Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik tényleg inkább vagyono...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg inkább vagyonokat költenének csakhogy szép nővel legyenek, minthogy beérjék egy csúnyácskával?

Figyelt kérdés

Vagy elmennek prostihoz.

Vagy sok pénz árán tartanak egy butácska, haszonhajhász csini fruskát.


Nem adjátok lejjebb az igényeiteket de a harmonikus, kölcsönös szereteten alapuló kapcsolat sem érdekel titeket egy kevésbé attraktív nővel?

Ennyire számít a külső?


Nem juthat mindenkinek gyönyörű és belsőleg is tökéletes nő, ezért inkább egyedül maradtok és arra fogjátok, hogy nem alkusztok meg?

Egy éjszaka egy szép nővel többet jelent egy csúnyácska nő szerelménél?



2020. júl. 2. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem is vagyonokat, de költök. Mert tudom, hogy a minőségi nő pénzbe kerül.
2020. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
78%
Én már azért is fizetnék, ha lenne egy lány aki sokszor megölel engem.. :)
2020. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet beérném, de ők velem nem, így a dolog irreleváns.
2020. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
59%
Ez a 21. század társadalmi defektje. Régebben is volt ilyen, de nem voltak ennyire beképzeltek a csávók. A csini csajokat is úgy használják az ilyenek, mint a zoknijukat, ezekkel házasodni is képesek...egy időre, mert egy-két gyerek neveléséhez nagyon sok Szeretet és Elfogadás kell, amit ők nem szándékoznak adni (ismerkedéskor sem), csak kapni, mert erre lettek nevelve.
2020. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
98%
Nem, a legtöbb férfi az ingyen akar szép nőt. Egyébként egy szép nő nem lehet intelligens, jó ember?
2020. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 A kérdező kommentje:

"Egyébként egy szép nő nem lehet intelligens, jó ember?"


De igen, csak írtam, ilyen nem jut mindenkinek. A magamutogató instás csajok akikre csorog a nyáluk, ők meg nem a belső értékeikről híresek.

2020. júl. 2. 21:07
 7/85 A kérdező kommentje:
Minőségi nő?? Mert a minőségi nő=szép nő, a belső értékek már nem is számítanak...ha nem nyerted meg a genetikai lottót, már nem vagy minőségi, akármit csinálsz. Jó tudni
2020. júl. 2. 21:08
 8/85 anonim ***** válasza:
100%
6 Azoknak méltó párja egy ilyen nő, aki maga sem egy lángelme és nem sok pozitív személyiségvonással rendelkezik. Egy ilyen férfit nem kell irigyelni azoktól a nőktől. Zsák a foltját.
2020. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 A kérdező kommentje:
8! Pedig minden férfi a szép csajokra hajt, a rendes, kedves, visszahúzódó srác is...
2020. júl. 2. 21:12
 10/85 anonim ***** válasza:
Spórolós vagyok, beérem egy jómódú csúnyácskával, mint Pali a Jávor.
2020. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!