Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egy értelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy értelmes, normális férfi se egyik társkereső oldalon sem?! Létezik olyan hogy a társkereső oldalakon csak lúzerek lennének? Ne keressek tovább?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem mi az oka.

Hiába keresek, egy ertelems ember nincs egyik társkereső oldalon sem. Talán ne is keressek tovább, felesleges? Csak élőben van lehetőség találni egy normális embert?


2022. nov. 2. 22:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%
jaa 2hete vagy fent.. :DD tudok olyat akinek ennyi ido alatt sikerult mondjuk jo csaj az igaz, de azert ez nem ugy megy h regisztralsz es kesz is
2022. nov. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%

Társkeresőn nekem sosem jött össze semmi. Pedig azt hittem, hogy nekem van kitalálva, mert ott nem hangerővel és blődségekkel kell kitűnni a tömegből. Végül mégis spontán találtam mindig barátnőt.


Ha nincs fénykép, akkor nem írok.

Ha nem egyértelmű, hogy nem cigizik és nem is alkoholista, akkor nem írok.

Ha nagyon nem felelek meg valamelyik elvárásának, akkor nem írok.

Ha nem tud 2-3 mondatot írni magáról, akkor nem írok.

Úgy gondolom, hogy minden normális férfi így gondolkodik. Tehát ha az egyik feltétel igaz rád, akkor normális férfi nem fog írni neked.


Ezt követően jön a következő szint.

Ha nem válaszol, akkor általában elengedem. (Néha írok újra és erre szoktak már válaszolni.)

Ha látom, hogy szinte csak kényszerből válaszol, akkor nem erőltetem tovább az ismerkedést.

Ha felevetem, hogy pár nap múlva találkozhatnánk és a kezdeti lelkesedés ellenére egy hét múlva sem történik semmi (csak egyre kevesebbet ír), akkor elköszönök tőle.


Ezzel szemben, ha személyesen találkozok valakivel, akkor elég hamar kiderül, hogy kölcsönös-e az érdeklődés.

Régebben volt sok randim társkeresőn, de ma már nem az a célom, hogy mindeképpen randim legyen.

2022. nov. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer regisztráltam ilyen oldalra. 2 napot voltam fent. Akkor ismerkedtem meg a férjemmel (szegény 1 éve fent szenvedett). Nekem ennyi elég volt hozzá, de nyilván nekem mázlim volt. :) Amúgy vannak fent normális férfiak, nyilván. Ahogy normális nők is. Csak elkeverednek a sok hülye között, de megéri keresni.
2022. nov. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
91%
Az elég valószínűtlen, hogy egyik társkeresőn sincs egyetlen értelmes férfi sem, annak sokkal nagyobb az esélye, hogy valami nem stimmel a profiloddal, vagy a kommunikációddal, ha kizárólag a "lúzereket" vonzod.
2022. nov. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
14%
mert mi nem társkeresözünk, azért.
2022. nov. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
6%
Elhagytuk már rég az online társkeresőket, ott csak puncivadászok vannak ma már.
2022. nov. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
42%
Ja, nincs :DDDDDDD
2022. nov. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
59%
Ja, mindegyik csak szexet akar…
2022. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem csak lúzerek vannak, de nagy többségében azok. Meg kell keresni az aranyat a sár között, ami idő és fárasztó. De a sár meg nem kell. Ugyanebben vagyok csak férfiként.
2022. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 NTBS ***** válasza:

Biztosan vannak. És sose add fel.

Adj többnek esélyt.

2022. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!