Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért panaszkodik sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodik sok férfi hogy a nőknek alap elvárás hogy egy pasi jóképű legyen?

Figyelt kérdés

Rengeteg ronda férfinak van szép barátnője. A nők sokkal toleránsabbak a külsőt illetően mint a férfiak ha a férfi más területeken kompenzál. Egy ronda férfi előbb talál párt magának mint egy ronda nő.



Ez a férfi is bűn ronda, mégis szép nője van.


[link]



2022. nov. 12. 10:55
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
100%

"a nőknek pedig sokadrangú hogy mennyire jóképű egy férfi, és az is hogy milyen a teste"


Hiába pontozgatsz le, mert nincs igazad.

A nők rendre visszautasítják az olyen férfiak közeledését, akik külsőre nem jönnek be nekik.

Amit te hiszel, az egy nonszensz ostobaság.

2022. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
87%
Salman Rushdie nem milliomos, hanem egy iszlám fundamentalisták elől bújkáló szerző, aki nem mellesleg zseniális könyeket ír. Ügyesen melléfogott, aki rögtön a pénzre tippelt, de persze mit is vártam?
2022. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:
11 Akkor magyarázd el miért van sok ronda férfinak szép barátnője. Biztos vagyok benne hogy nem mind gazdag.
2022. nov. 12. 12:34
 14/61 anonim ***** válasza:
0%

12.


A régi receptet követi, így bármikor előadható a "szegény, üldözött ember" karaktere. A könyveit meg elolvassák, ha szar akkor is, ha elég nagyokat rúg a muszlimokba. Ügyes! - csettintene Kohn bácsi.

2022. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
100%

", a nőknek pedig sokadrangú hogy mennyire jóképű egy férfi, és az is hogy milyen a teste"


Bocs, nő vagyok, és NEM sokadrangú.

2022. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
100%
Húúú szerintem is! Minden ronda férfinek modell nője van, teljesen tévút ez a kondi termi b*zulás, meg hogy jó autó meg jó munkahely meg páváskodás! Elég ha ronda vagy és szegény. Most hogy mondod, tééényleg! Csak ronda pasiknak van bomba nőjük! Milyen igaz, a nőket meg egyáltalán nem érdekli a pasik külseje! Aztaaa! Mi lesz ha kiderül hogy az iskolázatlanság és csóróság csak plusz pont! Alkoholizmus, drogfüggőség extra előny!
2022. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
100%

13


Azért, mert annak az adott csajnak épp bejöttek.

Ha a csaj választhatna jobbat is mint ők, akkor szerencséjük volt.

Én szoktam beszélgetni erről csajokkal veled ellentétben (szinte csak nők a munkatársaim), mindnek kizáró ok ha nem tetszik a pali külseje.

Ha jó a személyiséged, lehetsz haver, de semmi több.

2022. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
26%

12.nek

Nyugtasd magad hogy egy világhírű írónak nincs pénze!!!!!😆

2022. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
90%

14

Persze, találjuk ki a legképtelenebb elméleteket, csak azt el ne fogadjuk, hogy egyes férfiak márpedig rendelkeznek olyan intellektussal és vonzerővel, ami felülírja az előnytelen külsejüket. Az, hogy nektek ez kb elérhetetlen, az a ti bajotok.


Ja, és nyugodtan befejezheted az antiszemitáskodást. Rushdie muszlim családból származó indiai. Ez nem jött be...

2022. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
76%

18

Sokra megy vele, ha bújkálnia kell...

2022. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!