelligenciám, hogy ezt mind elfogadom és nem gázolok mások lelkébe, jó lenne ha senkit nem verne a sors és senkinek nem lenne ilyen problémája. Bár nem teljesen jó az analógia, de képzeljétek nekünk lányoknak sem túl jó élmény, miután lenne egy pasi aki minden szempontból szimpatikus, (jó esetben, én magamból indulok ki most) kifizettük mi is a randik felét, beleáldoztuk ugyanazt az időt-energiát, sminkeltünk 1 órát, gondolkoztunk milyen ruhát vegyünk fel, legyantáztuk mindenünket, és amikor már őrülten kívánom a pasit és rontanék be vele a hálószobába hogy ledobjam a ruháimat, egyik pillanatról a másikra sivataggá szárad ki a puncim amint meglátom, hogy ma este itt biztosan nem lesz szex..borzasztó kínos pillanatok jönnek utána, vagy belemegyek valami olyanba amit nem annyira kívánok csak azért, hogy ne tiporjak az önbizalmába, de ezzel reményt is adok neki, hamisan hitegetem. Vagy kiverem neki, és ott maradok estére - mivel tudom, hogy én 12 centit nem fogok tudni úgy meglovagolni, ahogy szoktam, de akkor legalább próbálkozzunk meg egymás orális kielégítésével vagy valami. Ilyen is volt már, de kicsit szánalmas volt az egész, mivel tudtam, hogy úgysem lesz folytatás mert nekem kevés lesz, nem ezt szeretem az ágyban. Az hogy "most mégsincs kedvem", meg a "maradjunk barátok inkább" stb szintén a férfiasság teljes megfosztása. Nincs ilyenkor jó megoldás csak kevésbé rossz. Legjobbnak azt láttam, hogy elmondtam: sajnálom de nem ezt keresem, felöltöztem, hívtam egy taxit és hazamentem. Ezek egyik félnek sem jó érzések,élmények, nem csak a pasinak. Utána mégjobbnak láttam később biztosra menni, nem a zsákbamacskára, és nagyjából kifejezetten úgy ismerkedni, hogy lehetőleg ne kerüljek ilyen szituációkba, hogy egyikünk se szenvedjen el ilyet.


Viszont, ha 10ből 9 méret nem felelne meg az igényeimnek, és az átlag is túl kicsi lenne nekem, akkor is addig mennék, addig próbálkoznék a kudarcok ellenére is, amíg legalább egy nadrág nem rejt olyat ami nekem jó lesz. Nem adnám fel.

2022. okt. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
45%

28


És mire alapozod azt a kijelentésedet, hogy "én leszek akor az aki végre egyenesen válaszol a kérdésedre".


Miért feltételezed, hogy a többi nő nem őszintén válaszolt?

2022. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
96%
Kábé a feléig jutottam el az írásnak, de nem is nagyon érdekelt tovább! Bennem ilyenkor mindig csak az merül fel, de jó hogy mindig mindenki jobban tudja, hogy mi kell nekem, mi kell Rozikának vagy Böskének!
2022. nov. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!