Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, melyik esetben vonzóbb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, melyik esetben vonzóbb a férfi? Melyiknek van jobb esélye, hogy párkapcsolatba akarj vele kerülni?

Figyelt kérdés

Szóval kétféle hozzáállású férfi, ahogy rád gondol, és mindkét esetben már kialakult egy nagyon jó kölcsönös kémia:


1. Akarom, hogy az életem része legyél valamilyen formában, akár barátság, akár több. Nem tudom, hogy te mit akarsz tőlem, és hogy meddig működne egy párkapcsolat közöttünk, és nem akarom elveszíteni azt, amit adsz, ezért nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet lenne bepróbálkozni nálad, mert az elronthatja a közöttünk lévő kapcsolatot és elveszíthetjük egymást.


2. Akarlak téged barátnőként és nem máshogy. Még nem tudom, hogy te mit akarsz, de ha nem vagy nyitott arra, hogy egész önmagad beleadd a kapcsolatunkba hogy egy párkapcsolatba kerülj velem, akkor nincs szükségem rád és nem leszel az életem része, mert nem érdekel barátság veled, kizárólag annál több.



2022. okt. 22. 21:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ja szóval nem kijavítottad, hanem egy harmadik, megint másféle hozzáállást mutattál be.
2022. okt. 22. 21:36
 12/19 anonim ***** válasza:

#11

A két eredeti, de végletes opciódat vettem alapul úgy, de olyan formában, ahogy az az igaz érzéseket sejteti valójában

2022. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
A két opció az igaz érzés, amit leírtam, nem pedig az, amit végül a férfi szó szerint mond.
2022. okt. 22. 21:43
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#13

Akkor el vagy tévedve érzelmi felfogásban.

2022. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
Mivel ez a két véglet, amit leírtál, a szeretet/szerelem nem erről szól.
2022. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem van pár olyan félig-udvarlóm, akikkel elvileg barátok/ismerősök vagyunk, de tudom, hogy többet akarna (és nem csak beleképzelem, mert az egyik még a kezemet is megkérte valamilyen fura üzleties ajánlatként). Nagyon nem jó érzés, mintha bántanám, mintha hazudnék neki vagy kihasználnám, és ezért kerülöm, ha lehet, mert frusztrál. És persze az se jó, ha érdeklődöm, mert csak olaj a tűzre. Ettől még párkapcsolat kiindulhat egy barátságból persze, de hát ezek olyanok inkább valami le nem zárt, megrekedt izék. Nem is tudom, micsodák. Egyébként voltam a másik oldalon is egy exemmel, akibe nagyon szerelmes voltam, de ő kitalálta, hogy részéről elmúlt és csak barátok legyünk és én persze akartam tudni róla továbbra is és tényleg önzetlenül reméltem szeretni. Aztán belátta, hogy nem volt jó ötlet, mert csak kibukott mindig a lóláb... Jól tette, mert amikor végre nem beszéltünk lettem képes arra, hogy mások felé nyissak (és találjak kölcsönöst), de addig teljesen rá voltam függve a legkisebb reménysugárra is. Talán majd évek múlva beszélhetünk újra, nem tudom még, hogy működik ez, de már értem, miért jobb teljesen szakítani.
2022. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az első, mert ugyanígy viszonyulok jelenleg egy férfihoz. Ha ő is így állna hozzám, pont alátámasztaná azt, ami miatt csak minél jobban ismerni szeretném. :)
2022. okt. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kapcsolatra nyilván a második. Mikor a férjemmel megismerkedtem, akkor már évek óta ilyen egymást kerülgető baráti viszonyban voltam egy olyan csávóval, mint az első. Lehet ha nem jön a férjem, előbb-utóbb végül összejöttünk volna, de ez már sosem derül ki.
2022. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem az első. Nme szeretem azt érezni, hogy a férfiakban fel sem merül, hogy mondjuk beszélgetőpartnernek is jó vagyok, ha nem járunk, akkor kit érdekel, ki vagyok, mit gondolok, milyen ember vagyok. Sőt, olyan is volt, aki éreztette velem, hogy ha a legjobb barátnőm nem jár vele, akkor én húzzak innen, ne beszélgessek vele.
2022. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!